Κατηγορίες
Τουρνουά Foot Tennis Βέροια

Δραματικά σε εξέλιξη ματς σήμερα στη 2η μέρα του 3ου Τουρνουά Foot Tennis!

Με 11 παιχνίδια συνεχίστηκε σήμερα το 3ο Τουρνουά Foot Tennis στην Πλατεία Δημαρχείου Βέροιας.

Αρκετά από τα ματς κρίθηκαν στις λεπτομέρειες, σε κάποια υπήρξαν φαβορί ενώ στα τρία τελευταία ματς, πολλοί φίλαθλοι βρέθηκαν κοντά στις προσπάθειες των αθλητών που και σήμερα έδωσαν το 100% των δυνατοτήτων τους.

Παρακάτω θα δείτε τα αποτελέσματα, τους παίκτες που αγωνίστηκαν και τις βαθμολογίες των ομίλων στους οποίους έχουν ήδη γίνει δύο αγωνιστικές.

Αναλυτικά :

Poetry – Tzimos Service  1-2 (22-20, 16-21, 5-11)
Πάνου, Λίπε / Πρόιος, Μπάμπος

Στάσου Μύγδαλα – Revoil Καμπαϊλής  2-0 (21-11, 21-17)
Παπατζίκος, Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος / Γρυπούδης, Κωνσταντινίδης

Ariston – SimParts  2-1 (21-15, 11-21, 11-9)
Στρίμπα, Μουρατίδου, Καλαϊτζόγλου, Αναστάσης / Σπυριδωνίδου, Ταϊλαχίδης, Σαμπανίδης)

Barok – Draw  0-2 (6-21, 16-21)
Πινακούδης, Τσιούχας / Ντέλλας, Καψάλης

Anfield – Champions League Verias  1-2 (14-21, 21-14, 9-11)
Παπαδόπουλος, Παπακωνσταντίνου Δ. / Ζαρογιάννης, Σιδηρόπουλος)

Ερατεινό – Bijou Box  2-0 (21-13, 21-8)
Παπαδόπουλος, Τερζής, Αθανασιάδης / Γκανόλι, Ανάστος

Pharma Team – Consi Cafe  2-0 (21-‘6, 21-11)
Τσακαλίδης, Τσιρανίδης, Γκιουλέκας / Σιδηρόπουλος Θ., Σταμάτης Θ.)

Doctor Wash – Hotel Kapsalis  0-2 (13-21, 11-21)
Δάτσης, Ιωαννίδης Ζ., Ιωαννίδης Θ., Βόλτσης / Αρβανιτίδης, Φωτόπουλος

Ink Da City – Mall  2-0 (21-8, 21-11)
Σπανός, Ποζιάδης / Αργυρόπουλος, Παπαδόπουλος

Argo Κουτσιάδης – Χατζηπαυλίδης  2-1 (21-10, 15-21, 11-9)
Κουτσιάδης, Νούζι / Μποζίνης Κ., Στογιάννης

Κρύπας – ΦΠΑ  2-0  (21-18, 21-12)
Δημούλτσης, Τριανταφυλλίδης / Μουρίκι, Τούφας, Νίκου

Oι βαθμολογίες

Group A
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Pharma Team 1 0 2 0 42 17 25 2
2 Tzimos Service 1 0 2 1 42 28 14 2
3 Poetry 0 1 1 2 28 42 -14 1
4 Consi Café 0 1 0 2 17 42 -25 1
Group B
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Ink Da City 1 0 2 0 42 19 23 2
2 Hotel Kapsalis 1 0 2 0 42 24 18 2
3 Doctor Wash 0 1 0 2 24 42 -18 1
4 Mall 0 1 0 2 19 42 -23 1
Group C
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Champions League 2 0 4 1 88 73 15 4
2 Draw Café 1 1 2 2 71 64 7 3
3 Anfield 0 1 1 2 44 46 -2 1
4 Barok 0 1 0 2 22 42 -20 1
Group D
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Ερατεινό 2 0 4 1 88 71 17 4
2 Στάσου Μύγδαλα 1 1 3 2 93 74 19 3
3 Revoil Καμπαϊλής 1 1 2 2 70 61 9 3
4 Bijou Box 0 2 0 4 40 84 -44 2
Group Ε
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Κρύπας 2 0 4 0 84 46 38 4
2 ΦΠΑ 1 1 2 2 72 51 21 3
3 Xnet 0 1 0 2 16 42 -26 1
4 Θράκα 0 1 0 2 9 42 -33 1
Group F
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Στέκι 1 0 2 0 42 26 16 2
2 Π&Φ 1 0 2 1 49 45 4 2
3 Special 0 1 1 2 45 49 -4 1
4 Goody’s 0 1 0 2 26 42 -16 1
Group G
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Ariston 1 1 2 3 59 87 -28 3
2 Καφενείο 1 0 2 0 42 16 26 2
3 Οικοκίνηση 1 0 2 0 42 22 20 2
4 SimParts 0 2 1 4 67 85 -18 2
Group H
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Argo Κουτσιάδης 1 1 3 3 92 86 6 3
2 Φωτιάδης 1 0 2 1 46 34 12 2
3 Café στο 90 1 0 2 0 46 45 1 2
4 Χατζηπαυλίδης 0 2 2 4 74 93 -19 2

*Η νίκη αντιστοιχεί σε (δύο) 2 βαθμούς και η ήττα σε έναν (1)

Το πρόγραμμα της Τετάρτης 7/6

17.30  Xnet – ΦΠΑ

17.45  Καφενείο – SimParts

18.15  Poetry – Consi Cafe

18.30 Π&Φ – Goody’s

19.00 Κρύπας – Θράκα

19.15  Cafe Στο 90′ – Φωτιάδης

19.45  Barok – Champions League Verias

20.00 Στάσου Μύγδαλα – Bijou Box

20.30 Anfield – Draw

20.45  Doctor Wash – Mall

21.15  Pharma Team – Tzimos Service

error: Protected