Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 2/2 – Το πλούσιο τηλεοπτικό μενού της ημέρας και το LIVE του sportsup.gr σε Football League και ΕΠΣ Ημαθίας

Δείτε το σημερινό (2/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:20
FOX Sports
Toblach – Cortina
Ski Classics

10:00
Eurosport 2
Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αλτενμπεργκ
Λουτζ

10:45
Eurosport 1
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Μάριμπορ

12:00
Eurosport 1
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν

13:45
Eurosport 2
Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο
Βορινό Σύνθετο

14:00
ΕΡΤ2
Εθνικός – Υδραϊκός
Πρωτάθλημα Πόλο Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ-Αμβούργο
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε-Χετάφε
LaLiga Santander

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ-Νιούκαστλ
Premier League

15:00
www.sportsup.gr
LIVE η Football League και η ΕΠΣ Ημαθίας

15:00
ΕΡΤ3
Ηρακλής – Πλατανιάς
Football League

15:45
ΕΡΤ2
Άρης – Πανιώνιος
Basket League

15:45
ΕΡΤ2
Χολαργός – Περιστέρι
Basket League

15:45
ΕΡΤ2
Κύμη – Κολοσσός
Basket League

16:00
Novasports 1HD
Έμπολι – Κιέβο Βερόνα
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Νυρεμβέργη-Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Χόφενχαϊμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

16:30
Eurosport 1
Άλμα με σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερτντορφ

17:00
ΕΡΤ3
Αγώνας Βόλεϊ
Πρωτάθλημα Ανδρών

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
AEK-Ρέθυμνο Cretan Kings
Basket League

17:00
Novasports 3HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπόλτον
Championship

17:00
Eurosport 2
Σνούκερ: Βερολίνο
Σνούκερ

17:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπιλμπάο
LaLiga Santander

18:00
ΕΡΤ2
Προμηθέας – ΠΑΟΚ
Basket League

19:00
ΕΡΤ HD
Λαμία – Παναιτωλικός
Super League

19:00
Novasports 3HD
Νάπολι – Σαμπντόρια
Serie A

19:30
Novasports 2HD
Ολυμπιακός – Πανιώνιος
Super League

19:30
Novasports 1HD
ΟΦΗ – Πανιώνιος
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε-Γκλάντμπαχ
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα-Βαλένθια
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Κάρντιφ-Μπόρνμουθ
Premier League

19:30
Novasports 1HD
Λιντς – Νόριτς
Championship

20:00
FOX Sports
Oilers – Flyers
NHL

20:45
Novasports 4HD
Άγιαξ – Φένλο
Eredivisie

21:00
Novasports 5HD
Ρεν – Αμιάν
Ligue 1

21:15
Eurosport 2
Six-day Track Championship, Κοπεγχάγη
Ποδηλασία

21:30
Novasports 1HD
Γιουβέντους – Πάρμα
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα-Σεβίλλη
LaLiga Santander

22:00
Novasports 3HD
Ρεμς – Μαρσέιγ
Ligue 1

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Άβες-Μπράγκα
Liga NOS

23:30
Eurosport 2
Ποδηλασία: Vuelta a San Juan
Ποδηλασία

00:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Detroit Pistons-Los Angeles Clippers
NBA Regular Season

03:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Raphael Assuncao-Marlon Moraes
UFC Fight Night

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Golden State Warriors-Los Angeles Lakers
NBA Regular Season

error: Protected