Queen’s Boyz – Spot Puma (2-17 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Queen’s Boyz  –  Spot Puma  2-17 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Φωτιάδης για το 2-17

38′ ΓΚΟΛ! Φωτιάδης και 2-16

37′ ΓΚΟΛ! Μουρτζίλας και 2-15

34′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζεται ο…χορός των γκολ, Μπλούκας και 2-14

33′ ΓΚΟΛ! Αμπρικίδης 2-13

31′ ΓΚΟΛ! Μπάμπης Κρομλίδης και 2-12

29′ ΓΚΟΛ! Αμπρικίδης και πάλι για το 1-12

28′ ΓΚΟΛ! Αμπρικίδης και 1-11

25′ ΓΚΟΛ! Μπλούκας και 1-10

24′ ΓΚΟΛ! Φωτιάδης αυτή τη φορά και 1-9

22′ ΓΚΟΛ! Ουλούμης και 1-8

19′ ΓΚΟΛ! Ωραίο “ένα δύο” Αμπρικίδη-Μουρτζίλα και πλασέ του τελευταίου (1-7)

17′ ΓΚΟΛ! Παράλληλη πάσα του Μπλούκα στον Χειμωνίδη και εξ επαφής θα σημειώσει το 1-6

13′ ΓΚΟΛ! Ωραίος συνδυασμός Μπλούκα-Μουρτζίλα-Φωτιάδη και πλασέ του τελευταίου (1-5)

12′ ΓΚΟΛ! Χατ-τρικ για τον Αμπρικίδη και 1-4

10′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραία ατομική ενέργεια του Μπάμπη Κρομλίδη και με πλασέ θα μειώσει για την ομάδα του (1-3)

9′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζει το σερί, ο Αμπρικίδης αυτή τη φορά με μακρινό σουτ θα τριπλασιάσει τα τέρματα (0-3)

8′ Δεύτερο τέρμα σε δύο λεπτά για τους φιλοξενούμενους με τον Χειμωνίδη αυτή τη φορά σε ρόλο εκτελεστή (0-2)

7′ ΓΚΟΛ! Κάθετη πάσα του Χειμωνίδη στον Αμπρικίδη, εύστοχο πλασέ και ανοίγει το σκορ για τους φιλοξενούμενους (0-1)

6′ Δοκάρι για το Queen’s Boyz με τον Συμεωνίδη. Στην αμέσως επόμενη φάση η σειρά του Μπάμπη Κρομλίδη να σημαδέψει το δοκάρι!

Ισόβαθμες οι δύο ομάδες, με τους φιλοξενούμενους να έχουν κάνει το ρεπό τους.

Queen’s Boyz : Κρομλίδης Φ., Κρομλίδης Μ., Ντουλόπουλος, Καμπαϊλής, Καραγαβριηλίδης, Χατζηθεοδώρου, Στεργιόπουλος, Συμεωνίδης.

Spot Puma : Μουρτζίλας, Φωτιάδης, Αμπρικίδης, Χειμωνίδης, Ουλούμης, Μπλιούκας, Κωτσόπουλος.