Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Το αναλυτικό πρόγραμμα του 7ου ομίλου της Γ Εθνικής 2019/2020

Παρακάτω το πρόγραμμα του 7ου ομίλου της Γ Εθνικής, όπως προέκυψε από την κλήρωση στην ΕΠΟ.

Αναλυτικά :

1η/14η

ΠΣ Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΟ Τσιλιβή

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός

Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών

ΑΕ Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός

Ζάκυνθος-Πανηλειακός

2η/15η

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΠΣ Σπάρτη

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Τσιλιβή-Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΟ Διαβολιτσίου-Ναύπλιο 2017

Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδας

Θύελλα Πατρών-Ζάκυνθος

Πανγυθεατικός-Πανηλειακός

3η/16η

ΠΣ Σπάρτη-Αστέρας Βλαχιώτη

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ναύπλιο 2017-ΠΑΟ Βάρδας

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Τσιλιβή

Ζάκυνθος-ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανηλειακός-Παναργειακός

Πανγυθεατικός-Θύελλα Πατρών

4η/17η

Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΠΣ Σπάρτη

Αστέρας Βλαχιώτη-Ναύπλιο 2017

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΕ Ερμιονίδας

ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος

ΑΟ Τσιλιβή-Πανηλειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου-Πανγυθεατικός

Παναργειακός-Θύελλα Πατρών

5η/18η

ΠΣ Σπάρτη-Ναύπλιο 2017

ΑΕ Ερμιονίδας-Ολυμπιακός Ζαχάρως

Ζάκυνθος-Αστέρας Βλαχιώτη

Πανηλειακός-Διαγόρας Βραχνεΐκων

Πανγυθεατικός-ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών-ΑΟ Τσιλιβή

Παναργειακός-ΑΟ Διαβολιτσίου

6η/19η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΣ Σπάρτη

Ναύπλιο 2017-Ζάκυνθος

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Πανηλειακός

Αστέρας Βλαχιώτη-Πανγυθεατικός

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός

ΑΟ Τσιλιβή-ΑΟ Διαβολιτσίου

7η/20η

ΠΣ Σπάρτη-Ζάκυνθος

Πανηλειακός-ΑΕ Ερμιονίδας

Πανγυθεατικός-Ναύπλιο 2017

Θύελλα Πατρών-Ολυμπιακός Ζαχάρως

Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Διαβολιτσίου-Διαγόρας Βραχνεΐκων

ΑΟ Τσιλιβή-ΠΑΟ Βάρδας

8η/21η

Πανηλειακός-ΠΣ Σπάρτη

Ζάκυνθος-Πανγυθεατικός

ΑΕ Ερμιονίδας-Θύελλα Πατρών

Ναύπλιο 2017-Παναργειακός

Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΑΟ Διαβολιτσίου

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Τσιλιβή

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΠΑΟ Βάρδας

9η/22η

ΠΣ Σπάρτη-Πανγυθεατικός

Θύελλα Πατρών-Πανηλειακός

Παναργειακός-Ζάκυνθος

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Τσιλιβή-Ναύπλιο 2017

ΠΑΟ Βάρδας-Ολυμπιακός Ζαχάρως

Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνεΐκων

10η/23η

Θύελλα Πατρών-ΠΣ Σπάρτη

Πανγυθεατικός-Παναργειακός

Πανηλειακός-ΑΟ Διαβολιτσίου

Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή

ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας

Ναύπλιο 2017-Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Αστέρας Βλαχιώτη

11η/24η

ΠΣ Σπάρτη-Παναργειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου-Θύελλα Πατρών

ΑΟ Τσιλιβή-Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ζάκυνθος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Ερμιονίδας

Ναύπλιο 2017-Ολυμπιακός Ζαχάρως

12η/25η

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΣ Σπάρτη

Παναργειακός-ΑΟ Τσιλιβή

Θύελλα Πατρών-ΠΑΟ Βάρδας

Πανγυθεατικός-Διαγόρας Βραχνεΐκων

Πανηλειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Ζάκυνθος-Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΕ Ερμιονίδας-Ναύπλιο 2017

13η/26η

ΠΣ Σπάρτη-ΑΟ Τσιλιβή

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Διαβολιτσίου

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη-Θύελλα Πατρών

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Πανγυθεατικός

Ναύπλιο 2017-Πανηλειακός

Ζάκυνθος-ΑΕ Ερμιονίδας

error: Protected