Κατηγορίες
Basket

Γ Εθνική μπάσκετ : Με τον Αριστοτέλη Φλώρινας ξεκινούν οι Αετοί Βέροιας, στην Κέρκυρα ταξιδεύει η Μελίκη. Αναλυτικά το πρόγραμμα 3ου και 4ου ομίλου

Έλαβε χώρα πριν λίγα λεπτά στο Καυτατζόγλειο Στάδιο της Θεσσαλονίκης, η κλήρωση των δύο ομίλων Βορρά (3ος και 4ος) για τη Γ Εθνική μπάσκετ Ανδρών.

Ο ΓΑΣ Μελίκης θα ταξιδέψει στην Κέρκυρα για να αντιμετωπίσει τον τοπικό Φαίακα ενώ οι νεοφώτιστοι Αετοί Βέροιας ξεκινούν στο ΔΑΚ «Βικέλας» με αντίπαλο τον επίσης νεοφώτιστο, Αριστοτέλη Φλώρινας.

Να σημειώσουμε πως στον 3ο όμιλο οι ομάδες είναι τελικά 13 (14 στον 4ο) καθώς δεν αναπληρώθηκαν τόσο το Άργος Ορεστικό όσο και ο Αίας Ευόσμου.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές στον 3ο όμιλο :

1η Αγωνιστική – 13/10/19
Τιτάνες Παλαμά – ΦΟ Αριδαίας
ΣΚ Ιωάννινα – Ίκαροι Τρικάλων
Φαίακας Κέρκυρας – ΓΑΣ Μελίκης
Αίολος Τρικάλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Αετοί Βέροιας – Αριστοτέλης Φλώρινας
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΦΟ Αριδαίας – Ολυμπιακός Βόλου
Ίκαροι Τρικάλων – Τιτάνες Παλαμά
ΓΑΣ Μελίκης – ΣΚ Ιωάννινα
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Φαίακας Κέρκυρας
Νίκη Βόλου – Αίολος Τρικάλων
Αριστοτέλης Φλώρινας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Αετοί Βέροιας

3η Αγωνιστική – 27/10/19
Ολυμπιακός Βόλου – Ίκαροι Τρικάλων
Τιτάνες Παλαμά – ΓΑΣ Μελίκης
ΣΚ Ιωάννινα – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Φαίακας Κέρκυρας – Νίκη Βόλου
Αίολος Τρικάλων – Αριστοτέλης Φλώρινας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετοί Βέροιας
Ρεπό: ΦΟ Αριδαίας

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΓΑΣ Μελίκης – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Τιτάνες Παλαμά
Νίκη Βόλου – ΣΚ Ιωάννινα
Αριστοτέλης Φλώρινας – Φαίακας Κέρκυρας
Αετοί Βέροιας – Αίολος Τρικάλων
Ίκαροι Τρικάλων – ΦΟ Αριδαίας
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

5η Αγωνιστική – 10/11/19
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Τιτάνες Παλαμά – Νίκη Βόλου
ΣΚ Ιωάννινα – Αριστοτέλης Φλώρινας
Φαίακας Κέρκυρας – Αετοί Βέροιας
Αίολος Τρικάλων – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΦΟ Αριδαίας – ΓΑΣ Μελίκης
Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

6η Αγωνιστική – 24/11/19
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Αριστοτέλης Φλώρινας – Τιτάνες Παλαμά
Αετοί Βέροιας – ΣΚ Ιωάννινα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φαίακας Κέρκυρας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΦΟ Αριδαίας
ΓΑΣ Μελίκης – Ίκαροι Τρικάλων
Ρεπό: Αίολος Τρικάλων

7η Αγωνιστική – 01/12/19
Ολυμπιακός Βόλου – Αριστοτέλης Φλώρινας
Τιτάνες Παλαμά – Αετοί Βέροιας
ΣΚ Ιωάννινα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Φαίακας Κέρκυρας – Αίολος Τρικάλων
ΦΟ Αριδαίας – Νίκη Βόλου
Ίκαροι Τρικάλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκης

8η Αγωνιστική – 08/12/19
Αετοί Βέροιας – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Τιτάνες Παλαμά
Αίολος Τρικάλων – ΣΚ Ιωάννινα
Αριστοτέλης Φλώρινας – ΦΟ Αριδαίας
Νίκη Βόλου – Ίκαροι Τρικάλων
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΑΣ Μελίκης
Ρεπό: Φαίακας Κέρκυρας

9η Αγωνιστική – 15/12/19
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Τιτάνες Παλαμά – Αίολος Τρικάλων
ΣΚ Ιωάννινα – Φαίακας Κέρκυρας
ΦΟ Αριδαίας – Αετοί Βέροιας
Ίκαροι Τρικάλων – Αριστοτέλης Φλώρινας
ΓΑΣ Μελίκης – Νίκη Βόλου
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

10η Αγωνιστική – 22/12/19
Αίολος Τρικάλων – Ολυμπιακός Βόλου
Φαίακας Κέρκυρας – Τιτάνες Παλαμά
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΦΟ Αριδαίας
Αετοί Βέροιας – Ίκαροι Τρικάλων
Αριστοτέλης Φλώρινας – ΓΑΣ Μελίκης
Νίκη Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: ΣΚ Ιωάννινα

11η Αγωνιστική – 05/01/20
Ολυμπιακός Βόλου – Φαίακας Κέρκυρας
Τιτάνες Παλαμά – ΣΚ Ιωάννινα
ΦΟ Αριδαίας – Αίολος Τρικάλων
Ίκαροι Τρικάλων – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΓΑΣ Μελίκης – Αετοί Βέροιας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αριστοτέλης Φλώρινας
Ρεπό: Νίκη Βόλου

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΣΚ Ιωάννινα – Ολυμπιακός Βόλου
Φαίακας Κέρκυρας – ΦΟ Αριδαίας
Αίολος Τρικάλων – Ίκαροι Τρικάλων
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΓΑΣ Μελίκης
Αετοί Βέροιας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αριστοτέλης Φλώρινας – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά

13η Αγωνιστική – 19/01/20
Ολυμπιακός Βόλου – Τιτάνες Παλαμά
ΦΟ Αριδαίας – ΣΚ Ιωάννινα
Ίκαροι Τρικάλων – Φαίακας Κέρκυρας
ΓΑΣ Μελίκης – Αίολος Τρικάλων
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Αετοί Βέροιας
Ρεπό: Αριστοτέλης Φλώρινας

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΦΟ Αριδαίας – Τιτάνες Παλαμά
Ίκαροι Τρικάλων – ΣΚ Ιωάννινα
ΓΑΣ Μελίκης – Φαίακας Κέρκυρας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αίολος Τρικάλων
Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αριστοτέλης Φλώρινας – Αετοί Βέροιας
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

15η Αγωνιστική – 02/02/20
Ολυμπιακός Βόλου – ΦΟ Αριδαίας
Τιτάνες Παλαμά – Ίκαροι Τρικάλων
ΣΚ Ιωάννινα – ΓΑΣ Μελίκης
Φαίακας Κέρκυρας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αίολος Τρικάλων – Νίκη Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αριστοτέλης Φλώρινας
Ρεπό: Αετοί Βέροιας

16η Αγωνιστική – 09/02/20
Ίκαροι Τρικάλων – Ολυμπιακός Βόλου
ΓΑΣ Μελίκης – Τιτάνες Παλαμά
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΣΚ Ιωάννινα
Νίκη Βόλου – Φαίακας Κέρκυρας
Αριστοτέλης Φλώρινας – Αίολος Τρικάλων
Αετοί Βέροιας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: ΦΟ Αριδαίας

17η Αγωνιστική – 23/02/20
Ολυμπιακός Βόλου – ΓΑΣ Μελίκης
Τιτάνες Παλαμά – ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΣΚ Ιωάννινα – Νίκη Βόλου
Φαίακας Κέρκυρας – Αριστοτέλης Φλώρινας
Αίολος Τρικάλων – Αετοί Βέροιας
ΦΟ Αριδαίας – Ίκαροι Τρικάλων
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου – Τιτάνες Παλαμά
Αριστοτέλης Φλώρινας – ΣΚ Ιωάννινα
Αετοί Βέροιας – Φαίακας Κέρκυρας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αίολος Τρικάλων
ΓΑΣ Μελίκης – ΦΟ Αριδαίας
Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

19η Αγωνιστική – 15/03/20
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου
Τιτάνες Παλαμά – Αριστοτέλης Φλώρινας
ΣΚ Ιωάννινα – Αετοί Βέροιας
Φαίακας Κέρκυρας – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΦΟ Αριδαίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ίκαροι Τρικάλων – ΓΑΣ Μελίκης
Ρεπό: Αίολος Τρικάλων

20η Αγωνιστική – 22/03/20
Αριστοτέλης Φλώρινας – Ολυμπιακός Βόλου
Αετοί Βέροιας – Τιτάνες Παλαμά
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΣΚ Ιωάννινα
Αίολος Τρικάλων – Φαίακας Κέρκυρας
Νίκη Βόλου – ΦΟ Αριδαίας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ίκαροι Τρικάλων
Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκης

21η Αγωνιστική – 29/03/20
Ολυμπιακός Βόλου – Αετοί Βέροιας
Τιτάνες Παλαμά – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΣΚ Ιωάννινα – Αίολος Τρικάλων
ΦΟ Αριδαίας – Αριστοτέλης Φλώρινας
Ίκαροι Τρικάλων – Νίκη Βόλου
ΓΑΣ Μελίκης – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: Φαίακας Κέρκυρας

22η Αγωνιστική – 05/04/20
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου
Αίολος Τρικάλων – Τιτάνες Παλαμά
Φαίακας Κέρκυρας – ΣΚ Ιωάννινα
Αετοί Βέροιας – ΦΟ Αριδαίας
Αριστοτέλης Φλώρινας – Ίκαροι Τρικάλων
Νίκη Βόλου – ΓΑΣ Μελίκης
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

23η Αγωνιστική – 12/04/20
Ολυμπιακός Βόλου – Αίολος Τρικάλων
Τιτάνες Παλαμά – Φαίακας Κέρκυρας
ΦΟ Αριδαίας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ίκαροι Τρικάλων – Αετοί Βέροιας
ΓΑΣ Μελίκης – Αριστοτέλης Φλώρινας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Νίκη Βόλου
Ρεπό: ΣΚ Ιωάννινα

24η Αγωνιστική – 26/04/20
Φαίακας Κέρκυρας – Ολυμπιακός Βόλου
ΣΚ Ιωάννινα – Τιτάνες Παλαμά
Αίολος Τρικάλων – ΦΟ Αριδαίας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ίκαροι Τρικάλων
Αετοί Βέροιας – ΓΑΣ Μελίκης
Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: Νίκη Βόλου

25η Αγωνιστική – 03/05/20
Ολυμπιακός Βόλου – ΣΚ Ιωάννινα
ΦΟ Αριδαίας – Φαίακας Κέρκυρας
Ίκαροι Τρικάλων – Αίολος Τρικάλων
ΓΑΣ Μελίκης – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αετοί Βέροιας
Νίκη Βόλου – Αριστοτέλης Φλώρινας
Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά

26η Αγωνιστική – 10/05/20
Τιτάνες Παλαμά – Ολυμπιακός Βόλου
ΣΚ Ιωάννινα – ΦΟ Αριδαίας
Φαίακας Κέρκυρας – Ίκαροι Τρικάλων
Αίολος Τρικάλων – ΓΑΣ Μελίκης
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αετοί Βέροιας – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Αριστοτέλης Φλώρινας

Και ο 4ος όμιλος :

1η Αγωνιστική – 13/10/19
Ασπίδα Ξάνθης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΟ Πολυγύρου – Ζέφυρος ’02
Απόλλων Καλαμαριάς – Μακεδονικός
Πανσερραϊκός – Ίκαροι Σερρών
Κένταυρος Καλλικράτειας – ΜΕΝΤ
Μαντουλίδης – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης
ΔΕΚΑ – Λεύκιππος Ξάνθης

2η Αγωνιστική – 20/10/19
Ζέφυρος ’02 – Ασπίδα Ξάνθης
Μακεδονικός – ΑΟ Πολυγύρου
Ίκαροι Σερρών – Απόλλων Καλαμαριάς
ΜΕΝΤ – Πανσερραϊκός
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – Κένταυρος Καλλικράτειας
Λεύκιππος Ξάνθης – Μαντουλίδης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΔΕΚΑ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
Ασπίδα Ξάνθης – Μακεδονικός
ΑΟ Πολυγύρου – Ίκαροι Σερρών
Απόλλων Καλαμαριάς – ΜΕΝΤ
Πανσερραϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης
Κένταυρος Καλλικράτειας – Λεύκιππος Ξάνθης
Μαντουλίδης – ΔΕΚΑ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ζέφυρος ’02

4η Αγωνιστική – 03/11/19
Ίκαροι Σερρών – Ασπίδα Ξάνθης
ΜΕΝΤ – ΑΟ Πολυγύρου
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
Λεύκιππος Ξάνθης – Πανσερραϊκός
ΔΕΚΑ – Κένταυρος Καλλικράτειας
Μαντουλίδης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Μακεδονικός – Ζέφυρος ’02

5η Αγωνιστική – 10/11/19
Ασπίδα Ξάνθης – ΜΕΝΤ
ΑΟ Πολυγύρου – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης
Απόλλων Καλαμαριάς – Λεύκιππος Ξάνθης
Πανσερραϊκός – ΔΕΚΑ
Κένταυρος Καλλικράτειας – Μαντουλίδης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Μακεδονικός
Ζέφυρος ’02 – Ίκαροι Σερρών

6η Αγωνιστική – 24/11/19
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – Ασπίδα Ξάνθης
Λεύκιππος Ξάνθης – ΑΟ Πολυγύρου
ΔΕΚΑ – Απόλλων Καλαμαριάς
Μαντουλίδης – Πανσερραϊκός
Κένταυρος Καλλικράτειας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΜΕΝΤ – Ζέφυρος ’02
Ίκαροι Σερρών – Μακεδονικός

7η Αγωνιστική – 01/12/19
Ασπίδα Ξάνθης – Λεύκιππος Ξάνθης
ΑΟ Πολυγύρου – ΔΕΚΑ
Απόλλων Καλαμαριάς – Μαντουλίδης
Πανσερραϊκός – Κένταυρος Καλλικράτειας
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ίκαροι Σερρών
Ζέφυρος ’02 – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης
Μακεδονικός – ΜΕΝΤ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΔΕΚΑ – Ασπίδα Ξάνθης
Μαντουλίδης – ΑΟ Πολυγύρου
Κένταυρος Καλλικράτειας – Απόλλων Καλαμαριάς
Πανσερραϊκός – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Λεύκιππος Ξάνθης – Ζέφυρος ’02
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – Μακεδονικός
ΜΕΝΤ – Ίκαροι Σερρών

9η Αγωνιστική – 15/12/19
Ασπίδα Ξάνθης – Μαντουλίδης
ΑΟ Πολυγύρου – Κένταυρος Καλλικράτειας
Απόλλων Καλαμαριάς – Πανσερραϊκός
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΜΕΝΤ
Ζέφυρος ’02 – ΔΕΚΑ
Μακεδονικός – Λεύκιππος Ξάνθης
Ίκαροι Σερρών – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης

10η Αγωνιστική – 22/12/19
Κένταυρος Καλλικράτειας – Ασπίδα Ξάνθης
Πανσερραϊκός – ΑΟ Πολυγύρου
Απόλλων Καλαμαριάς – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Μαντουλίδης – Ζέφυρος ’02
ΔΕΚΑ – Μακεδονικός
Λεύκιππος Ξάνθης – Ίκαροι Σερρών
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – ΜΕΝΤ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
Ασπίδα Ξάνθης – Πανσερραϊκός
ΑΟ Πολυγύρου – Απόλλων Καλαμαριάς
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης
Ζέφυρος ’02 – Κένταυρος Καλλικράτειας
Μακεδονικός – Μαντουλίδης
Ίκαροι Σερρών – ΔΕΚΑ
ΜΕΝΤ – Λεύκιππος Ξάνθης

12η Αγωνιστική – 12/01/20
Απόλλων Καλαμαριάς – Ασπίδα Ξάνθης
ΑΟ Πολυγύρου – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Πανσερραϊκός – Ζέφυρος ’02
Κένταυρος Καλλικράτειας – Μακεδονικός
Μαντουλίδης – Ίκαροι Σερρών
ΔΕΚΑ – ΜΕΝΤ
Λεύκιππος Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης

13η Αγωνιστική – 19/01/20
Ασπίδα Ξάνθης – ΑΟ Πολυγύρου
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Λεύκιππος Ξάνθης
Ζέφυρος ’02 – Απόλλων Καλαμαριάς
Μακεδονικός – Πανσερραϊκός
Ίκαροι Σερρών – Κένταυρος Καλλικράτειας
ΜΕΝΤ – Μαντουλίδης
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – ΔΕΚΑ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ασπίδα Ξάνθης
Ζέφυρος ’02 – ΑΟ Πολυγύρου
Μακεδονικός – Απόλλων Καλαμαριάς
Ίκαροι Σερρών – Πανσερραϊκός
ΜΕΝΤ – Κένταυρος Καλλικράτειας
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – Μαντουλίδης
Λεύκιππος Ξάνθης – ΔΕΚΑ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
Ασπίδα Ξάνθης – Ζέφυρος ’02
ΑΟ Πολυγύρου – Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς – Ίκαροι Σερρών
Πανσερραϊκός – ΜΕΝΤ
Κένταυρος Καλλικράτειας – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης
Μαντουλίδης – Λεύκιππος Ξάνθης
ΔΕΚΑ – Ελπίδα Αμπελοκήπων

16η Αγωνιστική – 09/02/20
Μακεδονικός – Ασπίδα Ξάνθης
Ίκαροι Σερρών – ΑΟ Πολυγύρου
ΜΕΝΤ – Απόλλων Καλαμαριάς
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – Πανσερραϊκός
Λεύκιππος Ξάνθης – Κένταυρος Καλλικράτειας
ΔΕΚΑ – Μαντουλίδης
Ζέφυρος ’02 – Ελπίδα Αμπελοκήπων

17η Αγωνιστική – 23/02/20
Ασπίδα Ξάνθης – Ίκαροι Σερρών
ΑΟ Πολυγύρου – ΜΕΝΤ
Απόλλων Καλαμαριάς – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης
Πανσερραϊκός – Λεύκιππος Ξάνθης
Κένταυρος Καλλικράτειας – ΔΕΚΑ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Μαντουλίδης
Ζέφυρος ’02 – Μακεδονικός

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΜΕΝΤ – Ασπίδα Ξάνθης
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – ΑΟ Πολυγύρου
Λεύκιππος Ξάνθης – Απόλλων Καλαμαριάς
ΔΕΚΑ – Πανσερραϊκός
Μαντουλίδης – Κένταυρος Καλλικράτειας
Μακεδονικός – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ίκαροι Σερρών – Ζέφυρος ’02

19η Αγωνιστική – 15/03/20
Ασπίδα Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης
ΑΟ Πολυγύρου – Λεύκιππος Ξάνθης
Απόλλων Καλαμαριάς – ΔΕΚΑ
Πανσερραϊκός – Μαντουλίδης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Κένταυρος Καλλικράτειας
Ζέφυρος ’02 – ΜΕΝΤ
Μακεδονικός – Ίκαροι Σερρών

20η Αγωνιστική – 22/03/20
Λεύκιππος Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης
ΔΕΚΑ – ΑΟ Πολυγύρου
Μαντουλίδης – Απόλλων Καλαμαριάς
Κένταυρος Καλλικράτειας – Πανσερραϊκός
Ίκαροι Σερρών – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – Ζέφυρος ’02
ΜΕΝΤ – Μακεδονικός

21η Αγωνιστική – 29/03/20
Ασπίδα Ξάνθης – ΔΕΚΑ
ΑΟ Πολυγύρου – Μαντουλίδης
Απόλλων Καλαμαριάς – Κένταυρος Καλλικράτειας
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Πανσερραϊκός
Ζέφυρος ’02 – Λεύκιππος Ξάνθης
Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης
Ίκαροι Σερρών – ΜΕΝΤ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
Μαντουλίδης – Ασπίδα Ξάνθης
Κένταυρος Καλλικράτειας – ΑΟ Πολυγύρου
Πανσερραϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
ΜΕΝΤ – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΔΕΚΑ – Ζέφυρος ’02
Λεύκιππος Ξάνθης – Μακεδονικός
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – Ίκαροι Σερρών

23η Αγωνιστική – 12/04/20
Ασπίδα Ξάνθης – Κένταυρος Καλλικράτειας
ΑΟ Πολυγύρου – Πανσερραϊκός
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Απόλλων Καλαμαριάς
Ζέφυρος ’02 – Μαντουλίδης
Μακεδονικός – ΔΕΚΑ
Ίκαροι Σερρών – Λεύκιππος Ξάνθης
ΜΕΝΤ – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης

24η Αγωνιστική – 26/04/20
Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Πολυγύρου
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Κένταυρος Καλλικράτειας – Ζέφυρος ’02
Μαντουλίδης – Μακεδονικός
ΔΕΚΑ – Ίκαροι Σερρών
Λεύκιππος Ξάνθης – ΜΕΝΤ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Καλαμαριάς
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΟ Πολυγύρου
Ζέφυρος ’02 – Πανσερραϊκός
Μακεδονικός – Κένταυρος Καλλικράτειας
Ίκαροι Σερρών – Μαντουλίδης
ΜΕΝΤ – ΔΕΚΑ
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης – Λεύκιππος Ξάνθης

26η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΟ Πολυγύρου – Ασπίδα Ξάνθης
Λεύκιππος Ξάνθης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Απόλλων Καλαμαριάς – Ζέφυρος ’02
Πανσερραϊκός – Μακεδονικός
Κένταυρος Καλλικράτειας – Ίκαροι Σερρών
Μαντουλίδης – ΜΕΝΤ
ΔΕΚΑ – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης

error: Protected