Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Τουρνουά Foot Tennis Βέροια

Το πρόγραμμα του Τουρνουά Foot Tennis Ακαδημιών, το Σαββατοκύριακο 9-10 Ιουνίου

Καινοτομία φέτος στο 4ο Τουρνουά Foot Tennis που διοργανώνεται στην Πλατεία Δημαρχείου Βέροιας, με τη συμμετοχή και Ακαδημιών της ευρύτερης περιοχής!

Οι διοργανωτές αποφάσισαν από φέτος να βάλουν στο παιχνίδι και τα τμήματα υποδομής, δίνοντας τη δυνατότητα σε παίκτες γενν. 2003 και νεότερους, να δείξουν τις τεχνικές τους αρετές αλλά και να φανερώσουν πως έχουν τα φόντα να πρωταγωνιστήσουν και σε κάτι διαφορετικό αλλά τόσο κοντά στο αγαπημένο τους άθλημα.

Το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Ιουνίου, από τις 17.30 έως τις 20.30, 16 Ακαδημίες από την Ημαθία και την Πιερία θα λάβουν μέρος στο 10 Τουρνουά Foot Tennis Ακαδημιών, με ένα ιδιαίτερο σύστημα διεξαγωγής που έχει ως κυρίαρχο συστατικό το παιχνίδι με τους αριθμούς σε συνδυασμό με τις εμπνεύσεις του κάθε ποδοσφαιριστή.

Οι 16 ομάδες χωρίστηκαν σε δύο γκρουπ και θα αγωνιστούν σε δύο διαφορετικά πρωταθλήματα ανά ημέρα, ωστόσο δεν θα είναι τόσο ξεχωριστά καθώς οι νικητές του πρώτου γύρου του Σαββάτου (από τα 8 ζευγάρια) αλλά και ο καλύτερος από τους ηττημένους των ζευγαριών αυτών, θα λάβουν πόντους 11 πόντων την επόμενη μέρα!

Όπως και να χει όμως, όλες οι ομάδες θα παραλάβουν κύπελλα και αναμνηστικά, αλλά και δώρα που έρχονται συνεχώς από χορηγούς!

δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα :

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/6

Γήπεδο Α
17.30 Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 2 – Ακαδημία Βέροιας (C1)
17.45 Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας (C3)
18.00 ΓΑΣ Κοπανού – Ακαδημία Μακροχωρίου 2 (C5)
18.15 Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΑΕΠ Βέροιας «Στέφανος Γαϊτάνος» (C7)
18.30 ΝΙΚΗΤΗΣ C1 – ΝΙΚΗΤΗΣ C2 (D1)
18.45 ΝΙΚΗΤΗΣ C5 – ΝΙΚΗΤΗΣ C6 (D3)
19.00 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C1 – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C2 (E1)
19.15 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C5 – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C6 (E3)
19.30 ΝΙΚΗΤΗΣ D1 – ΝΙΚΗΤΗΣ D2 (F1)
19.45 ΝΙΚΗΤΗΣ E1 – ΝΙΚΗΤΗΣ E2 (G1)
20.00 F1 – F2

Γήπεδο Β
17.30 Κορασίδες Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Ακαδημία Μακροχωρίου 1 (C2)
17.45 Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΑΣ Πατρίδας (C4)
18.00 Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας ALU SYN – ΑΣ Κολινδρού (C6)
18.15 Αριστοτέλης Νάουσας – Football Kings (C8)
18.30 ΝΙΚΗΤΗΣ C3 – ΝΙΚΗΤΗΣ C4 (D2)
18.45 ΝΙΚΗΤΗΣ C7 – ΝΙΚΗΤΗΣ C8 (D4)
19.00 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C3 – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C4 (E2)
19.15 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C7 – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C8 (E4)
19.30 ΝΙΚΗΤΗΣ D3 – ΝΙΚΗΤΗΣ D4 (F2)
19.45 ΝΙΚΗΤΗΣ E3 – ΝΙΚΗΤΗΣ E4 (G2)
20.00 G1 – G2

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/6

Γήπεδο Α
17.30 ΑΣ Πατρίδας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 2 (C1)
17.45 Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας – Κορασίδες Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας (C3)
18.00 Football Kings – ΓΑΣ Κοπανού (C5)
18.15 ΑΕΠ Βέροιας «Στέφανος Γαϊτάνος» – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας ALU SYN (C7)
18.30 ΝΙΚΗΤΗΣ C1 – ΝΙΚΗΤΗΣ C2 (D1)
18.45 ΝΙΚΗΤΗΣ C5 – ΝΙΚΗΤΗΣ C6 (D3)
19.00 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C1 – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C2 (E1)
19.15 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C5 – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C6 (E3)
19.30 ΝΙΚΗΤΗΣ D1 – ΝΙΚΗΤΗΣ D2 (F1)
19.45 ΝΙΚΗΤΗΣ E1 – ΝΙΚΗΤΗΣ E2 (G1)
20.00 F1 – F2

Γήπεδο Β
17.30 Αστέρας Αλεξάνδρειας – Ακαδημία Βέροιας (C2)
17.45 Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Ακαδημία Μακροχωρίου 1 (C4)
18.00 Αριστοτέλης Νάουσας – Ακαδημία Μακροχωρίου 2 (C6)
18.15 Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΑΣ Κολινδρού (C8)
18.30 ΝΙΚΗΤΗΣ C3 – ΝΙΚΗΤΗΣ C4 (D2)
18.45 ΝΙΚΗΤΗΣ C7 – ΝΙΚΗΤΗΣ C8 (D4)
19.00 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C3 – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C4 (E2)
19.15 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C7 – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ C8 (E4)
19.30 ΝΙΚΗΤΗΣ D3 – ΝΙΚΗΤΗΣ D4 (F2)
19.45 ΝΙΚΗΤΗΣ E3 – ΝΙΚΗΤΗΣ E4 (G2)
20.00 G1 – G2