Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 14/1 – Οι πάνω από 30 μεταδόσεις και το LIVE του SportsUp σε Football League και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (14/1) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

10:45
Eurosport 2
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Val di Fiemme, Italy

11:00
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Wengen, Switzerland

12:00
Eurosport 2
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Bad Kleinkirchheim, Austria

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Θέλτα
La Liga

13:00
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Ruhpolding, Germany

13:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μούρθια – Γκραν Κανάρια
Liga Endesa

13:45
Eurosport 2
Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Idre, Sweden

14:00
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Wengen, Switzerland

14:30
Eurosport 2
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Val di Fiemme, Italy

14:45
www.sportsup.gr
LIVE η Football League και η Γ Εθνική

15:00
ΕΡΤ3
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
Football League

15:00
Novasports 2HD
Κέρκυρα – ΠΑΟΚ
Super League Σουρωτή

15:15
Eurosport 2
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Ruhpolding, Germany

15:15
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Tauplitz, Austria

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ – Άρσεναλ
Premier League

15:30
ΕΡΤ1
Ρέθυμνο – Άρης
Stoiximan.gr Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Stoiximan.gr Basket League

16:30
Eurosport 2
Masters
London, United Kingdom

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Κολονία – Γκλάντμπαχ
Bundesliga

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Σεβίλλη
La Liga

17:15
Novasports 3HD
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Super League Σουρωτή

17:15
Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ
Super League Σουρωτή

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τρεντίνο – Τσιβιτανόβα
SuperLega

19:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ολυμπιακός – ΓΣΛ Φάρος
Stoiximan.gr Basket League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Αθλέτικ Μπιλμπάο
La Liga

19:30
Novasports 2HD
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός
Super League Σουρωτή

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπαρτσελόνα – Ουνικάχα
Liga Endesa

19:30
Novasports 1HD
ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League Σουρωτή

20:00
FOX Sports
Steelers – Jaguars
NFL Playoffs

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μαϊάμι Χιτ – Μιλγουόκι Μπακς
ΝΒΑ

21:00
Eurosport 1
Masters
London, United Kingdom

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ – Μπαρτσελόνα
La Liga

22:00
Novasports 2HD
Ναντ – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

22:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Σπόρτινγκ – Άβες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Νιου Γιορκ Νικς – Νιου Ορλίνς Πέλικανς
ΝΒΑ

23:30
FOX Sports
Vikings – Saints
NFL Playoffs

02:00
Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν

02:00
Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν