Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 20/10 – Η πληθώρα αθλητικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr σε Γ Εθνική και ΕΠΣ Ημαθίας

09:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

11:00
Eurosport 1
Πινγκ πονγκ: Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών
Γαλλία

14:00
ΕΡΤ2
Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός
Πόλο Α1 Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελο-Κολονία
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε
LaLiga Santander

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

14:55
Eurosport 1
Σνούκερ: Αγγλικό Όπεν
Home Nations Series, ημιτελικοί

15:45
ΕΡΤ2
Κολοσσός – Κύμη
Basket League

15:45
ΕΡΤ2
Περιστέρι – Χολαργός
Basket League

15:45
ΕΡΤ2
Ρέθυμνο – ΑΕΚ
Basket League

15:50
www.sportsup.gr
LIVE H Γ Εθνική και η ΕΠΣ Ημαθίας

16:00
Novasports 1HD
Ρόμα – ΣΠΑΛ
Serie A

16:00
ΕΡΤ HD
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 European Open Antwerp
Τένις

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Άουγκσμπουργκ-Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Νυρεμβέργη-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι
Premier League

17:00
ΕΡΤ3
Ηρακλής – Κηφισιά
Volleyleague ανδρών

17:00
Novasports 2HD
Μπρέντφορντ – Μπρίστολ Σίτι
Championship

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια-Λεγανές
LaLiga Santander

18:00
Novasports 5HD
Σάλτσμπουργκ – Βάκερ Ίνσμπρουκ
Αυστριακό πρωτάθλημα

18:00
Novasports 4HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Αμιάν
Ligue 1

18:00
ΕΡΤ2
ΠΑΟΚ – Προμηθέας
Basket League

18:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Ούνικς Καζάν-Ζιέλονα Γκόρα
VTB United League

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 European Open Antwerp, 2ος Ημιτελικός
Τένις

18:15
Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
Super League

19:00
ΕΡΤ HD
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ
Super League

19:00
Novasports 2HD
Γιουβέντους – Τζένοα
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Χάντερσφιλντ-Λίβερπουλ
Premier League

19:30
Novasports 3HD
Ντέρμπι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

20:30
Novasports 1HD
AEΛ – Λαμία
Super League

20:50
COSMOTE SPORT 5 HD
F1 Pirelli United States Grand Prix. 3ες Ελεύθερες Δοκιμές
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

20:55
Eurosport 1
Σνούκερ: Αγγλικό Όπεν
Home Nations Series, ημιτελικοί

21:00
Novasports 4HD
Στρασμπούρ – Μονακό
Ligue 1

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Τενερίφη-Εστουντιάντες
ACB Liga Endesa

21:30
Novasports 2HD
Ουντινέζε – Νάπολι
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα-Σεβίλλη
LaLiga Santander

21:45
Novasports 3HD
Χερενφέιν – Άγιαξ
Eredivisie

23:30
Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Grand Prix Αμερικής
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών

23:50
COSMOTE SPORT 5 HD
F1 Pirelli United States Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

04:45
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Motul Grand Prix of Japan
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

error: Protected