Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (4/11)

Το sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων στους 8 ομίλους της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου  2-0
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός  1-2
Αετός Ορφανού – ΑΕ Καλαμπακίου 1-1
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης  0-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  1-0
Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης  2-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης  4-1

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ορφέας Ξάνθης 6 4 1 1 12 7 5 13
2 Νέστος Χρυσούπολης 6 3 3 0 13 6 7 12
3 Πανσερραϊκός 6 4 0 2 12 8 4 12
4 Καβάλα 6 3 2 1 9 3 6 11
5 Αετός Ορφανού 6 3 2 1 11 7 4 11
6 Αλέξανδρος Κιλκίς 6 2 3 1 7 3 4 9
7 Κεραυνός Πέρνης 6 2 2 2 6 3 3 8
8 Άρης Αβάτου 6 2 2 2 8 6 2 8
9 Εθνικός Σιδηροκάστρου 6 2 2 2 3 5 -2 8
10 ΠΑΟΚ Κοσμίου 6 2 1 3 7 8 -1 7
11 Απόλλων Παραλιμνίου 6 1 2 3 4 7 -3 5
12 ΑΕ Καλαμπακίου 6 1 2 3 5 11 -6 5
13 Εθνικός Αλεξ/πολης 6 1 1 4 3 7 -4 4
14 Ασπίδα Ξάνθης 6 1 0 5 3 19 -16 3

2ος όμιλος

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων  0-0
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης  5-3
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας  0-1
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός  0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά  1-3
ΠΟ Τριγλίας – Νίκη Αγκαθιάς  0-0
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός  1-1

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 ΑΣ Γιαννιτσά 6 4 0 2 10 5 5 12
2 Άρης Παλαιοχωρίου 6 4 0 2 9 5 4 12
3 Νίκη Αγκαθιάς 6 3 3 0 6 2 4 12
4 ΠΟ Τριγλίας 6 3 2 1 8 4 4 11
5 Αγροτικός Αστέρας 6 3 1 2 7 4 3 10
6 Βέροια 6 2 3 1 10 8 2 9
7 Αλμωπός Αριδαίας 6 2 3 1 6 4 2 9
8 Εδεσσαϊκός 6 2 2 2 7 5 2 8
9 Μακεδονικός 6 2 2 2 7 8 -1 8
10 ΑΠΕ Λαγκαδά 6 2 1 3 4 6 -2 7
11 Ολυμπιακός Κυμίνων 6 0 4 2 1 3 -2 4
12 Μελιτέας Μελίτης 6 1 1 4 7 17 -10 4
13 ΠΑΟ Κουφαλίων 6 0 3 3 5 10 -5 3
14 Ερμής Αμυνταίου 6 0 3 3 2 8 -6 3

3ος όμιλος

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα  1-3
Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας  2-0
ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός  0-3
Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς  3-0
ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβανιών  1-0
Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  1-2
Ρεπό : Κρόνος Αργυράδων

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Μακεδονικός Φούφα 6 4 2 0 13 6 7 14
2 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 6 4 0 2 7 4 3 12
3 ΑΕ Λευκίμμης 5 3 2 0 11 2 9 11
4 Ναυπακτιακός 5 3 2 0 8 3 5 11
5 Τηλυκράτης 6 3 2 1 8 5 3 11
6 Θεσπρωτός 6 3 1 2 8 4 4 10
7 Κρόνος Αργυράδων 5 2 3 0 3 1 2 9
8 Αχέρων Καναλακίου 6 2 2 2 6 5 1 8
9 Σούλι Παραμυθιάς 6 2 1 3 7 6 1 7
10 Μακεδονικός Σιάτιστας 6 0 2 4 3 10 -7 2
11 Θρίαμβος Σερβιανών 5 0 1 4 0 4 -4 1
12 ΑΟ Φλωριάδας 5 0 1 4 0 11 -11 1
13 Γρεβενά Αεράτα 5 0 1 4 1 14 -13 1

4ος όμιλος

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων  1-2
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας  2-2
ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα  1-1
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου  0-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός  2-2
ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας  4-3
Φωκικός – Θησέας Αγριάς  2-0

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ολυμπιακός Βόλου 6 5 1 0 15 2 13 16
2 Νίκη Βόλου 6 4 2 0 12 2 10 14
3 ΑΣ Μετέωρα 6 4 1 1 11 3 8 13
4 ΓΣ Αλμυρού 6 3 3 0 9 5 4 12
5 ΑΟ Σελλάνων 6 3 1 2 7 5 2 10
6 Απόλλων Μακρυχωρίου 6 2 1 3 6 7 -1 7
7 Φωκικός 6 2 1 3 5 6 -1 7
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 6 2 1 3 7 9 -2 7
9 ΑΟ Στυλίδας 6 2 1 3 7 14 -7 7
10 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 6 1 3 2 6 7 -1 6
11 Αστέρας Ιτέας 6 1 3 2 5 7 -2 6
12 Θησέας Αγριάς 6 2 0 4 5 11 -6 6
13 Πιερικός 6 1 2 3 7 11 -4 5
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 6 0 0 6 4 17 -13 0

5ος όμιλος

ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά  4-0
Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας  0-1
Εθνικός – Ατσαλένιος  0-0
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας  0-5
Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-1
ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική  0-0
Ρεπό : Γιούχτας

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 ΟΦ Ιεράπετρας 6 4 2 0 9 0 9 14
2 Εθνικός 5 4 1 0 8 2 6 13
3 ΑΠΟ Κερατσίνι 6 3 2 1 6 2 4 11
4 Γιούχτας 5 3 1 1 6 2 4 10
5 ΑΟ Επισκοπής 5 3 0 2 9 4 5 9
6 Ατσαλένιος 5 2 2 1 2 1 1 8
7 Ιωνικός 6 2 1 3 4 5 -1 7
8 Αμπελακιακός 5 2 1 2 5 7 -2 7
9 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 1 2 2 4 6 -2 5
10 Προοδευτική 6 1 1 4 3 7 -4 4
11 ΑΕ Νεάπολης 6 1 1 4 5 10 -5 4
12 ΑΟ Παλαόχωρας 6 1 1 4 3 9 -6 4
13 Ατρόμητος Πειραιά 6 1 1 4 4 11 -7 4

6ος όμιλος

Πανομβριακός – Διαγόρας Ρόδου  1-1
Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας  2-1
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός  1-0
Ιάλυσος – Φοίβος Κρεμαστής  2-1
Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας  3-0
Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας  1-1
Ρεπό: Παλληνιακός

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ιάλυσος 6 6 0 0 12 3 9 18
2 ΠΑΟ Βάρδας 6 3 2 1 9 5 4 11
3 Παλληνιακός 5 3 1 1 10 4 6 10
4 Διαγόρας Ρόδου 6 2 3 1 7 4 3 9
5 Παναιγιάλειος 6 2 2 2 7 8 -1 8
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5 2 1 2 6 5 1 7
7 Αχαρναϊκός 5 2 1 2 4 3 1 7
8 Πανηλειακός 5 2 1 2 6 6 0 7
9 Θύελλα Ραφήνας 6 2 0 4 6 9 -3 6
10 Πανομβριακός 5 1 2 2 3 5 -2 5
11 Νίκη Τραγανού 6 1 2 3 5 13 -8 5
12 Φοίβος Κρεμαστής 6 0 3 3 3 6 -3 3
13 Αστέρας Αμαλιάδας 5 0 2 3 1 8 -7 2

7ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος  0-1
Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας  1-0
Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα  0-0
Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου  2-2
Ηλυσιακός – Αιολικός  2-1
ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω  0-1

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αιγάλεω 5 4 1 0 11 5 6 13
2 Θύελλα Καμαρίου 5 3 1 1 13 8 5 10
3 Αιολικός 5 3 1 1 6 4 2 10
4 Άγιοι Ανάργυροι 5 2 2 1 3 2 1 8
5 Άγιος Ιερόθεος 5 2 1 2 7 5 2 7
6 Ηλυσιακός 4 2 1 1 4 3 1 7
7 Πανθηραϊκός 5 1 2 2 9 9 0 5
8 Κόρινθος 5 1 2 2 2 3 -1 5
9 Χαραυγιακός 5 1 1 3 4 6 -2 4
10 ΑΟ Χαλκίς 5 1 1 3 1 6 -5 4
11 Καλλιθέα 5 0 3 2 1 4 -3 3
12 Απόλλων Ερέτριας 4 1 0 3 2 8 -6 3

8ος όμιλος

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΕ Ερμιονίδας  1-0
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Εικοσιμίας  4-0
Πάμισος – ΑΟ Υπάτου  0-1
Ένωση Λέρνας – Παναργειακός  0-5
Μανδραϊκός – Ασπρόπυργος  0-2
Παναρκαδικός – ΑΕ Πελλάνας  1-1
ΑΟ Κατασταρίου – Καλαμάτα  0-1

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Καλαμάτα 6 6 0 0 11 0 11 18
2 Ασπρόπυργος 6 5 0 1 17 2 15 15
3 Παναργειακός 6 5 0 1 11 3 8 15
4 ΑΕ Ερμιονίδας 6 3 2 1 6 2 4 11
5 ΑΟ Υπάτου 6 3 1 2 6 4 2 10
6 Μανδραϊκός 6 2 3 1 3 3 0 9
7 Αμβρυσσέας Διστόμου 6 2 2 2 6 4 2 8
8 Παναρκαδικός 6 2 2 2 8 7 1 8
9 ΑΕ Πελλάνας 6 2 2 2 6 7 -1 8
10 Αστέρας Βλαχιώτη 6 2 1 3 8 9 -1 7
11 ΑΟ Κατασταρίου 6 1 2 3 5 6 -1 5
12 Πάμισος Μεσσήνης 6 0 1 5 3 12 -9 1
13 Ένωση Λέρνας 6 0 1 5 0 11 -11 1
14 ΑΟ Εικοσιμίας 6 0 1 5 0 20 -20 1
error: Protected