Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 4/2 – Το ντέρμπι του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ, η εκτός έδρας δοκιμασία του ΠΑΟΚ και τα…48 ματς LIVE από το SportsUp!

Δείτε το σημερινό (4/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

11:00
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Willingen, Germany

12:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές
Basketball Super League

13:00
Eurosport 2
Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο
Feldberg, Germany

13:00
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Garmisch Partenkirchen, Germany

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Λεγανές
La Liga

13:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Μπιλμπάο – Φουενλαμπράδα
Liga Endesa

13:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Βερόνα – Ρόμα
Serie A

14:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντάρμσταντ – Ντούισμπουργκ
Bundesliga 2

14:45
www.sportsup.gr
LIVE σε Football League, Β Εθνική Γυναικών και Γ Εθνική

15:00
ΕΡΤ2
Παναθηναϊκός – Κηφισιά
Volley League

15:00
ΕΡΤ3
Άρης – Σπάρτη
Football League

15:00
Novasports 2HD
ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ
Super League Σουρωτή

15:30
Novasports 4HD
Φένλο – Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ουντινέζε – Μίλαν
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Γιουβέντους – Σασουόλο
Serie A

16:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα cyclocross
Valkenburg, Netherlands

16:00
Eurosport 1
Volta a la Comunitat Valenciana
Spain

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Αταλάντα – Κιέβο
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπολόνια – Φιορεντίνα
Serie A

16:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας – Νιουκάστλ
Premier League

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άουγκσμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – Κύμη
Stoiximan.gr Basket League

17:15
Novasports 2HD
Λαμία – Ατρόμητος
Super League Σουρωτή

17:15
Novasports 3HD
Λεβαδειακός – Κέρκυρα
Super League Σουρωτή

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Μπαρτσελόνα
La Liga

17:30
Eurosport 2
Six-day Track Championship
Copenhagen, Denmark

17:45
Novasports 4HD
Άγιαξ – Μπρέντα
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Τότεναμ
Premier League

18:30
ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Stoiximan.gr Basket League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Αμβούργο – Ανόβερο
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ζιρόνα – Αθλέτικ Μπιλμπάο
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπασκόνια – Μπαρτσελόνα
Liga Endesa

19:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Super League Σουρωτή

19:30
FOX Sports
Capitals – Knights
NHL

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Εστορίλ – Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45
Eurosport 1
German Masters
Berlin, Germany

21:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Λος Άντζελες Λέικερς
ΝΒΑ

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπενεβέντο – Νάπολι
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια
La Liga

22:00
Novasports 2HD
Μονακό – Λιόν
Ligue 1

01:00
FOX Sports
Eagles – Patriots
NFL Super Bowl

error: Protected