Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική – Mr Wurst (4-5 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική  –  Mr Wurst  4-5 (τελικό)

36′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση φάουλ του Τέγου συρτά στον Κατσιγιαννόπουλο και αυτός με βολέ θα κάνει το 4-5

35′ ΓΚΟΛ! Πολύ σημαντικό για την εξέλιξη του ματς τέρμα από τον Καλτσά που από κοντά θα σουτάρει με δύναμη και θα νικήσει τον Σαφαρίκα (3-5)

33′ Δοκάρι μετά από κόντρες για τους γηπεδούχους

30′ ΓΚΟΛ! Εξαιρετικής ομορφιάς τέρμα του Αργυρόπουλου, με σουτ από πολύ μακριά (3-4)

28′ Κίτρινη κάρτα Παπαδόπουλος

26′ ΓΚΟΛ! Στα ίσια και πάλι το ματς, με ωραία ατομική προσπάθεια του Παπαδόπουλου και σουτ στη γωνία (3-3)

23′ Πέναλτι για τους γηπεδούχους. Αποκρούει ο Φωτιάδης

21′ ΓΚΟΛ! Τέρμα με το…καλημέρα στο δεύτερο μέρος, μετά από ωραίο συνδυασμό και τελικό αποδέκτη τον Καλτσά (2-3)

18′ ΓΚΟΛ! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κατσιγιαννόπουλου και ισοφαρίζει για την ομάδα του (2-2)

15′ ΓΚΟΛ! Ανατροπή για το Mr Wurst και πάλι με τον Άγγελο Ρόκκο, ο οποίος με σουτ από πλάγια θα νικήσει τον Σαφαρίκα, που δεν μπόρεσε να συγκρατήσει τη μπάλα (1-2)

11′ ΓΚΟΛ! Ισοφαρίζουν οι φιλοξενούμενοι με τον Άγγελο Ρόκκο, μετά από πολύ ωραίο συνδυασμό Αργυρόπουλου-Φλάβιου Ρόκκου (1-1)

Το ντέρμπι της ημέρας αποζημιώνει μέχρι στιγμής όσους βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο των Ιδιωτικών Εκπαιδευτηρίων

5′ ΓΚΟΛ! Ανοίγουν το σκορ οι γηπεδούχοι με τον Παπαδόπουλο, ο οποίος θα δεχτεί την πάσα του Κατσουγιαννόπουλου και στο τετ-α-τετ θα νικήσει τον αντίπαλο τερματοφύλακα (1-0)

Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική : Κατσιγιαννόπουλος, Κατσουγιαννόπουλος, Τέγος, Παπαδόπουλος, Στεργιόπουλος, Μελιόπουλος, Σαφαρίκας, Σίμος.

Mr Wurst : Ρόκκο Φ., Ρόκκο Α., Αργυρόπουλος, Γκαλαϊτσης, Καλτσάς, Σουλιώτης, Φωτιάδης, Γκελοσάνης, Χουϊλουλίδης