Κατηγορίες
B ΕΠΣ Ημαθίας

Α2 Ερασιτεχνική (1ος όμιλος) – Το πρόγραμμα της σεζόν 2014/2015

ΚΛΗΡΩΣΗΑπώλειες για τον πρώτο όμιλο της Α2 Ερασιτεχνικής, καθώς δύο ομάδες δεν δήλωσαν συμμετοχή (επιβεβαιώνοντας το ρεπορτάζ του Imathia Sports News) για τη φετινή σεζόν. ΠΑΟ Κορυφής και ΑΕΚ Καμποχωρίου (μαζί με Ηρακλή Γεωργιανών και ΑΕ Κυδωνέας από τη Β Ερασιτεχνική) προστίθενται στον μακρύ κατάλογο των ομάδων της Ημαθίας που τα τελευταία χρόνια αδυνατούν (για διάφορους λόγους) να συμμετέχουν, μειώνοντας δραστικά τον αριθμό των συλλόγων της Ένωσης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής, από τα οποία ξεχωρίζουν οι αναμετρήσεις σε Σταυρό και Άραχο :

1η / 14η

Νησαϊκός – ΠΑΟ Παλατίτσια

Εθνικός Ράχης – ΑΕ Αλεξάνδρειας

Ακαδημία Βέροιας – Μακεδονικός Πλατάνου

Θύελλα Σταυρού – Αλιάκμων Νησελίου

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Άρης Παλαιοχωρίου

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Δόξα Λιανοβεργίου

Ρεπό : Νηρέας Βέροιας

2η / 15η

Νηρέας Βέροιας – Νησαϊκός

ΠΑΟ Παλατίτσια – Εθνικός Ράχης

ΑΕ Αλεξάνδρειας  – Θύελλα Σταυρού

Μακεδονικός Πλατάνου – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Αλιάκμων Νησελίου – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

 Δόξα Λιανοβεργίου – Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό : Ακαδημία Βέροιας

3η / 16η

Νησαϊκός – Εθνικός Ράχης

Ακαδημία Βέροιας – Νηρέας Βέροιας

Θύελλα Σταυρού – ΠΑΟ Παλατίτσια

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΑΕ Αλεξάνδρειας

 Δόξα Λιανοβεργίου – Μακεδονικός Πλατάνου

Άρης Παλαιοχωρίου – Αλιάκμων Νησελίου

Ρεπό : Αχιλλέας Νεοκάστρου

4η / 17η

Ακαδημία Βέροιας – Νησαϊκός

Εθνικός Ράχης – Θύελλα Σταυρού

Νηρέας Βέροιας – Αχιλλέας Νεοκάστρου

ΠΑΟ Παλατίτσια – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

ΑΕ Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιοχωρίου

Μακεδονικός Πλατάνου – Αλιάκμων Νησελίου

Ρεπό : Δόξα Λιανοβεργίου

5η / 18η

Νησαϊκός – Θύελλα Σταυρού

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Ακαδημία Βέροιας

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Εθνικός Ράχης

Δόξα Λιανοβεργίου – Νηρέας Βέροιας

 Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Παλατίτσια

Μακεδονικός Πλατάνου – ΑΕ Αλεξάνδρειας

Ρεπό : Αλιάκμων Νησελίου

6η / 19η

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Νησαϊκός

Θύελλα Σταυρού – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

Ακαδημία Βέροιας – Δόξα Λιανοβεργίου

Εθνικός Ράχης –  Άρης Παλαιοχωρίου

Νηρέας Βέροιας – Αλιάκμων Νησελίου

ΠΑΟ Παλατίτσια – Μακεδονικός Πλατάνου

Ρεπό : ΑΕ Αλεξάνδρειας

7η / 20η

Νησαϊκός – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

Δόξα Λιανοβεργίου – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Άρης Παλαιοχωρίου – Θύελλα Σταυρού

 Αλιάκμων Νησελίου – Ακαδημία Βέροιας

Μακεδονικός Πλατάνου – Εθνικός Ράχης

ΑΕ Αλεξάνδρειας – Νηρέας Βέροιας

Ρεπό : ΠΑΟ Παλατίτσια

8η / 21η

Δόξα Λιανοβεργίου – Νησαϊκός

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Άρης Παλαιοχωρίου

Αχιλλέας Νεοκάστρου –  Αλιάκμων Νησελίου

 Θύελλα Σταυρού – Μακεδονικός Πλατάνου

Ακαδημία Βέροιας – ΑΕ Αλεξάνδρειας

Νηρέας Βέροιας – ΠΑΟ Παλατίτσια

Ρεπό : Εθνικός Ράχης

9η / 22η

Νησαϊκός – Άρης Παλαιοχωρίου

Αλιάκμων Νησελίου – Δόξα Λιανοβεργίου

Μακεδονικός Πλατάνου – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

ΑΕ Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νεοκάστρου

ΠΑΟ Παλατίτσια – Ακαδημία Βέροιας

Εθνικός Ράχης – Νηρέας Βέροιας

Ρεπό :  Θύελλα Σταυρού

10η / 23η

Αλιάκμων Νησελίου – Νησαϊκός

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός Πλατάνου

Δόξα Λιανοβεργίου – ΑΕ Αλεξάνδρειας

Αχιλλέας Νεοκάστρου – ΠΑΟ Παλατίτσια

Θύελλα Σταυρού – Νηρέας Βέροιας

Ακαδημία Βέροιας – Εθνικός Ράχης

Ρεπό : Ποντιακή Νεολαία Αράχου

11η / 24η

Νησαϊκός – Μακεδονικός Πλατάνου

ΑΕ Αλεξάνδρειας – Αλιάκμων Νησελίου

ΠΑΟ Παλατίτσια – Δόξα Λιανοβεργίου

Νηρέας Βέροιας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

Εθνικός Ράχης – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Θύελλα Σταυρού – Ακαδημία Βέροιας

Ρεπό : Άρης Παλαιοχωρίου

12η / 25η

ΑΕ Αλεξάνδρειας – Νησαϊκός

Αλιάκμων Νησελίου – ΠΑΟ Παλατίτσια

Άρης Παλαιοχωρίου – Νηρέας Βέροιας

Δόξα Λιανοβεργίου – Εθνικός Ράχης

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Ακαδημία Βέροιας

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Θύελλα Σταυρού

Ρεπό : Μακεδονικός Πλατάνου

13η / 26η

ΠΑΟ Παλατίτσια – ΑΕ Αλεξάνδρειας

Νηρέας Βέροιας – ΑΕ Αλεξάνδρειας

Εθνικός Ράχης – Αλιάκμων Νησελίου

Ακαδημία Βέροιας – Άρης Παλαιοχωρίου

Θύελλα Σταυρού – Δόξα Λιανοβεργίου

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Ρεπό : Νησαϊκός

error: Protected