Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Παρασκευή 15/3 – Ξεχωρίζει στο τηλεοπτικό πρόγραμμα το ΤΣΣΚΑ Μόσχας vs Παναθηναϊκός 

Δείτε το σημερινό (15/3) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

07:00
ΕΡΤ Sports HD
Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης
Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

10:00
Eurosport 2
Γιβραλτάρ Όπεν
Σνούκερ

10:50
FOX Sports
Rabbitohs – Roosters
NRL

13:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Soldeu
Αλπικό σκι

13:00
Eurosport 1
Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης
UEFA Champions League

13:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης
UEFA Champions League

14:00
Eurosport 1
Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης
UEFA Europa League

14:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης
UEFA Europa League

14:45
Eurosport 2
Τιρένο Αντριάτικο
Ποδηλασία

16:05
COSMOTE SPORT 9 HD
FIVB Beach Volleyball World Tour
1ος ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ

16:15
Eurosport 1
Παρίσι – Νίκαια
Ποδηλασία

17:45
Eurosport 2
Γιβραλτάρ Όπεν
Σνούκερ

18:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ
Άλμα με σκι

19:00
Novasports 1HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Παναθηναϊκός 
EuroLeague

19:05
COSMOTE SPORT 9 HD
FIVB Beach Volleyball World Tour
2ος ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Χάιντενχαϊμ – Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga 2

19:45
Novasports 3HD
Φενέρμπαχτσε – Μπαρτσελόνα
EuroLeague

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells
Προημιτελικός

21:30
Novasports 5HD
Μπασκόνια – Μπουντούτσνοστ
EuroLeague

21:30
Novasports 4HD
Κάλιαρι – Φιορεντίνα
Serie A

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ
Bundesliga

21:45
Novasports 2HD
Λιλ – Μονακό
Ligue 1

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λεβάντε
Primera Division

22:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells
Προημιτελικός

22:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Σάντα Κλάρα
Liga NOS

22:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ
Αγώνες αυτοκινήτου

00:30
FOX Sports
Big East Tournament Semi Final 1
NCAA

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Detroit Pistons – Los Angeles Lakers
ΝΒΑ

03:00
FOX Sports
Big East Tournament Semi Final 2
NCAA

05:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ
Αγώνες αυτοκινήτου

05:00
ΕΡΤ Sports HD
Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3