Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Scandal – Dolce Via (4-8 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Scandal  –  Dolce Via  4-8 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Ευτυριάδης από κοντά και το εντυπωσιακό 4-8

38′ Δοκάρι για το Scandal με τον Τεγούση Στην επόμενη φάση το Τενεκετζή με απευθείας εκτέλεση κόρνερ δοκάρι.

34′ ΓΚΟΛ! Διαστάσεις στη νίκη των φιλοξενούμενων, ο Σανίκης με ατομική προσπάθεια θα πλασάρει για το 4-7

32′ ΓΚΟΛ! Σουτ του Τενεκετζή, ο Καψάλης δεν θα συγκρατήσει τη μπάλα και το Dolce θα πάρει προβάδισμα δύο τερμάτων (4-6)

26′ ΓΚΟΛ! Απόλυτη ανατροπή για το Dolce Via, ο Μαντζιαρίδης θα βρεθεί τετ-α-τετ με τον Καψάλη και θα βάλει μπροστά την ομάδα του (4-5)

Εντυπωσιακή εξέλιξη στο ματς, το 4-0 έγινε σε 10 λεπτά 4-4!

21′ ΓΚΟΛ! Στην πρώτη φάση του αγώνα ο Φάκας από κοντά θα ισοφαρίσει (4-4)

20′ ΓΚΟΛ! Ευτυριάδης δις και Κωστόπουλος θα διαμορφώσουν το σκορ ημιχρόνου (4-3)

18′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι φιλοξενούμενοι, Ευτυριάδης, Φασίδης και Σανίκης άλλαξαν ωραία τη μπάλα και ο τελευταίος με πλασέ θα κάνει το 3-1

14′ ΓΚΟΛ! Άλλη μία πολύ ωραία εναλλαγή της μπάλας ο Τεγούσης με δυνατό σουτ θα τριπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας του (3-0)

5′ ΓΚΟΛ! Σέντρα του Κωστόπουλου από αριστερά, στην προσπάθεια της η άμυνα να διώξει θα στείλει τη μπάλα στα δίχτυα (2-0)

4′ ΓΚΟΛ! Ωραίος συνδυασμός για το Scandal, ο Λουμάνι τελικός αποδέκτης  και με πλασέ θα νικήσει τον Λαζαρίδη (1-0)