Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 27/1 – Οι πάνω από 30 τηλεοπτικές μεταδόσεις και το LIVE του sportsup.gr σε Football League και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (27/1) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

06:00
Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τουρνουά Grand Slam

08:40
FOX Sports
Ski Classics, Marcialonga
Σκι

09:45
Eurosport 2
Βορινό Σύνθετο
Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ

10:30
Eurosport 1
Tελικός Αυστραλιανού Όπεν (Ναδάλ – Τζόκοβιτς)
Τουρνουά Grand Slam

11:00
Eurosport 2
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Κιτσμπέχελ

11:45
ΕΡΤ Play1
Εθνικός – Ούιπεστ
Προκριματικά LEN Euroleague Γυναικών

12:30
Eurosport 2
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ-Θέλτα
LaLiga Santander

13:30
www.sportsup.gr
LIVE η Football League και η Γ Εθνική

13:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Μαδρίτης-Φουενλαμπράδα
ACB Liga Endesa

13:30
Novasports 2HD
Κιέβο Βερόνα – Φιορεντίνα
Serie A

14:00
Eurosport 2
Λουτζ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γουϊντερμπεργκ
Λουτζ

14:15
COSMOTE SPORT 9 HD
Αναντολού Εφές-Γαλατάσαραϊ
TBF Basketball Super League

14:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Κιτσμπέχελ

15:00
Novasports 1HD
Λεβαδειακός – Άρης
Super League

15:15
Eurosport 2
Σκι ανώμαλου δρόμου
Παγκόσμιο Κύπελλο Ουλρίσεχαμ

15:30
Novasports 4HD
Φέγενοορντ – Άγιαξ
Eredivisie

16:00
Novasports 24 HD
Μπολόνια – Φροζινόνε
Serie A

16:00
Novasports 5HD
Πάρμα – ΣΠΑΛ
Serie A

16:00
Novasports 3HD
Αταλάντα – Ρόμα
Serie A

16:00
ΕΡΤ1
Λαμία – Ατρόμητος
Super League

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη
Bundesliga

16:45
Eurosport 2
Six-day track Championship, Βερολίνα
Ποδηλασία

17:00
ΕΡΤ2
Περιστέρι – Προμηθέας
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός-Κύμη
Basket League

17:15
Novasports 2HD
ΠΑΟΚ – ΟΦΗ
Super League

17:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Γουΐντερμπεργκ
Λουτζ

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Τζιρόνα-Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander

19:00
FOX Sports
DePaul – Providence
NCAA College Basketball

19:00
Novasports 3HD
Τορίνο – Ίντερ
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ-Λειψία
Bundesliga

19:00
ΕΡΤ1
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ
Super League

19:30
Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ουέσκα
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Βαλένθια-Βιγιαρεάλ
LaLiga Santander

20:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπαρτσελόνα-Μάλαγα
ACB Liga Endesa

21:30
Novasports 3HD
Λάτσιο – Γιουβέντους
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ-Ρεάλ Μαδρίτης
LaLiga Santander

22:00
FOX Sports
Pro Bowl
NFL

22:00
Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεν
Ligue 1

22:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Los Angeles Clippers-Sacramento Kings
NBA Regular Season

23:30
Eurosport 2
Vuelta a San Juan
Ποδηλασία

error: Protected