Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Ημαθίας (9-10/2)

Ανακοινώθηκαν πριν λίγα λεπτά οι διαιτητές και βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 18ης αγωνιστικής στην Α Ερασιτεχνική, της 12ης και 14ης αντίστοιχα στη Β ΕΠΣ Ημαθίας αλλά και της 7ης-8ης «στροφής» στους δύο ομίλους της Γ Ερασιτεχνικής, το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά :

Σάββατο 9/2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 18η αγωνιστική

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.30 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΜΠΕΚΑΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Κυριακή 10/2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 15.30 Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΧΟΙΝΑ 15.30 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΠΑΡΑΣΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΠΕΚΑΣ-ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.30 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.30 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.30 ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΜΠΕΚΑΣ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ – Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

error: Protected