Γ Εθνική (1ος όμιλος) Καμπανιακός – Θύελλα Φιλώτα 3-1 (photos)

12829077_1022941411085468_7971752703649651320_o

Καθαρή νίκη με 3-1 πέτυχε σήμερα η ομάδα του Καμπανιακού με αντίπαλο την Θύελλα Φιλώτα.

Οι “ερυθρόλευκοι” άνοιξαν το σκορ με το…καλημέρα και συγκεκριμένα στο 2ο λεπτό με κεφαλιά του Χρήστου.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι είχαν εξ ολοκλήρου τον έλεγχο του παιχνιδιού και πέτυχαν άλλα δυο γκολ, πρώτα με τον Χρήστου (52′) και λίγο αργότερα με κεφαλιά του Ρακαβίνα (71′). Το μόνο που κατάφεραν οι φιλοξενούμενοι ήταν να μειώσουν το σκορ με τον Στεφανίδη.

Καμπανιακός: Κηπουρός, Σταυρόπουλος, Κουντουράς, Δουρμούζης, Ρακαβίνας, Τοντόροφ, Μπάλλιος, Χατζόπουλος, Χρήστου, Σαπανίδης, Προβατίδης.
Αγωνίστηκαν και οι Βούζας, Πάλλας, Αλμπάνης

Θύελλα Φιλώτα : Κοντουλίδης, Σπηλιώτης, Σέχι, Κοντογουλίδης, Τακίδης, Παπαγεωργίου, Θεοδουλίδης, Ελευθεριάδης, Μπαστάνης, Στεφανίδης, Μπαστάνης Θ. Αγωνίστηκαν και οι Βαφειάδης, Κατσούλης, Γουρζουλίδης