Κατηγορίες
Διάφορα

Σάββατο 6/5 – Ξεχωρίζει ο τελικός του Κυπέλλου Ελλάδας

Δείτε το σημερινό (6/5) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Ισπανίας
3ες ελεύθερες δοκιμές

10:50
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Ισπανίας
3ες ελεύθερες δοκιμές

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Ισπανίας
3ες ελεύθερες δοκιμές

12:45
Eurosport 2
Γαλλία – Νήσοι Φαρόε
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα U-17

13:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Ισπανίας
Κατατακτήριες δοκιμές

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Βούρτσμπουργκερ Κίκερς
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Σπόρτινγκ Χιχόν – Λας Πάλμας
La Liga

14:15
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
2ο ετάπ

14:25
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Ισπανίας
4ες ελεύθερες δοκιμές

14:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Κρίσταλ Πάλας
Premier League

14:45
Eurosport 2
Κροατία – Τουρκία
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα U-17

15:05
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Ισπανίας
Κατατακτήριες δοκιμές

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Ισπανίας
Κατατακτήριες δοκιμές

16:30
www.sportsup.gr
LIVE η 29η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣ Ημαθίας

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντόρτμουντ – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ίνγκολσταντ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Γκλάντμπαχ – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Ντάρμσταντ
Bundesliga

17:00
Eurosport 2
ATP 250
Εστορίλ, ημιτελικά

17:00
ΕΡΤ3
Λαμία – ΟΦΗ
Stoiximan.gr Football League

17:00
Novasports 4HD
ATP 250
Κωνσταντινούπολη, ημιτελικάΚ

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Χαλ – Σάντερλαντ
Premier League

17:15
COSMOTE SPORT 5 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ
La LigaΚ

18:00
Novasports 1HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαστιά
Ligue 1

18:30
Eurosport 1
Ισπανία – Ιταλία
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα U-17

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Φενέρμπαχτσε – Μπεσίκτας
Super League Τουρκίας

19:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Νάπολι – Κάλιαρι
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα – Λειψία
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Σουόνσι – Έβερτον
Premier League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Βιγιαρεάλ
La Liga

20:15
Novasports 1HD
Πάσος Φερέιρα – Φεϊρένσε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Σπα

20:30
COSMOTE SPORT 1 HD
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Κύπελλο Ελλάδος – Τελικός

21:00
FOX Sports
Minnesota Twins – Boston Red Sox
MLBΚ

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Γιουβέντους – Τορίνο
Serie A

21:45
Eurosport 2
Παγκόσμιο κύπελλο
Ημιτελικά

21:45
Eurosport 1
Grand Prix
Γαλλία

22:30
Novasports 1HD
Μαρίτιμο – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Γιούτα Τζαζ – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
ΝΒΑ Playoffs