Γ Εθνική (2ος όμιλος) ΑΕ Φαρκαδόνας – Αχέρων Καναλακίου 1-1

12305894_10208106813446672_747708621_nΈστω και στο 90ο λεπτό, η Φαρκαδόνα γλίτωσε μια οδυνηρή εντός έδρας ήττα στην έδρα της καθώς κατάφερε, με τον Ετόφ να ισοφαρίσει το Καναλάκι και να πάρει, έστω και τον έναν βαθμό.

Τον αγώνα παρακολούθησαν περίπου 350 θεατές στο «Μπάμπης Παπαχατζής» του Νεοχωρίου.

Το φιλμ του αγώνα

Στο 4ο λεπτό μετά από κόρνερ του Ιακωβάκη, ανάποδο ψαλίδι του Φορτούνη η μπάλα λίγο άουτ
Στο 14 απευθείας φάουλ του Νικούλη για την ΑΕΦ διώχνει σε κόρνερ ο τερματοφύλακας δύσκολα
Στο 15′ κόρνερ απευθείας ο Nικούλης βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα άουτ
Στο 23′ φάουλ από καλή θέση του Νικούλη καλά εκτελεσμένο για την ΑΕΦ η μπάλα άουτ
Στο 32΄ΓΚΟΛ! ο Κυριακάκης έπειτα από μια γρήγορη επίθεση στην άμυνα της ΑΕΦ οι αμυντικοί δεν κατάφεραν να τον σταματήσουν και με σουτ έκανε το 0-1