Super League – Δείτε τα έξι γκολ από το Παγκρήτιο (vid)

agglia-pagkritio-3-3-ergotelis-kalloniΔείτε πως Εργοτέλης και Καλλονή αναδείχθηκαν ισόπαλοι (3-3) σε ένα εντυπωσιακό ματς στο «Παγκρήτιο», για τη 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος!

Σε ένα «γεμάτο» ματς, Εργοτέλης και Καλλονή μοιράστηκαν από ένα βαθμό στο Παγκρήτιο με τους γηπεδούχους να φτάνουν τους 12 βαθμούς και τους φιλοξενούμενους τους 24. Η Καλλονή, στο ντεμπούτο του Βλάχου στον πάγκο της, προηγήθηκε 2-0 στο ημίχρονο αλλά από το 45’ αγωνίστηκε με 10 παίκτες. Στην επανάληψη οι Κρητικοί εκμεταλλεύτηκαν το αριθμητικό τους πλεονέκτημα, ισοφάρισαν αρχικά σε 2-2 και στα τελευταία λεπτά τα γκολ του Μίνγκα και του Κοζορώνη διαμόρφωσαν το τελικό 3-3. Με 9 παίκτες ολοκλήρωσε το ματς η ΑΕΛΚ μετά την αποβολή και του Κεϊτά στις καθυστερήσεις.

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις στο Onsports TV, όπως μεταδόθηκαν από την τηλεόραση της NOVA