Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Το αναλυτικό πρόγραμμα του 6ου ομίλου της Γ Εθνικής 2019/2020

Παρακάτω το πρόγραμμα του 6ου ομίλου της Γ Εθνικής, όπως προέκυψε από την κλήρωση στην ΕΠΟ.

Αναλυτικά :

1η/14η

Παλληνιακός-ΑΣ Ρόδος

Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006

ΑΟ Νέας Αρτάκης-ΑΟ Υπάτου

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Θύελλα Ραφήνας

Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης

Αήττητος Σπάτων-ΓΣ Μαρκό

Ρεπό: Αιολικός

2η/15η

Αιολικός-Παλληνιακός

ΑΣ Ρόδος-Παναρκαδικός

Κόρινθος 2006-Κιθαιρών Καπαρελλίου

ΑΟ Υπάτου-Αχαρναϊκός

Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων

ΑΕΚ Τρίπολης-ΓΣ Μαρκό

Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

3η/16η

Παλληνιακός-Παναρκαδικός

ΑΟ Νέας Αρτάκης-Αιολικός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΣ Ρόδος

Αήττητος Σπάτων-Κόρινθος 2006

ΓΣ Μαρκό-ΑΟ Υπάτου

ΑΕΚ Τρίπολης-Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Αχαρναϊκός

4η/17η

ΑΟ Νέας Αρτάκης-Παλληνιακός

Παναρκαδικός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Αιολικός-Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος-Αήττητος Σπάτων

Κόρινθος 2006-ΑΕΚ Τρίπολης

ΑΟ Υπάτου-Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: ΓΣ Μαρκό

5η/18η

Παλληνιακός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Αχαρναϊκός-ΑΟ Νέας Αρτάκης

Αήττητος Σπάτων-Παναρκαδικός

ΓΣ Μαρκό-Αιολικός

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΣ Ρόδος

ΑΟ Υπάτου-Κόρινθος 2006

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

6η/19η

Αχαρναϊκός-Παλληνιακός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αήττητος Σπάτων

ΑΟ Νέας Αρτάκης-ΓΣ Μαρκό

Παναρκαδικός-ΑΕΚ Τρίπολης

Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Υπάτου

Ρεπό: Κόρινθος 2006

7η/20η

Παλληνιακός-Αήττητος Σπάτων

ΓΣ Μαρκό-Αχαρναϊκός

ΑΕΚ Τρίπολης-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Νέας Αρτάκης

ΑΟ Υπάτου-Παναρκαδικός

Κόρινθος 2006-Αιολικός

Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

8η/21η

ΓΣ Μαρκό-Παλληνιακός

Αήττητος Σπάτων-ΑΕΚ Τρίπολης

Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Νέας Αρτάκης-Κόρινθος 2006

Αιολικός-ΑΣ Ρόδος

Ρεπό: Παναρκαδικός

9η/22η

Παλληνιακός-ΑΕΚ Τρίπολης

Θύελλα Ραφήνας-ΓΣ Μαρκό

ΑΟ Υπάτου-Αήττητος Σπάτων

Κόρινθος 2006-Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Νέας Αρτάκης

Παναρκαδικός-Αιολικός

Ρεπό: Κιθαιρών Καπαρελλίου

10η/23η

Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΟ Υπάτου

ΓΣ Μαρκό-Κόρινθος 2006

Αχαρναϊκός-ΑΣ Ρόδος

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αιολικός

ΑΟ Νέας Αρτάκης-Παναρκαδικός

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

11η/24η

Παλληνιακός-ΑΟ Υπάτου

Κόρινθος 2006-Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος-ΓΣ Μαρκό

Αιολικός-Αήττητος Σπάτων

Παναρκαδικός-Αχαρναϊκός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Νέας Αρτάκης

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

12η/25η

Κόρινθος 2006-Παλληνιακός

Θύελλα Ραφήνας-ΑΣ Ρόδος

ΑΕΚ Τρίπολης-Αιολικός

ΓΣ Μαρκό-Παναρκαδικός

Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Νέας Αρτάκης

Αχαρναϊκός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

13η/26η

ΑΣ Ρόδος-Κόρινθος 2006

Αιολικός-ΑΟ Υπάτου

Παναρκαδικός-Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Νέας Αρτάκης-ΑΕΚ Τρίπολης

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΓΣ Μαρκό

Αήττητος Σπάτων-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παλληνιακός

error: Protected