Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Afros – Το Μεϊντάνι (4-4, 6-7 πέναλτι)

(F5 για ανανέωση)

Afros  –  Το Μεϊντάνι 4-4 (τελικό, 6-7 πέναλτι)

39′ ΓΚΟΛ! Ο Δημοσθένους με ωραίο κοντρόλ και σουτ θα κάνει το 4-4 λίγο πριν το τελευταίο σφύριγμα! (4-4)

38′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι γηπεδούχοι με τον Γόλη Ηλιάδη, ο οποίος πλάσαρε τεχνικά στη γωνία, δίνοντας νέο ενδιαφέρον στο ματς (3-4)

34′ ΓΚΟΛ! Κρίσιμο τέρμα για το Μεϊντάνι, με τον Ιωσηφίδη να πλασάρει αρχικά πάνω στον Τσάκα και στη συνέχεια στα δίχτυα (2-4)

32′ Δοκάρι για τον Afro με τον Χερίδη

31′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση για τους γηπεδούχους, ο Δημοσθένους από αριστερά θα πλασάρει (2-3)

30′ ΓΚΟΛ! Ατομική ενέργεια του Μπαντιάκα θα πλασάρει τον Τσάκα για το 1-3

28′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση φάουλ του Τσάκα η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι

27′ Κίτρινη κάρτα Φωτιάδης

27′ Τετ-α-τετ του Ιωσηφίδη λίγο άουτ

24′ Κίτρινη κάρτα Βαμβακίδης Ν.

18′ Κίτρινη κάρτα Τσάκας

17′ ΓΚΟΛ! Μέσα σε δύο λεπτά ο Ιωσηφίδης θα κάνει την ανατροπή, με πλασέ από αριστερά (1-2)

16′ ΓΚΟΛ! Στα ίσια το παιχνίδι με ατομική προσπάθεια του Ιωσηφίδη και σουτ στη γωνία του Τσάκα (1-1)

13′ Δοκάρι για το Μεϊντάνι με τον Φωτιάδη

1′ ΓΚΟΛ! Στην πρώτη φάση του αγώνα ο Δημοσθένους θα πασάρει παράλληλα στον Χερίδη και αυτός θα πλασάρει εύκολα τον Μάριο Τζιβάρα (1-0)

Afros : Βαμβακίδης Β., Δημοσθένους, Τσάκας, Ηλιάδης Γ., Θεοδωρίδης, Λιακόπουλος, Βαμβακίδης Τ.

Το Μεϊντάνι : Σαουλίδης, Τζιβάρας Δ., Τζιβάρας Μ., Παλούκας, Ιωσηφίδης, Φωτιάδης, Χριστοδουλόπουλος.