Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά - Ποδόσφαιρο

Μπαράζ ανόδου Γ Εθνική – Βγήκαν τα πρώτα εισιτήρια!

0ee5ba6331c068ce23ed570c76e551bb_LΑνατρεπτική σε πολλούς ομίλους ήταν η 5η αγωνιστική των μπαράζ ανόδου, ωστόσο κάποιες ομάδες σφράγισαν το εισιτήριο για τη Γ’ Εθνική.

Συγκεκριμένα, ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης, ο Θερμαϊκός Θέρμης, ο Απόλλων Αρναίας, ο Εθνικός και ο Αιολικός θα αγωνίζονται στη Γ’ Εθνική της νέας περιόδου. Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Άβατου 1-2
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Μ. Αλέξανδρος Ιάσμου 4-1

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

2ος όμιλος

Παύλος Μελάς – ΑΕ Χρυσού 2-2
Φίλιπποι Δοξάτου – Θερμαϊκός Θέρμης 0-2

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

3ος όμιλος

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Απόλλων Αρναίας 2-2
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κρηστώνης 1-1

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

4ος όμιλος

Εορδαϊκός – Θύελλα Φιλώτα 0-0
Γρεβενά Αεράτα – Αστραπή Μεσοποταμιάς 5-1

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

5ος όμιλος

ΑΟ Συναράδων – ΑΟ Φλαμουρίου 3-1
Ανατολή – Δόξα Γαρδικίου 6-2

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

6ος όμιλος

Δήμητρα Γιάννουλης – ΑΕ Περίστασης 3-2
Πύρασος Ν. Αγχίαλου – ΑΕ Σελλάνων 1-1

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

7ος όμιλος

Βελούχι – Οπούντιος Μαρτίνου 0-5
Παρνασσός – Νέα Αρτάκη 2-0

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

8ος όμιλος

Αχέρων Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας 1-0
Όμηρος Νεοχωρίου – Αναγέννηση Άρτας 1-0

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

9ος όμιλος

Οδηγήτρια- Εθνικός 1-1
Χαϊδάρι – Πανερυθραϊκός 3-0

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

10ος όμιλος

Αίας Σύρου – Αιολικός 1-2

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

11ος όμιλος

Ιαλυσός – ΠΑΟ Λουτράκι 1-0
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Ατταλός Ν. Περάμου 2-3

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

12ος όμιλος

Άρης Αρχ. Ολυμπίας – ΑΕ Κεφαλληνίας 0-0
Διαγόρας Βραχνέικων – Ζακυνθιακός 1-0

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

13ος όμιλος

ΑΕ Σπάρτης – Πάμισος Μεσσήνης 4-0
Ερμής Κιβερίου – Πανθυρεατικός 4-1

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

14ος όμιλος

Άρης Ρεθύμνου – Μινώταυρος Μουρνιών 2-0
ΑΟ Ζαρού – Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-2

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία του ομίλου

error: Protected