Basket

Η κλήρωση του Νοτίου Ομίλου της Β Εθνικής μπάσκετ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του Νοτίου ομίλου της Β’ Εθνικής, με την κληρωτίδα βγάζει μια σειρά από ντέρμπι από την πρώτη αγωνιστική.

Μοναδική εκκρεμότητα αποτελεί το αν το Παγκράτι θα αποδεχθεί την πρόσκληση για την Α2, οπότε την θέση του θα πάρει ο Λοκρός Αταλάντης.

Το αναλυτικό πρόγραμμα :

1η Αγωνιστική – 06/10/19
Αιγάλεω – Ιωνικός ΝΦ
Έσπερος – ΟΦΗ
ΑΣΕ Δούκα – Παγκράτι
Πανερυθραϊκός – Πανελευσινιακός
Μανδραϊκός – ΑΕ Πεντέλης
Εθνικός – Παπάγου
Μεγαρίδα – Πρωτέας Βούλας
Μελίσσια – Μαρούσι

2η Αγωνιστική – 13/10/19
ΟΦΗ – Αιγάλεω
Παγκράτι – Έσπερος
Πανελευσινιακός – ΑΣΕ Δούκα
ΑΕ Πεντέλης – Πανερυθραϊκός
Παπάγου – Μανδραϊκός
Πρωτέας Βούλας – Εθνικός
Μαρούσι – Μεγαρίδα
Ιωνικός ΝΦ – Μελίσσια

3η Αγωνιστική – 20/10/19
Αιγάλεω – Παγκράτι
Έσπερος  – Πανελευσινιακός
ΑΣΕ Δούκα – ΑΕ Πεντέλης
Πανερυθραϊκός – Παπάγου
Μανδραϊκός – Πρωτέας Βούλας
Εθνικός – Μαρούσι
Μεγαρίδα – Μελίσσια
Ιωνικός ΝΦ – ΟΦΗ

4η Αγωνιστική – 27/10/19
Πανελευσινιακός – Αιγάλεω
ΑΕ Πεντέλης – Έσπερος
Παπάγου – ΑΣΕ Δούκα
Πρωτέας Βούλας – Πανερυθραϊκός
Μαρούσι – Μανδραϊκός
Μελίσσια – Εθνικός
Μεγαρίδα – Ιωνικός ΝΦ
Παγκράτι – ΟΦΗ

5η Αγωνιστική – 03/11/19
Αιγάλεω – ΑΕ Πεντέλης
Έσπερος  – Παπάγου
ΑΣΕ Δούκα – Πρωτέας Βούλας
Πανερυθραϊκός – Μαρούσι
Μανδραϊκός – Μελίσσια
Εθνικός – Μεγαρίδα
Ιωνικός ΝΦ – Παγκράτι
ΟΦΗ – Πανελευσινιακός

6η Αγωνιστική – 10/11/19
Παπάγου – Αιγάλεω
Πρωτέας Βούλας – Έσπερος
Μαρούσι – ΑΣΕ Δούκα
Μελίσσια – Πανερυθραϊκός
Μεγαρίδα – Μανδραϊκός
Εθνικός – Ιωνικός ΝΦ
ΑΕ Πεντέλης – ΟΦΗ
Πανελευσινιακός – Παγκράτι

7η Αγωνιστική – 16/11/19
Αιγάλεω – Πρωτέας Βούλας
Έσπερος – Μαρούσι
ΑΣΕ Δούκα – Μελίσσια
Πανερυθραϊκός – Μεγαρίδα
Μανδραϊκός – Εθνικός
Ιωνικός ΝΦ – Πανελευσινιακός
ΟΦΗ – Παπάγου
Παγκράτι – ΑΕ Πεντέλης

8η Αγωνιστική – 24/11/19
Μαρούσι – Αιγάλεω
Μελίσσια – Έσπερος
Μεγαρίδα – ΑΣΕ Δούκα
Εθνικός – Πανερυθραϊκός
Μανδραϊκός – Ιωνικός ΝΦ
Πρωτέας Βούλας – ΟΦΗ
Παπάγου – Παγκράτι
ΑΕ Πεντέλης – Πανελευσινιακός

9η Αγωνιστική – 01/12/19
Αιγάλεω – Μελίσσια
Έσπερος – Μεγαρίδα
ΑΣΕ Δούκα – Εθνικός
Πανερυθραϊκός – Μανδραϊκός
Ιωνικός ΝΦ – ΑΕ Πεντέλης
ΟΦΗ – Μαρούσι
Παγκράτι – Πρωτέας Βούλας
Πανελευσινιακός – Παπάγου

10η Αγωνιστική – 08/12/19
Μεγαρίδα – Αιγάλεω
Εθνικός – Έσπερος
Μανδραϊκός – ΑΣΕ Δούκα
Πανερυθραϊκός – Ιωνικός ΝΦ
Μελίσσια – ΟΦΗ
Μαρούσι – Παγκράτι
Πρωτέας Βούλας – Πανελευσινιακός
Παπάγου – ΑΕ Πεντέλης

11η Αγωνιστική – 15/12/19
Αιγάλεω – Εθνικός
Έσπερος – Μανδραϊκός
ΑΣΕ Δούκα – Πανερυθραϊκός
Ιωνικός ΝΦ – Παπάγου
ΟΦΗ – Μεγαρίδα
Παγκράτι – Μελίσσια
Πανελευσινιακός – Μαρούσι
ΑΕ Πεντέλης – Πρωτέας Βούλας

12η Αγωνιστική – 22/12/19
Μανδραϊκός – Αιγάλεω
Πανερυθραϊκός – Έσπερος
ΑΣΕ Δούκα – Ιωνικός ΝΦ
Εθνικός – ΟΦΗ
Μεγαρίδα – Παγκράτι
Μελίσσια – Πανελευσινιακός
Μαρούσι – ΑΕ Πεντέλης
Πρωτέας Βούλας – Παπάγου

13η Αγωνιστική – 05/01/20
Αιγάλεω – Πανερυθραϊκός
Έσπερος – ΑΣΕ Δούκα
Ιωνικός ΝΦ – Πρωτέας Βούλας
ΟΦΗ – Μανδραϊκός
Παγκράτι – Εθνικός
Πανελευσινιακός – Μεγαρίδα
ΑΕ Πεντέλης – Μελίσσια
Παπάγου – Μαρούσι

14η Αγωνιστική – 12/01/20
ΑΣΕ Δούκα – Αιγάλεω
Έσπερος – Ιωνικός ΝΦ
Πανερυθραϊκός – ΟΦΗ
Μανδραϊκός – Παγκράτι
Εθνικός – Πανελευσινιακός
Μεγαρίδα – ΑΕ Πεντέλης
Μελίσσια – Παπάγου
Μαρούσι – Πρωτέας Βούλας

15η Αγωνιστική – 19/01/20
Αιγάλεω – Έσπερος
Ιωνικός ΝΦ – Μαρούσι
ΟΦΗ – ΑΣΕ Δούκα
Παγκράτι – Πανερυθραϊκός
Πανελευσινιακός – Μανδραϊκός
ΑΕ Πεντέλης – Εθνικός
Παπάγου – Μεγαρίδα
Πρωτέας Βούλας – Μελίσσια

16η Αγωνιστική – 26/01/20
Ιωνικός ΝΦ – Αιγάλεω
ΟΦΗ – Έσπερος
Παγκράτι – ΑΣΕ Δούκα
Πανελευσινιακός – Πανερυθραϊκός
ΑΕ Πεντέλης – Μανδραϊκός
Παπάγου – Εθνικός
Πρωτέας Βούλας – Μεγαρίδα
Μαρούσι – Μελίσσια

17η Αγωνιστική – 02/02/20
Αιγάλεω – ΟΦΗ
Έσπερος – Παγκράτι
ΑΣΕ Δούκα – Πανελευσινιακός
Πανερυθραϊκός – ΑΕ Πεντέλης
Μανδραϊκός – Παπάγου
Εθνικός – Πρωτέας Βούλας
Μεγαρίδα – Μαρούσι
Μελίσσια – Ιωνικός ΝΦ

18η Αγωνιστική – 09/02/20
Παγκράτι – Αιγάλεω
Πανελευσινιακός – Έσπερος
ΑΕ Πεντέλης – ΑΣΕ Δούκα
Παπάγου – Πανερυθραϊκός
Πρωτέας Βούλας – Μανδραϊκός
Μαρούσι – Εθνικός
Μελίσσια – Μεγαρίδα
ΟΦΗ – Ιωνικός ΝΦ

19η Αγωνιστική – 23/02/20
Αιγάλεω – Πανελευσινιακός
Έσπερος – ΑΕ Πεντέλης
ΑΣΕ Δούκα – Παπάγου
Πανερυθραϊκός – Πρωτέας Βούλας
Μανδραϊκός – Μαρούσι
Εθνικός – Μελίσσια
Ιωνικός ΝΦ – Μεγαρίδα
ΟΦΗ – Παγκράτι

20η Αγωνιστική – 29/02/20
ΑΕ Πεντέλης – Αιγάλεω
Παπάγου – Έσπερος
Πρωτέας Βούλας – ΑΣΕ Δούκα
Μαρούσι – Πανερυθραϊκός
Μελίσσια – Μανδραϊκός
Μεγαρίδα – Εθνικός
Παγκράτι – Ιωνικός ΝΦ
Πανελευσινιακός – ΟΦΗ

21η Αγωνιστική – 08/03/20
Αιγάλεω – Παπάγου
Έσπερος  – Πρωτέας Βούλας
ΑΣΕ Δούκα – Μαρούσι
Πανερυθραϊκός – Μελίσσια
Μανδραϊκός – Μεγαρίδα
Ιωνικός ΝΦ – Εθνικός
ΟΦΗ – ΑΕ Πεντέλης
Παγκράτι – Πανελευσινιακός

22η Αγωνιστική – 15/03/20
Πρωτέας Βούλας – Αιγάλεω
Μαρούσι – Έσπερος
Μελίσσια – ΑΣΕ Δούκα
Μεγαρίδα – Πανερυθραϊκός
Εθνικός – Μανδραϊκός
Πανελευσινιακός – Ιωνικός ΝΦ
Παπάγου – ΟΦΗ
ΑΕ Πεντέλης – Παγκράτι

23η Αγωνιστική – 22/03/20
Αιγάλεω – Μαρούσι
Έσπερος – Μελίσσια
ΑΣΕ Δούκα – Μεγαρίδα
Πανερυθραϊκός – Εθνικός
Ιωνικός ΝΦ – Μανδραϊκός
ΟΦΗ – Πρωτέας Βούλας
Παγκράτι – Παπάγου
Πανελευσινιακός – ΑΕ Πεντέλης

24η Αγωνιστική – 29/03/20
Μελίσσια – Αιγάλεω
Μεγαρίδα – Έσπερος
Εθνικός – ΑΣΕ Δούκα
Μανδραϊκός – Πανερυθραϊκός
ΑΕ Πεντέλης – Ιωνικός ΝΦ
Μαρούσι – ΟΦΗ
Πρωτέας Βούλας – Παγκράτι
Παπάγου – Πανελευσινιακός

25η Αγωνιστική – 05/04/20
Αιγάλεω – Μεγαρίδα
Έσπερος – Εθνικός
ΑΣΕ Δούκα – Μανδραϊκός
Ιωνικός ΝΦ – Πανερυθραϊκός
ΟΦΗ – Μελίσσια
Παγκράτι – Μαρούσι
Πανελευσινιακός – Πρωτέας Βούλας
ΑΕ Πεντέλης – Παπάγου

26η Αγωνιστική – 12/04/20
Εθνικός – Αιγάλεω
Μανδραϊκός – Έσπερος
Πανερυθραϊκός – ΑΣΕ Δούκα
Παπάγου – Ιωνικός ΝΦ
Μεγαρίδα – ΟΦΗ
Μελίσσια – Παγκράτι
Μαρούσι – Πανελευσινιακός
Πρωτέας Βούλας – ΑΕ Πεντέλης

27η Αγωνιστική – 26/04/20
Αιγάλεω – Μανδραϊκός
Έσπερος – Πανερυθραϊκός
Ιωνικός ΝΦ – ΑΣΕ Δούκα
ΟΦΗ – Εθνικός
Παγκράτι – Μεγαρίδα
Πανελευσινιακός – Μελίσσια
ΑΕ Πεντέλης – Μαρούσι
Παπάγου – Πρωτέας Βούλας

28η Αγωνιστική – 03/05/20
Πανερυθραϊκός – Αιγάλεω
ΑΣΕ Δούκα – Έσπερος
Πρωτέας Βούλας – Ιωνικός ΝΦ
Μανδραϊκός – ΟΦΗ
Εθνικός – Παγκράτι
Μεγαρίδα – Πανελευσινιακός
Μελίσσια – ΑΕ Πεντέλης
Μαρούσι – Παπάγου

29η Αγωνιστική – 10/05/20
Αιγάλεω – ΑΣΕ Δούκα
Ιωνικός ΝΦ – Έσπερος
ΟΦΗ – Πανερυθραϊκός
Παγκράτι – Μανδραϊκός
Πανελευσινιακός – Εθνικός
ΑΕ Πεντέλης – Μεγαρίδα
Παπάγου – Μελίσσια
Πρωτέας Βούλας – Μαρούσι

30η Αγωνιστική – 17/05/20
Έσπερος – Αιγάλεω
Μαρούσι – Ιωνικός ΝΦ
ΑΣΕ Δούκα – ΟΦΗ
Πανερυθραϊκός – Παγκράτι
Μανδραϊκός – Πανελευσινιακός
Εθνικός – ΑΕ Πεντέλης
Μεγαρίδα – Παπάγου
Μελίσσια – Πρωτέας Βούλας

error: Protected