Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Moments – Στέκι Βέροια (2-9 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Moments  –  Στέκι Βέροια  2-9 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Παναγιώτης Δημούλτσης και 2-9

34′ ΓΚΟΛ! Τάσος αυτή τη φορά για το 2-8

31′ ΓΚΟΛ! Σουτ του Πήχα από τον άξονα η μπάλα κάτω από από τα πόδια του Στυλίδη (2-7)

27′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ του Θοδωρή Δημούλτση στο δεύτερο δοκάρι, ο Πέτγαζλης με τη μία θα νικήσει τον Στυλίδη (2-6)

21′ ΓΚΟΛ! Στην πρώτη φάση του δευτέρου μέρους, ο Βασίλης Κακαγιάννης με ατομική προσπάθεια θα πλασάρει τον Ιωακειμίδη, μειώνοντας σε 2-5

17′ ΓΚΟΛ! Κλέψιμο του Πήχα στον χώρο του κέντρου, πάσα αριστερά στον επερχόμενο Μπρέγκου, ο τελευταίος με πλασέ θα νικήσει τον Στυλίδη (1-5)

12′ Μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους, ο Θοδωρής Δημούλτσης θα περάσει και τον τερματοφύλακα αλλά η σέντρα σουτ δεν θα βρει αποδέκτη

10′ ΓΚΟΛ! Στην αμέσως επόμενη φάση, ο Πέτγαζλης με ατομική προσπάθεια από αριστερά θα πετύχει το πρώτο του τέρμα στην αναμέτρηση (1-4)

9′ ΓΚΟΛ! Κίνηση του Βασίλη Κακαγιάννη στον άξονα, πάσα την κατάλληλη στιγμή στον Κοτσαγκόγκο και με πλασέ θα μειώσει (1-3)

8′ Δοκάρι για το Moments με τον Σωτήρη Κακαγιάννη

4′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζουν το σερί τους οι φιλοξενούμενοι, ο Θοδωρής Δημούλτσης αυτή τη φορά με διαγώνιο σουτ θα τριπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας του (0-3)

3′ ΓΚΟΛ! Ωραία εναλλαγή της μπάλας εκτός περιοχής για το Στέκι, από την κορυφή ο Μπρέγκου με δυνατό σουτ το 0-2

1′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ του Μπρέγκου, πλασέ στην κίνηση του Κώστα Δημούλτση και νωρίς το 0-1

Moments : Τσαπράνης, Χασιώτης, Κακαγιάννης Σ., Κακαγιάννης Β., Παπαδόπουλος, Κοτσαγκόγκος, Μπουκλάς, Στυλίδης.

Στέκι Βέροια : Ιωακειμίδης, Πέτγαζλης, Μπρέγκου, Δημούλτσης Θ., Κοσμίδης, Πήχας, Τάσος, Δημούλτσης Π., Χαρισιάδης, Αμοιρίδης, Τσιμπρής, Δημούλτσης Κ.