Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Hotel Kapsalis – La Notte (6-1 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Hotel Kapsalis  –  La Notte  6-1 (τελικό)

37′ Δυνατό σουτ του Καραγκιζόπουλου,  εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Μανιόπουλος

36′ ΓΚΟΛ! Ωραίο στρώσιμο του Νίκου στον Μάκη Σπανό, δυνατό σουτ του τελευταίου για το 6-1

34′ Σχεδόν παρόμοια φάση με τον Γκογκόπουλο, να βρίσκει για δεύτερη φορά το δεξί δοκάρι

33′ Δοκάρι για το La Notte με τον Γκογκόπουλο

32′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι φιλοξενούμενοι με τον Γατόπουλο, μετά από παράλληλη πάσα του Καραγκιζόπουλου (5-1)

31′ ΓΚΟΛ! “Τριγωνάκι” Μάκη Σπανού-Παγγούρα-Συμπεθέρη, σουτ του τελευταίου από το ύψος της περιοχής και 5-0

28′ Δοκάρι για το La Notte με τον Καραγκιζόπουλο

27′ ΓΚΟΛ! “Ένα-δύο” Ποζιάδη-Νίκου Σπανού, ο τελευταίος με ωραίο πλασέ θα πετύχει το 4-0

26′ ΓΚΟΛ! Ολιγωρία στην άμυνα του La Notte, ο Παγγούρας θα βγει στην κόντρα και θα σκάψει τη μπάλα πάνω από τον Τσιώμο, τριπλασιάζοντας τα τέρματα της ομάδας του (3-0)

22′ Δοκάρι για τους γηπεδούχους με τον Μάκη Σπανό.

19′ Σουτ του Ποζιάδη από τα πλάγια άουτ

18′ ΓΚΟΛ! Λάθος των φιλοξενούμενων στο χώρο του κέντρου, ο Ποζιάδης θα δώσει στον αμαρκάριστο Μάκη Σπανό και ο τελευταίος με δυνατό σουτ θα σημαδέψει τη γωνία του Τσιώμου (2-0)

16′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους με τον Μάκη Σπανό

15′ Σουτ του Γατόπουλου, με υπερένταση ο Μανιόπουλος σε κόρνερ

9′ Σουτ του Ποζιάδη από πλεονεκτική θέση, η μπάλα ψηλά άουτ

8′ Σουτ του Πίσιου από πλάγια, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των δικτύων

4′ Εκτέλεση φάουλ του Μάκη Σπανού, ο Παγγούρας με πλάτη στο τέρμα θα επιχειρήσει με γυριστό σουτ, αλλά θα βρει αέρα

3′ ΓΚΟΛ! Ωραίος συνδυασμός των γηπεδούχων, ο Παγγούρας θα στρώσει στον επερχόμενο Μάκη Σπανό και ο τελευταίος με το αριστερό θα νικήσει τον Τσιώμο (1-0)

Hotel Kapsalis : Σπανός Ν., Σπανός Μ., ΄Σπανός Θ., Ποζιάδης, Παγγούρας, Μανιόπουλος, Συμπεθέρης.

La Notte : Νησελίτης, Βενιόπουλος, Τσιώμος, Γατόπουλος, Παρσόπουλος, Πίσιος, Γκογκόπουλος, Καραγκιζόπουλος.