Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 29/10 – Το πλούσιο αθλητικό μενού της TV και το LIVE του SportsUp σε Football League και Γ Εθνική!

Δείτε το σημερινό (29/10) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

07:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Μαλαισίας
Αγώνας

08:00
Eurosport 2
Tour of Hainan
2ο ετάπ

08:30
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
Αγώνας

09:45
Eurosport 2
International Championship
Daqing, China

10:45
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Soelden, Austria

11:00
Novasports 2HD
Διεθνής Μαραθώνιος Φρανκφούρτης

11:00
COSMOTE SPORT 7 HD
WRC: Ράλι Βρετανίας
SS18 Brenig 1

13:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Πέζαρο – Κρεμόνα
Serie A

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Ρεάλ Σοθιεδάδ
La Liga

13:30
Eurosport 2
International Championship
Daqing, China

13:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπαρτσελόνα – Μούρθια
Liga Endesa

13:30
Novasports 1HD
Φιτέσε – Αϊντχόφεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενεβέντο – Λάτσιο
Serie A

13:45
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Soelden, Austria

14:00
Novasports 3HD
Μπέρμιγχαμ – Άστον Βίλα
Championship

14:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Ράλι Βρετανίας
SS21 Brenig 2 Power Stage

14:30
www.sportsup.gr
LIVE η 1η αγωνιστική της Football League και η 6η της Γ Εθνικής

14:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντούισμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga 2

15:00
Novasports 2HD
Ξάνθη – Ατρόμητος
Super League Σουρωτή

15:00
ΕΡΤ3
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη, τελικός

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Σαουθάμπτον
Premier League

15:30
FOX Sports
Browns – Vikings
NFL

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία, τελικός

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Κροτόνε – Φιορεντίνα
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Νάπολι – Σασουόλο
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Γαλατάσαραϊ – Φενέρμπαχτσε
Basketball Super League

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

17:00
ΕΡΤ1
Άρης – Ολυμπιακός
Stoiximan.gr Basket League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ζιρόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

17:15
Novasports 3HD
Λαμία – Πλατανιάς
Super League Σουρωτή

17:15
Novasports 2HD
Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης
Super League Σουρωτή

18:00
Ert.gr
ΠΑΟΚ – Κηφισιά
Volley League

18:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπολόνια – Βενέτσια
Serie A

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Έβερτον
Premier League

18:15
Eurosport 1
Porsche Supercup
Mexico City, Mexico

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγάρδη – Φράιμπουργκ
Bundesliga

19:00
FOX Sports
Tampa Bay Buccaneers – Carolina Panthers
NFL

19:00
Action 24
Άαλμποργκ – Οντένσε
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
ΕΡΤ3
Ελλάδα – Τουρκία
Προκριματικά παγκοσμίου πρωταθλήματος

19:15
Eurosport 1
Six-day Track Championship
London, United Kingdom

19:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Βαλένθια – Γκραν Κανάρια
Liga Endesa

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Λεβάντε
La Liga

19:30
Novasports 1HD
Πανιώνιος – ΑΕΚ
Super League Σουρωτή

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μόντσα – Καλάμπρια
SuperLega

21:00
ΕΡΤ2
Formula 1: GP Μεξικού
Αγώνας

21:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Μεξικού
Αγώνας

21:00
COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
Martinsville First Data 500

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Τορίνο – Κάλιαρι
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μάλαγα – Θέλτα
La Liga

22:00
Eurosport 2
ISU Grand Prix – Skate Canada
Γκαλά

22:00
Novasports 2HD
Λιλ – Μαρσέιγ
Ligue 1

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ιντιάνα Πέισερς – Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA

22:30
FOX Sports
Washington Redskins – Dallas Cowboys
NFL

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Κλίβελαντ Καβαλίερς – Νιου Γιορκ Νικς
NBA

02:00
FOX Sports
Houston Astros – Los Angeles Dodgers
MLB