Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες

Οι διαιτητές και βοηθοί των αγώνων της ΕΠΣ Ημαθίας (10-11/3)

Ανακοινώθηκαν πριν λίγη ώρα, οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της σε Α1, Α2 και Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας για το Σαββατοκύριακο 10-11/3.

Αναλυτικά :

10.03.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (24η αγωνιστική)

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 16.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΠΙΤΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΑΡΑΧΟΥ 16.00 ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

11.03.2018

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (1ος ΟΜΙΛΟΣ, 15η αγωνιστική)

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΣΧΟΙΝΑ 16.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΠΛΑΤΕΟΣ 16.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 16.00 Ολυμπιακος Λουτρου – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ, 15η αγωνιστική)

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 16.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (14η αγωνιστική)

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 10.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ