Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

To πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής

b0cd02af-2d22-480c-ad92-1c9619eb491e_1

ΑΟ Καρδίας – Ορφέας Ξάνθης

Μακεδονικός Φούφα – ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΕ Ποντίων – Απόλλων Καλαμαριάς

Καβάλα – Δόξα Προκυνητών

ΦΑΣ Νάουσα – Εορδαϊκός

Δόξα Δράμας – Καμπανιακός

Απόλλων Καλαμαριάς – Νέστος Χρυσούπολης

Αλμωπός Αριδαίας – Ρεπό

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΟ Καρδίας

Ορφέας Ξάνθης – Μακεδονικός Φούφα

ΑΠΕ Λαγκαδά – Καβάλα

Απόλλων Καλαμαριάς – ΦΑΣ Νάουσα

Δόξα Προκυνητών – Δόξα Δράμας

Εορδαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Καμπανιακός – Απόλλων Παραλιμνίου

Ρεπό – ΑΕ Ποντίων

ΑΟ Καρδίας – Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Ποντίων – Αλμωπός Αριδαίας

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης

Δόξα Δράμας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Καλαμαριάς

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προσκυνητών

Εορδαϊκός – Καμπανιακός

ΦΑΣ Νάουσα – Ρεπό

ΑΕ Ποντίων – ΑΟ Καρδίας

Μακεδονικός Φούφα – Καβάλα

Αλμωπός Αριδαίας – ΦΑΣ Νάουσα

Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Δράμας

ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Παραλιμνίου

Απόλλων Καλαμαριάς – Καμπανιακός

Δόξα Προκυνητών – Εορδαϊκός

Ρεπό – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΟ Καρδίας – Καβάλα

ΦΑΣ Νάουσα – ΑΕ Ποντίων

Δόξα Δράμας – Μακεδονικός Φούφα

Νέστος Χρυσούπολης – Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

Εορδαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προκυνητών

Καμπανιακός – Ρεπό

ΦΑΣ Νάουσα – ΑΟ Καρδίας

Καβάλα – Δόξα Δράμας

ΑΕ Ποντίων – Νέστος Χρυσούπολης

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Παραλιμνίου

Αλμωπός Αριδαίας – Καμπανιακός

Ορφέας Ξάνθης – Εορδαϊκός

ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό – Δόξα Προκυνητών

ΑΟ Καρδίας – Δόξα Δράμας

Νέστος Χρυσούπολης – ΦΑΣ Νάουσα

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα

Καμπανιακός – ΑΕ Ποντίων

Εορδαϊκός – Μακεδονικός Φούφα

Δόξα Προκυνητών – Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Καλαμαριάς – Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό – ΑΠΕ Λαγκαδά

Νέστος Χρυσούπολης – ΑΟ Καρδίας

Δόξα Δράμας – Απόλλων Παραλιμνίου

ΦΑΣ Νάουσα – Καμπανιακός

Καβάλα – Εορδαϊκός

ΑΕ Ποντίων – Δόξα Προκυνητών

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Καλαμαριάς

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Ορφέας Ξάνθης – Ρεπό

ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Παραλιμνίου

Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης

Εορδαϊκός – Δόξα Δράμας

Δόξα Προκυνητών – ΦΑΣ Νάουσα

Απόλλων Καλαμαριάς – Καβάλα

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Ποντίων

Ορφέας Ξάνθης – Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό – Μακεδονικός Φούφα

10η

Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας

Απόλλων Παραλιμνίου – Εορδαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Προκυνητών

Δόξα Δράμας – Απόλλων Καλαμαριάς

ΦΑΣ Νάουσα – ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΕ Ποντίων – Ορφέας Ξάνθης

Μακεδονικός Φούφα – Αλμωπός Αριδαίας

Καβάλα – Ρεπό

11η

ΑΟ Καρδίας – Εορδαϊκός

Δόξα Προκυνητών – Καμπανιακός

Απόλλων Καλαμαριάς – Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΠΕ Λαγκαδά – Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης – ΦΑΣ Νάουσα

Αλμωπός Αριδαίας – Καβάλα

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Ποντίων

Ρεπό – Δόξα Δράμας

12η

Δόξα Προκυνητών – ΑΟ Καρδίας

Εορδαϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς

Καμπανιακός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης

Δόξα Δράμας – Αλμωπός Αριδαίας

ΦΑΣ Νάουσα – Μακεδονικός Φούφα

Καβάλα – ΑΕ Ποντίων

Απόλλων Παραλιμνίου – Ρεπό

13η

ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Καλαμαριάς

ΑΠΕ Λαγκαδά – Δόξα Προκυνητών

Ορφέας Ξάνθης – Καμπανιακός

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Παραλιμνίου

Μακεδονικός Φούφα – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Ποντίων – Δόξα Δράμας

Καβάλα – ΦΑΣ Νάουσα

Ρεπό – Εορδαϊκός

14η

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΟ Καρδίας

Δόξα Προκυνητών – Ορφέας Ξάνθης

Εορδαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας

Καμπανιακός – Μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Ποντίων

Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα

Δόξα Δράμας – ΦΑΣ Νάουσα

Απόλλων Καλαμαριάς – Ρεπό

15η

Ορφέας Ξάνθης – ΑΠΕ Λαγκαδά

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Μακεδονικός Φούφα – Δόξα Προκυνητών

ΑΕ Ποντίων – Εορδαϊκός

Καβάλα – Καμπανιακός

ΦΑΣ Νάουσα – Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Δράμας – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΟ Καρδίας – Ρεπό