Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά - Μεταγραφές

Οι 143 μεταγραφές του 3ου ομίλου της Γ Εθνικής

Μετά την παρουσίαση των 181 μεταγραφών του πρώτου (ΕΔΩ) και των 219 του δευτέρου (ΕΔΩ), παραθέτουμε τις κινήσεις των 13 ομάδων του 3ου ομίλου της Γ Εθνικής.

«Πρωταθλητές» των μεταγραφών (σε ποσότητα βεβαίως) είναι τρεις νεοφώτιστοι και συγκεκριμένα οι Αχέρων Καναλακίου, Κρόνος Αργυράδων και Ναυπακτιακός που πραγματοποίησαν 14 προσθήκες έκαστος και ακολουθούν με 13 η ΑΕ Λευκίμμης, ο ΑΟ Φλωριάδας και το Σούλι Παραμυθιάς με 13.

Αναλυτικά (με αλφαβητική σειρά επιθέτου ανά θέση) :

ΑΕ Λευκίμμης (13)

Αλέξανδρος Λέτσο (Τ, από Αστέρα Αμαλιάδας)
Περικλής Παναγιωτίδης (Τ, από Μακεδονικό Σιάτιστας)
Κώστας Λίμα (Α, από ΑΟ Καραβά)
Απόστολος Παπαδόπουλος (Α, από ΑΟ Παλαιόχωρας)
Δημήτρης Παπαδόπουλος (Α, από Ζάκυνθο)
Γιάννης Βλάσσης (Μ, από ΑΟ Κάβου)
Μοχάμεντ Καμαρά (Μ, από Λόπες Ταβάρες)
Γιώργος Κιοσσές (Μ, από ΑΕ Ερμιονίδας)
Κώστας Κιπτίου (Μ, από ΓΣ Αλμυρού)
Κώστας Μητσόπουλος (Μ, από Οπούντιο Μαρτίνου)
Στέφανος Βαρούχας (Ε, από ΑΕ Μυλοποτάμου)
Μάριος Σελμανάι (Ε, από ΑΟ Θήβα)
Γιώργος Τσόφλιος (Ε, από Οπούντιο Μαρτίνου)

ΑΟ Φλωριάδας (13)

Γιάννης Ψαράς (Τ, από Ερμή Αμυνταίου)
Γιώργος Αντωνιάδης (Α, από Εθνικό Φιλιππιάδας)
Χαράλαμπος Γκανάρας (Α, από Πανλευκάδιο)
Γιώργος Γκώρος (Α, από Ηρόδοτο Καλογερικού)
Κώστας Πλατογιάννης (Α, από Ολυμπιακό Παλαιοκκλησίου)
Βασίλης Γκαναβίας (Μ, από Ηρόδοτο Καλογερικού)
Κώστας Γουρουνάς (Μ, από Εθνικό Φιλιππιάδας)
Παναγιώτης Κακιώνης (Μ, από Σκουφά Κομποτίου)
Άριαν Κότσι (Μ, από Αμβρυσσέα Διστόμου)
Ηλίας Τσαγκαλίδης (Μ, από Μακεδονικό Αγίου Παντελεήμονα)
Χρήστος Τσιφλίδης (Μ, από Αναγέννηση Άρτας)
Δημήτρης Γεωργιάδης (Ε, από Κιθαιρώνα Καπαρελίου)
Χρήστος Καρύδης (Ε, από ΑΕ Μενιδίου)

Αχέρων Καναλακίου (14)

Μάριος Κάτσενος (Τ, από Κεραυνό Θεσπρωτικού)
Αλέξανδρος Μούρας (Τ, από Θεσπρωτό)
Χάρης Ραχιώτης (Τ, από ΑΕ Καραϊσκάκης)
Τάσος Βασιλειάδης (Α, από ΑΟ Καρδίας)
Κώστας Ζδράβος (Α, από Δόξα Κρανούλας)
Στέφανος Κώστας (Α, από Θρίαμβο Λούρου)
Πέτρος Νόνας (Α, από Φορτούνα Βαλανιδοράχης)
Κώστας Πάνος (Α, από Θεσπρωτό)
Σπύρος Φράγκος (Α, από ΑΟ Κυπαρρισίας)
Γιάννης Γούλας (Μ, από ΑΕ Καραϊσκάκης)
Στέφανος Κούσης (Μ, από Εθνικό Φιλιππιάδας)
Αντώνης Χρηστογιάννης (Μ, από Νέο Αμφίλοχο)
Βαγγέλης Αναστασίου (Ε, από ΑΕ Σπάρτη)
Άρης Μιχάλης (Ε, από ΓΣ Αλμυρού)

Γρεβενά Αεράτα (5)

Δημήτρης Μπακιρτζής (Τ, από Αίαντα Ευόσμου)
Αλέξανδρος Βασιλόπουλος (Α, επισ. από Κεραυνό Μεγάρου)
Ζήσης Ζαγκλιαβός (Α, από Καμβουνιακό Δεσκάτης)
Δημήτρης Ασλανίδης (Μ, από ΑΕΠ Βατολάκκου)
Γιώργος Τριμίντζιος (Μ, από ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ)

Θεσπρωτός (10)

Κώστας Πάντος (Τ, από Αστέρα Παραποτάμου)
Θεόδωρος Μπέρτζος (Α, από ΠΑΟ Ρουφ)
Παναγιώτης Πανταζής (Α, από Αστέρα Παραποτάμου)
Δημήτρης Σουλιώτης (Α, από Αστέρα Παραποτάμου)
Αμαντού Κασαράτε (Μ, από Νταμπάρτον)
Αντώνης Ρούμπης (Μ, από Άρη Φιλιατών)
Μάριος Χατζίου (Μ, από Άρη Πέρδικας)
Γιάννης Γκόλιας (Ε, από Αστέρα Παραποτάμου)
Αλέξανδρος Λάμπρου (Ε, από Θύαμι Καστρίου)
Αλέξανδρος Τσάνης (Ε, από ΑΕΚ Κ17)

Θρίαμβος Σερβιανών (12)

Δημήτρης Αρχοντάκης (Τ, από Δόξα Κρανούλας)
Δημήτρης Χαρίσης (Τ, από Χαραυγιακό)
Πέτρος Δρόσος (Α, από ΑΟ Ανατολής)
Ορέστης Πάσχος (Α, από Δόξα Κρανούλας)
Παναγιώτης Τσίντας (Α, από ΠΑΣ Γιάννινα Κ20)
Βασίλης Αλεξίου (Μ, από ΠΑΣ Γιάννινα Κ20)
Παύλος Κτενάς (Μ, από Πανλευκάδιο)
Γιώργος Κωσταμένας (Μ, από ΠΑΣ Γιάννινα Κ20)
Θεόδωρος Μανιώτης (Μ, από Εθνικό Φιλιππιάδας)
Βαλεντίνος Μούτσιος (Μ, από Αναγέννηση Καρδίτσας)
Ανδρόνικος Τσουμάνης (Μ, από ΑΟ Χουλιαράδες)
Μάριος Μπλέτσας (Ε, από Θεσπρωτό)

Κρόνος Αργυράδων (14)

Ανδρέας Βάρελης (Τ, από ΑΕ Λευκίμμης)
Θωμάς Τριαντάφυλλος (Τ, από Βέροια)
Παναγιώτης Αχείμαστος (Α, από Διαγόρα Αγίας Παρασκευής)
Λάζαρος Κωστακιώτης (Α, από Νέο Αμφίλοχο)
Γιώργος Γκέκας (Μ, από ΟΦ Ιεράπετρας)
Γιώργος Δαλαμήτρας (Μ, από Απόλλων Λιτοχώρου)
Στράτος Λαμπόγλου (Μ, από Κέρκυρα Κ20)
Γκέρμαν Ντατίδης (Μ, από Δόξα Δράμας)
Γιάννης Πολυχρονάκης (Μ, από Ιωνικό)
Μιχάλης Χατζηδημητρίου (Μ, από ΑΕ Λευκίμμης)
Αλέξανδρος Κατσιαμήτας (Ε, από Πιερικό)
Αλέξανδρος Μουζακίτης (Ε, από ΑΕ Σπάρτη)
Ρενάτο Σπαχίου (Ε, από Κέρκυρα Κ20)
Κώστας Χαρτσιάς (Ε, από ΑΕ Ερμιονίδας)

Μακεδονικός Σιάτιστας (11)

Γιώργος Κωφίδης (Τ, από ΑΕΠ Καραγιαννίων)
Γιάννης Πάντος (Τ, από Μακεδονικό Κοζάνης)
Νίκος Λιάμης (Α, από Ζάκυνθο)
Πολύκαρπος Λιάπτσης (Α, από Ερμή Αμυνταίου)
Κώστας Μούστα (Α, από Καστοριά)
Μάρκος Μπούρτζος (Α, από Έσπερο Τερψιθέας)
Πέτρος Σβίρος (Α, από ΑΕΠ Καραγιαννίων)
Γιώργος Τσιαρσιώτης (Α, από ΑΕΠ Βατολάκκου)
Εράλντι Σέχι (Μ, από ΑΕΠ Βατολάκκου)
Ευθύμης Ντόλιας (Ε, από Πυρσό Γρεβενών)
Ρωμύλος Παπαγαθονίκου (Ε, από ΑΕΠ Καραγιαννίων)

Μακεδονικός Φούφα (5)

Χαράλαμπος Σταυρίδης (Τ, από Άρη Κ19)
Μίλτος Δινοβίτσης (Α, από Παναιγιάλειο)
Νίκος Μπίντσης (Μ, από Μέγα Αλέξανδρο Καρπερής)
Γιώργος Μαυροματίδης (Ε, από Ερμή Αμυνταίου)
Παντελής Καπετάνος (Ε, ως ελεύθερος)

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας (11)

Χρήστος Κράτσιος (Τ, από Καστοριά)
Βασίλης Ηλίας (Α, από ΑΕΠ Καραγιαννίων)
Γιώργος Λαδάς (Α, από Καστοριά)
Αριστοτέλης Λουδοβάρης (Α, από ΑΟ Κάστωρ)
Γιάννης Παπαδημητρίου (Α, από Αλμωπό Αριδαίας)
Θεόδωρος Τσόπρας (Α, από Καστοριά)
Κώστας Αντωνιάδης (Μ, από ΑΕΠ Καραγιαννίων)
Σπύρος Καρανάσιος (Μ, από Αστραπή Μεσοποταμίας)
Βασίλης Μηλιάτης (Μ, από Καστοριά)
Σίριαν Χασάι (Μ, από Καστοριά)
Θωμάς Σιαραφέρας (Ε, από Καστοριά)

Ναυπακτιακός Αστέρας (14)

Δημήτρης Ζέρβας (Τ, από ΑΕ Μεσολογγίου)
Κώστας Μανιάτης (Τ, από Νέο Αμφίλοχο)
Μιχάλης Σιδέρης (Τ, από Ακαδημία Ναυπάκτου)
Ανδρέας Κόκας (Α, από Ολυμπιακό Βόλου)
Βαγγέλης Κοκκώνης (Α, από Νέο Αμφίλοχο)
Γιώργος Κυριαζόπουλος (Α, από Διαγόρα Βραχνεΐκων)
Παναγιώτης Γιαννόπουλος (Μ, από Αιολικό)
Γκάρετ Κέλι (Μ, από Έιβελι)
Γιάννης Κοντογιάννης (Μ, από ΑΟ Παλαιόχωρας)
Γιώργος Σδρόλιας (Μ, από Δόξα Ν.Μανωλάδας)
Αουγκούστο Φαμπίνιο (Μ, από Αστέρα Ιτέας)
Χρήστος Γκασούκας (Ε, από Καλαμάτα)
Γιώργος Γραμματικόπουλος (Ε, από Τηλυκράτη)
Πολύδωρος Κωστής (Ε, από Διαγόρα Βραχνεΐκων)

Σούλι Παραμυθιάς (13)

Άρης Βλάχος (Τ, από Δόξα Κρανούλας)
Σάββας Ελευθεριάδης (Τ, από ΑΟ Σειρήνας)
Στέφανος Μαλλάτος (Α, από Εθνικό Φιλιππιάδας)
Φίλιππος Μαρμούτας (Α, από Δόξα Κρανούλας)
Άγγελος Νάσιος (Α, από Δόξα Κρανούλας)
Σωτήρης Κωστάκης (Μ, από Πάμισο)
Αρμπέν Μουσκάι (Μ, ως ελεύθερος)
Βασίλης Μώκος (Μ, από Άρη Πέρδικας)
Μπάμπης Παρχαρίδης (Μ, από Δόξα Κρανούλας)
Δημήτρης Τσουμάνης (Μ, από Δόξα Κρανούλας)
Νίκος Κώτσας (Ε, από Αστέρα Παραποτάμου)
Βαγγέλης Μώκος (Ε, από Άρη Πέρδικας)
Σωκράτης Νούγιας (Ε, από Δόξα Κρανούλας)

Τηλυκράτης (8)

Σίμος Συνοδινός (Τ, από Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου)
Άγγελος Δημητρίου (Α, από ΠΑΟ Βάρδας)
Κώστας Κυριακίδης (Α, από ΑΟ Πάλαιρου)
Γιάννης Πριόνας (Α, από Παναιτωλικό Κ20)
Αλέξανδρος Ματσίγκος (Μ, από ΑΟ Πάλαιρου)
Κώστας Σκούρτη (Μ, από Λουφτεράρι)
Κλάιντι Τόσκα (Μ, από Νέο Αμφίλοχο)
Σπύρος Γεωργούσης (Ε, από Παναιτωλικό Κ20)

error: Protected