Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (20/1)

Το sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου  2-0
Κεραυνός Πέρνης – Καβάλα  0-2
Αετός Ορφανού – ΠΑΟ Κοσμίου  3-0
Άρης Αβάτου – Ασπίδα Ξάνθης  1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Ορφέας Ξάνθης  2-1
Πανσερραϊκός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  5-2
ΑΕ Καλαμπακίου – Νέστος Χρυσούπολης  1-2

Βαθμολογία

Β
1 Νέστος Χρυσούπολης 36
2 Καβάλα 35
3 Αετός Ορφανού 28
4 Άρης Αβάτου 25
5 Κεραυνός Πέρνης 22
6 Πανσερραϊκός 22
7 Αλέξανδρος Κιλκίς 20
8 Απόλλων Παραλιμνίου 20
9 Ορφέας Ξάνθης 20
10 ΑΕ Καλαμπακίου 11
11 Ασπίδα Ξάνθης 10
12 Εθνικός Σιδηροκάστρου 9
13 Εθνικός Αλεξ/πολης 9
14 ΠΑΟΚ Κοσμίου 8

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΠΕ Λαγκαδά  1-0
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΟ Τριγλίας  2-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Ερμής Αμυνταίου  3-2
Βέροια – Μακεδονικός  3-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Αγκαθιάς  0-1
Μελιτέας Μελίτης – ΑΣ Γιαννιτσά  (30/1)
Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός  0-0

Βαθμολογία

Β
1 Άρης Παλαιοχωρίου 31
2 Βέροια 27
3 Νίκη Αγκαθιάς 26
4 ΠΟ Τριγλίας 25
5 Αγροτικός Αστέρας 24
6 Εδεσσαϊκός 23
7 Αλμωπός Αριδαίας 21
8 Μακεδονικός 21
9 ΑΣ Γιαννιτσά 17
10 ΑΠΕ Λαγκαδά 13
11 ΠΑΟ Κουφαλίων 10
12 Ολυμπιακός Κυμίνων 10
13 Ερμής Αμυνταίου 6
14 Μελιτέας Μελίτης 5

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης  (30/1)
Θεσπρωτός – Τηλυκράτης  0-1
Αχέρων Καναλακίου – Κρόνος Αργυράδων  1-0
Γρεβενά Αεράτα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  (30/1)
Μακεδονικός Σιάτιστας – Θρίαμβος Σερβανιών  (30/1)
Ναυπακτιακός – Σούλι Παραμυθιάς  2-1
Ρεπό : ΑΟ Φλωριάδας

Βαθμολογία

Β
1 Μακεδονικός Φούφα 27
2 Αχέρων Καναλακίου 26
3 Ναυπακτιακός 26
4 Σούλι Παραμυθιάς 25
5 Κρόνος Αργυράδων 24
6 Θεσπρωτός 23
7 ΑΕ Λευκίμμης 22
8 Τηλυκράτης 21
9 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 17
10 Θρίαμβος Σερβιανών 16
11 Μακεδονικός Σιάτιστας 5
12 Γρεβενά Αεράτα 2
13 ΑΟ Φλωριάδας -1

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  1-1
Νίκη Βόλου – ΑΟ Στυλίδας  8-0
ΓΣ Αλμυρού – Φωκικός  0-0
Απόλλων Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς  1-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αναγέννηση Καρδίτσας  3-0 α.α.
Αστέρας Ιτέας – Πιερικός  2-1
ΑΣ Μετέωρα – Ολυμπιακός Βόλου  2-0

Βαθμολογία

Β
1 Νίκη Βόλου 38
2 Ολυμπιακός Βόλου 35
3 ΑΣ Μετέωρα 24
4 ΓΣ Αλμυρού 23
5 Αστέρας Ιτέας 22
6 Θησέας Αγριάς 20
7 ΑΟ Σελλάνων 19
8 Απόλλων Μακρυχωρίου 17
9 Πιερικός 16
10 Οικονόμος Τσαριτσάνης 16
11 ΑΟ Στυλίδας 14
12 Φωκικός 12
13 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 11
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 1

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – Αμπελακιακός  1-1
ΑΕ Νεάπολης – ΑΠΟ Κερατσίνι  2-3
Ιωνικός – Γιούχτας  0-0
ΑΟ Επισκοπής – Προοδευτική  0-2
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-2
Ατσαλένιος – ΟΦ Ιεράπετρας  3-2
Ρεπό : Εθνικός

Βαθμολογία

Β
1 ΟΦ Ιεράπετρας 31
2 Εθνικός 28
3 Ιωνικός 23
4 ΑΠΟ Κερατσίνι 22
5 ΑΟ Επισκοπής 21
6 Γιούχτας 21
7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 18
8 Αμπελακιακός 16
9 Ατσαλένιος 16
10 Προοδευτική 15
11 ΑΟ Παλαιόχωρας 10
12 Ατρόμητος Πειραιά 8
13 ΑΕ Νεάπολης 8

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Αχαρναϊκός  1-0
Ιάλυσος – Παναιγιάλειος  3-0
Νίκη Τραγανού – Παλληνιακός  2-2
Πανομβριακός – ΠΑΟ Βάρδας  1-1
Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Αμαλιάδας  3-0
Πανηλειακός – Φοίβος Κρεμαστής  2-0
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

Βαθμολογία

Β
1 Ιάλυσος 37
2 Διαγόρας Ρόδου 31
3 ΠΑΟ Βάρδας 23
4 Πανηλειακός 22
5 Παλληνιακός 22
6 Θύελλα Ραφήνας 21
7 Νίκη Τραγανού 17
8 Πανομβριακός 15
9 Διαγόρας Βραχνεΐκων 14
10 Αχαρναϊκός 14
11 Παναιγιάλειος 13
12 Φοίβος Κρεμαστής 8
13 Αστέρας Αμαλιάδας 3

7ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Καλλιθέα – Χαραυγιακός  1-1
Θύελλα Καμαρίου – Απόλλων Ερέτριας  3-0
Αιολικός – ΠΑΣ Κόρινθος  4-0
Αιγάλεω – Άγιοι Ανάργυροι  2-1
ΑΟ Χαλκίς – Άγιος Ιερόθεος  0-2
Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός  1-1

Βαθμολογία

Β
1 Αιγάλεω 37
2 Ηλυσιακός 27
3 Αιολικός 25
4 Πανθηραϊκός 22
5 Άγιοι Ανάργυροι 20
6 Άγιος Ιερόθεος 17
7 Θύελλα Καμαρίου 16
8 Κόρινθος 15
9 ΑΟ Χαλκίς 15
10 Χαραυγιακός 13
11 Καλλιθέα 12
12 Απόλλων Ερέτριας 5

8ος όμιλος

ΑΕ Ερμιονίδας – Μανδραϊκός  3-0
Ένωση Λέρνας – Παναρκαδικός  3-0
Πάμισος – ΑΟ Κατασταρίου  ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα  1-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΕ Πελλάνας  0-1
ΑΟ Εικοσιμίας – Ασπρόπυργος  0-4
ΑΟ Υπάτου – Παναργειακός  0-1

Βαθμολογία

Β
1 Καλαμάτα 39
2 Παναργειακός 36
3 Ασπρόπυργος 35
4 ΑΟ Κατασταρίου 25
5 ΑΕ Πελλάνας 25
6 ΑΕ Ερμιονίδας 23
7 ΑΟ Υπάτου 18
8 Μανδραϊκός 17
9 Αστέρας Βλαχιώτη 17
10 Αμβρυσσέας Διστόμου 17
11 Παναρκαδικός 15
12 Ένωση Λέρνας 12
13 Πάμισος Μεσσήνης 4
14 ΑΟ Εικοσιμίας 1
error: Protected