BET

Πάμε Στοίχημα – Σήκωσε τα ταμεία στα…χασομέρια!

c01bf4d3ff01e277f0cdf102625113dd_LΗ τύχη ήταν με το μέρος του τυχερού του «Πάμε ΣΤΟΙΧΗΜΑ», ο οποίος την Δευτέρα 17 Μαρτίου πόνταρε σε τέσσερις αγώνες και κέρδισε 3.048,19 ευρώ με γκολ στις … καθυστερήσεις!

Η Γιονγκ Αϊντχόφεν έχανε με 0-2 από την Βίλεμ έως το 85’ οπότε μείωσε σε 1-2 κα τελικά κατάφερε να ισοφαρίσει 2-2 στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων. Το Χ με απόδοση 3,60 είχε βάλει στο δελτίο του ο τυχερός, μαζί με τις  ισοπαλίες στα ματς Καϊζερσλάουτερν-Κολωνία (3,15), Πρέστον-Σέφιλντ Γιουν. (3,20) και το διπλό-έκπληξη της Γουόκινγκ κόντρα στην Λούτον με απόδοση 7,00!

Έπαιξε τα τέσσερα αυτά ματς με πολλαπλασιαστή 40, σ’ ένα δελτίο αξίας 12,00 ευρώ, το οποίο κατατέθηκε στο πρακτορείο του  κ. ΝΤΕΛΕΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ στην Αθήνα.