Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Τα αποτελέσματα και τα ρεπορτάζ των φιλικών των ομάδων της Γ Εθνικής (30/8)

Το SportsUp, για την πληρέστερη ενημέρωση των αναγνωστών, θα συγκεντρώνει τις φιλικές αναμετρήσεις των ομάδων της Γ Εθνικής σε ένα κείμενο ώστε να αποφεύγεται η σύγχυση λόγω των πολλών αγώνων.

Δίπλα από κάθε αγώνα θα υπάρχει το αντίστοιχο link (δεξί κλικ, άνοιγμα σε νέο παράθυρο) που θα οδηγεί στο ρεπορτάζ του αγώνα, όπως αυτό περιγράφεται από τις κατά τόπους ιστοσελίδες.

Aναλυτικά :

Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς  1-1 (thrakisports)

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Μακεδονικός Φούφας  0-1 (SportsUp)

Ορφέας Ελευθεροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης  3-3 (proininews)

ΑΕ Διδυμοτείχου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου  0-0 (thrakisports)

Πανσουλιακός – Ελπίδα Σκουτάρεως  1-3 (serresgoal)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΟ Καρδίας  0-2 (ΕΔΩ)

Δόξα Προσκυνητών – Ορφέας Ξάνθης  0-2 (thrakisports)

Δόξα Δράμας – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  2-0 (sportdrama)

Παύλος Μελάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  2-4 (SportsUp)

Κιλκισιακός – Πιερικός  1-1 (pieriasport)

Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΟ Φλωριάδας  1-1 (sportime24)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός  1-0 (ΕΔΩ)

AEΠ Καραγιαννίων – ΠΑΟΚ Κ20  1-2 (top-sport)

Ερμής Αμυνταίου – Αλμωπός Αριδαίας  1-1 (e-ptolemeos)

Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας  – ΑΕ Χαλανδρίου  4-0 (ΕΔΩ)

Νέος Αμφίλοχος – Πανλευκάδιος  3-1 (sportime24)

Αχιλλέας Φαρσάλων – Ηρακλής Λάρισας  1-1 (ΕΔΩ)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΦΑΣ Νάουσα  0-5 (SportsUp)

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΣ Μετεώρων  0-0 (goaltrikala)

Ερμής Κιβερίου – ΑΟ Λουτράκι  2-1 (ΕΔΩ)

Ρήγας Φεραίος – Ολυμπιακός Βόλου  0-0 (goalpost)

Αστέρας Ιτέας – Αμβρυσσέας Διστόμου  3-0 (ΕΔΩ)

ΑΟ Στυλίδα – Οπούντιος Μαρτίνου  0-2

Αστέρας Βλαχιώτη – Αχαρναϊκός  0-2 (isports)

Προοδευτική – Πανθηραϊκός  2-0 (sportcyclades)

Πανομβριακός – ΠΑΟ Βάρδας  2-2 (iliaoikonomia)

ΟΦΗ – Ατσαλένιος  4-0 (gentikoule)

Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Κορωπί  4-0 (irafina)

Καλαμάτα – ΑΟ Διαβολιτσίου  1-0 (sport365)

Παλληνιακός – ΑΕ Κηφισιάς  1-2 (Stoplekto)

ΑΟ Τυμπάκι – ΟΦ Ιεράπετρας  0-2 (ΕΔΩ)

Φωστήρας – Ηλυσιακός  2-2 (Stoplekto)

Ηρόδοτος – ΑΟΧ Κισσαμικός  0-1 (grandsport)

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ολυμπιακός Κ20  2-0 (Stoplekto)

Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνεΐκων  4-0 (iliaoikonomia)

Κόρινθος 2006 – Παναργειακός  1-4 (sport.argonafplia)

Αιολικός – ΑΟ Μεσότοπου  9-0 (sportlesvos)

 

τα αποτελέσματα του Σαββάτου 12/8 ΕΔΩ

της Κυριακής 13/8 ΕΔΩ

της Τετάρτης 16/8 ΕΔΩ

της Πέμπτης 17/8 ΕΔΩ

του Σαββάτου 19/8 ΕΔΩ

της Κυριακής 20/8 ΕΔΩ

της Τετάρτης 23/8 ΕΔΩ

του Σαββάτου 26/8 ΕΔΩ

της Κυριακής 27/8 ΕΔΩ

error: Protected