Κατηγορίες
Basket

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΚΕΜ το πρόγραμμα του τουρνουά Μίνι αγοριών

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΚΑΣΚΕΜ η κλήρωση για τους 4 ομίλους του Τουρνουά Μίνι αγοριών για τη σεζόν 2019/2020.

Αναλυτικά το πρόγραμμα :

1ος όμιλος

1η / 6η αγων (9/11 – 14/12)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Φίλιππος Βέροιας 2
ΓΑΣ Μελίκης – ΑΟΚ Αιγινιακός
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – Ίκαροι Γιαννιτσών

2η / 7η αγων (16/11 – 21/12)
ΑΟΚ Αιγινιακός – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΓΑΣ Μελίκης
Φίλιππος Βέροιας 2 -ΓΑΣ Αλεξάνδρειας

3η / 8η αγων (23/11 – 4/1/2020)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ίκαροι Γιαννιτσών
ΓΑΣ Μελίκης – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Φίλιππος Βέροιας 2 – ΑΟΚ Αιγινιακός

4η / 9η αγων (30/11 – 11/1/2020)
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΓΑΣ Μελίκης – Φίλιππος Βέροιας 2
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΑΟΚ Αιγινιακός

5η / 10η αγων (7/12 – 18/1/2020)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΓΑΣ Μελίκης
Φίλιππος Βέροιας 2 – Ίκαροι Γιαννιτσών
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας

2ος όμιλος

1η / 6η αγων (9/11 – 14/12)
ΑΓΕ Πιερίας – Πιερικός Αρχέλαος
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΚΕ Πιερίας
Αναγέννηση Λιτοχώρου – Βατανιακός

2η / 7η αγων (16/11 – 21/12)
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΓΕ Πιερίας
Βατανιακός – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
Πιερικός Αρχέλαος – Αναγέννηση Λιτοχώρου

3η / 8η αγων (23/11 – 4/1/2020)
ΑΓΕ Πιερίας – Βατανιακός
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Αναγέννηση Λιτοχώρου
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΚΕ Πιερίας

4η / 9η αγων (30/11 – 11/1/2020)
Αναγέννηση Λιτοχώρου – ΑΓΕ Πιερίας
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Πιερικός Αρχέλαος
Βατανιακός – ΑΚΕ Πιερίας

5η / 10η αγων (7/12 – 18/1/2020)
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
Πιερικός Αρχέλαος – Βατανιακός
ΑΚΕ Πιερίας – Αναγέννηση Λιτοχώρου

3ος όμιλος

1η / 6η αγων (9/11 – 14/12)
ΑΟΚ Βέροιας – Φίλιππος Βέροιας
Άθλος Αλεξάνδρειας – Ζαφειράκης Νάουσας
Σκυδραϊκός – Αετοί Βέροιας

2η / 7η αγων (16/11 – 21/12)
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΟΚ Βέροιας
Αετοί Βέροιας – Άθλος Αλεξάνδρειας
Φίλιππος Βέροιας – Σκυδραϊκός

3η / 8η αγων (23/11 – 4/1/2020)
ΑΟΚ Βέροιας – Αετοί Βέροιας
Άθλος Αλεξάνδρειας – Σκυδραϊκός
Φίλιππος Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας

4η / 9η αγων (30/11 – 11/1/2020)
Σκυδραϊκός – ΑΟΚ Βέροιας
Άθλος Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Βέροιας
Αετοί Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας

5η / 10η αγων (7/12 – 18/1/2020)
ΑΟΚ Βέροιας – Άθλος Αλεξάνδρειας
Φίλιππος Βέροιας – Αετοί Βέροιας
Ζαφειράκης Νάουσας – Σκυδραϊκός

4ος όμιλος

1η / 6η αγων (9/11 – 14/12)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών 2 – ΦΟ Αριδαίας
Αετός Κιλκίς – Ζαφειράκης Νάουσας 2
Εύαθλος Μακεδόνες – Εδεσσαϊκός

2η / 7η αγων (16/11 – 21/12)
Ζαφειράκης Νάουσας 2 – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών 2
Εδεσσαϊκός – Αετός Κιλκίς
ΦΟ Αριδαίας – Εύαθλος Μακεδόνες

3η / 8η αγων (23/11 – 4/1/2020)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών 2 – Εδεσσαϊκός
Αετός Κιλκίς – Εύαθλος Μακεδόνες
ΦΟ Αριδαίας – Ζαφειράκης Νάουσας 2

4η / 9η αγων (30/11 – 11/1/2020)
Εύαθλος Μακεδόνες – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών 2
Αετός Κιλκίς – ΦΟ Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – Ζαφειράκης Νάουσας 2

5η / 10η αγων (7/12 – 18/1/2020)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών 2 – Αετός Κιλκίς
ΦΟ Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
Ζαφειράκης Νάουσας 2 – Εύαθλος Μακεδόνες

error: Protected