B ΕΠΣ Ημαθίας

Ορίστηκε το δεύτερο ημίχρονο στο Ολυμπιακός Νάουσας – Εθνικός Ράχης

Η ΕΠΣ Ημαθίας προχώρησε στον ορισμό του δευτέρου ημιχρόνου στην αναμέτρηση του Ολυμπιακού Νάουσας με τον Εθνικό Ράχης, που διακόπηκε λόγω καιρικών συνθηκών.

Οι δύο ομάδες θα βρεθούν στον Άγιο Νικόλαο την ερχόμενη Κυριακή (23/12) και ώρα 15.00 για να παίξουν τα υπόλοιπα 45 λεπτά με το σκορ να είναι στο 2-2.

Θυμίζουμε τα στοιχεία του φύλλου αγώνα όπως αυτά παρουσιάστηκαν από το sportsup.gr την Κυριακή 16/12 :

Ολυμπιακός Νάουσας – Εθνικός Ράχης  ΔΙΑΚΟΠΗ στο ημίχρονο λόγω ομίχλης (2-2 στο σημείο εκείνο = 29′ Τούσιας, 36′ Χαρατσίδης / 45′-45+’ Ριστέμογλου Π.)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Μπακάλης, με βοηθούς τους κ.κ. Χριστοδούλου Κ. και Γκόγκα

Ολυμπιακός Νάουσας : Νάτσιος, Τούσιας, Σαράφης, Μπρούκι, Κωνσταντινίδης Δ., Κωστόπουλος, Χαρατσίδης, Μήτσικας, Παπαπέσιος, Κωνσταντινίδης Π., Σεπιτάνος

Εθνικός Ράχης : Παρμάκας Ι., Βελιάδης, Τσολαΐδης, Ριστέμογλου Π., Λαζαρίδης, Μιχαλόπουλος, Κυπαρισσόπουλος, Τσακιράκης, Αθανασιάδης, Γκίτσιος, Σιδηρόπουλος