Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (3/3)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Καλαμπακίου  3-1
Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός  3-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς  0-2
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου  0-0
Ασπίδα Ξάνθης – Αετός Ορφανού  0-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Κεραυνός Πέρνης  0-2
Καβάλα – Εθνικός Σιδηροκάστρου  5-0

Βαθμολογία

Β
1 Νέστος Χρυσούπολης 52
2 Καβάλα 51
3 Απόλλων Παραλιμνίου 37
4 Αετός Ορφανού 36
5 Πανσερραϊκός 33
6 Άρης Αβάτου 32
7 Αλέξανδρος Κιλκίς 32
8 Ορφέας Ξάνθης 32
9 Κεραυνός Πέρνης 24
10 ΑΕ Καλαμπακίου 22
11 Ασπίδα Ξάνθης 17
12 Εθνικός Αλεξ/πολης 15
13 ΠΑΟΚ Κοσμίου 13
14 Εθνικός Σιδηροκάστρου 10

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αγροτικός Αστέρας  0-0
Εδεσσαϊκός – Μελιτέας Μελίτης  3-0
ΑΣ Γιαννιτσά – Ολυμπιακός Κυμίνων  2-0
Νίκη Αγκαθιάς – Βέροια  0-0
Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου  1-1
Ερμής Αμυνταίου – Αλμωπός Αριδαίας  1-4
ΠΟ Τριγλίας – ΑΠΕ Λαγκαδά  2-0

Βαθμολογία

Β
1 Βέροια 45
2 Άρης Παλαιοχωρίου 41
3 Νίκη Αγκαθιάς 40
4 ΠΟ Τριγλίας 40
5 Εδεσσαϊκός 37
6 Αλμωπός Αριδαίας 34
7 Αγροτικός Αστέρας 31
8 ΑΣ Γιαννιτσά 30
9 Μακεδονικός 26
10 Ολυμπιακός Κυμίνων 18
11 ΠΑΟ Κουφαλίων 17
12 ΑΠΕ Λαγκαδά 13
13 Ερμής Αμυνταίου 12
14 Μελιτέας Μελίτης 11

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός  1-1
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Σιάτιστας  1-0
Θρίαμβος Σερβιανών – Γρεβενά Αεράτα  5-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Αχέρων Καναλακίου  0-1
Κρόνος Αργυράδων – ΑΟ Φλωριάδας  3-0 α.α.
Τηλυκράτης – ΑΕ Λευκίμμης  0-3
Ρεπό : Θεσπρωτός

Βαθμολογία

Β
1 Μακεδονικός Φούφα 41
2 Κρόνος Αργυράδων 37
3 ΑΕ Λευκίμμης 36
4 Ναυπακτιακός 36
5 Αχέρων Καναλακίου 35
6 Σούλι Παραμυθιάς 34
7 Θεσπρωτός 32
8 Θρίαμβος Σερβιανών 28
9 Τηλυκράτης 27
10 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 23
11 Μακεδονικός Σιάτιστας 13
12 Γρεβενά Αεράτα 5
13 ΑΟ Φλωριάδας -7

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – ΑΣ Μετέωρα  1-0
Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Ιτέας  1-0
Πιερικός – Οικονόμος Τσαριτσάνης  0-0
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Μακρυχωρίου  0-3 α.α.
Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού  1-1
Φωκικός – Νίκη Βόλου  0-1
ΑΟ Στυλίδας – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  1-1

Βαθμολογία

Β
1 Ολυμπιακός Βόλου 56
2 Νίκη Βόλου 56
3 Αστέρας Ιτέας 35
4 ΑΣ Μετέωρα 34
5 Θησέας Αγριάς 30
8 ΑΟ Σελλάνων 29
6 Οικονόμος Τσαριτσάνης 28
7 ΓΣ Αλμυρού 27
9 Πιερικός 24
10 ΑΟ Στυλίδας 24
11 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 24
12 Απόλλων Μακρυχωρίου 24
13 Φωκικός 13
14 Αναγέννηση Καρδίτσας -5

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – Ατσαλένιος  1-3
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΟ Παλαιόχωρας  5-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Επισκοπής  1-1
Προοδευτική – Ιωνικός  0-0
Γιούχτας – Εθνικός  1-1
ΑΠΟ Κερατσίνι – Αμπελακιακός  1-0
Ρεπό : ΑΕ Νεάπολης

Βαθμολογία

Β
1 ΟΦ Ιεράπετρας 38
2 Ιωνικός 37
3 Εθνικός 35
4 Γιούχτας 35
5 ΑΟ Επισκοπής 32
6 ΑΠΟ Κερατσίνι 30
7 Ατσαλένιος 24
8 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 24
9 Προοδευτική 21
10 Αμπελακιακός 19
11 ΑΟ Παλαιόχωρας 16
12 Ατρόμητος Πειραιά 9
13 ΑΕ Νεάπολης 9

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Πανηλειακός  1-0
Φοίβος Κρεμαστής – Θύελλα Ραφήνας  0-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Πανμοβριακός  0-5
ΠΑΟ Βάρδας – Νίκη Τραγανού  1-0
Παλληνιακός – Διαγόρας Βραχνεΐκων  0-0
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός  1-0
Ρεπό: Ιάλυσος

Βαθμολογία

Β
1 Ιάλυσος 50
2 Διαγόρας Ρόδου 44
3 ΠΑΟ Βάρδας 36
4 Παλληνιακός 30
5 Θύελλα Ραφήνας 30
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 28
7 Πανηλειακός 27
8 Νίκη Τραγανού 22
9 Αχαρναϊκός 20
10 Πανμοβριακός 19
11 Παναιγιάλειος 18
12 Φοίβος Κρεμαστής 13
13 Αστέρας Αμαλιάδας 3

7ος όμιλος (18η αγωνιστική)

Άγιος Ιερόθεος – Χαραυγιακός  3-2
Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός  1-1
ΠΑΣ Κόρινθος – Ηλυσιακός  1-1
Απόλλων Ερέτριας – ΑΟ Χαλκίς  0-1
Καλλιθέα – Αιγάλεω  1-0
Θύελλα Καμαρίου – Αιολικός  1-2

Βαθμολογία

Β
1 Αιγάλεω 44
2 Ηλυσιακός 34
3 Αιολικός 31
4 Πανθηραϊκός 27
5 Άγιος Ιερόθεος 26
6 Άγιοι Ανάργυροι 25
7 Θύελλα Καμαρίου 21
8 Χαραυγιακός 20
9 ΑΟ Χαλκίς 19
10 Καλλιθέα 19
11 Κόρινθος 17
12 Απόλλων Ερέτριας 6

8ος όμιλος

ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Υπάτου  0-4
Παναργειακός – ΑΟ Εικοσιμίας  7-0
Ασπρόπυργος – Αμβρυσσέας Διστόμου  2-0
ΑΕ Πελλάνας – Αστέρας Βλαχιώτη  1-2
Καλαμάτα – Πάμισος  1-0
ΑΟ Κατασταρίου – Ένωση Λέρνας  1-0
Παναρκαδικός – Μανδραϊκός  2-0

Βαθμολογία

Β
1 Καλαμάτα 53
2 Ασπρόπυργος 51
3 Παναργειακός 42
4 ΑΟ Κατασταρίου 33
5 ΑΕ Ερμιονίδας 33
6 ΑΕ Πελλάνας 32
7 ΑΟ Υπάτου 32
8 Αστέρας Βλαχιώτη 30
9 Παναρκαδικός 28
10 Αμβρυσσέας Διστόμου 23
11 Μανδραϊκός 22
12 Ένωση Λέρνας 15
13 Πάμισος Μεσσήνης 7
14 ΑΟ Εικοσιμίας 2