Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (16/11)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Πανσερραϊκός-Δόξα Θεολόγου  7-0

Αετός Οφρυνίου-Νέστος Χρυσούπολης  0-1

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης  1-1

Άρης Αβάτου-Πανδραμαϊκός  2-3

Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ηρακλής Ζυγού  2-0

Κεραυνός Πέρνης-Κιλκισιακός  2-1

Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΙΑΦ Β
1 Νέστος Χρυσούπολης 9 8 0 1 19 6 13 24
2 Πανσερραϊκός 9 6 3 0 22 7 15 21
3 Πανδραμαϊκός 8 6 1 1 18 9 9 19
4 Απόλλων Παραλιμνίου 8 4 3 1 12 4 8 15
5 Αετός Οφρυνίου 9 4 3 2 14 9 5 15
6 Κεραυνός Πέρνης 8 3 2 3 14 16 -2 11
7 Δόξα Κ.Καμήλας 8 3 1 4 13 14 -1 10
8 Ένωση Αλεξ/πολης 8 3 1 4 9 13 -4 10
9 Άρης Αβάτου 8 2 3 3 12 12 0 9
10 Ορφέας Ξάνθης 8 1 3 4 4 10 -6 6
11 Ηρακλής Ζυγού 8 1 2 5 6 11 -5 5
12 Κιλκισιακός 8 1 1 6 4 16 -12 4
13 Δόξα Θεολόγου 9 0 1 8 1 21 -20 1

2ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας  1-2

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών  2-1

Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός Θέρμης  4-0

Ποσειδών Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς  1-1

Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα  3-0

ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός 0-3 α.α.

Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΙΑΦ Β
1 Αλμωπός Αριδαίας 10 9 1 0 25 1 24 28
2 Μακεδονικός 10 7 2 1 14 2 12 23
3 Αναγέννηση Γιαννιτσών 10 7 1 2 13 4 9 22
4 Θερμαϊκός 10 6 2 2 17 6 11 20
5 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 11 5 2 4 11 10 1 17
6 Αγροτικός Αστέρας 10 4 4 2 12 5 7 16
7 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 10 4 4 2 17 11 6 16
8 Θύελλα Σαρακηνών 11 4 3 4 14 15 -1 15
9 Εδεσσαϊκός 11 3 4 4 13 9 4 13
10 ΠΑΣ Φλώρινα 10 4 1 5 11 16 -5 13
11 Ποσειδών Μηχανιώνας 10 3 3 4 11 11 0 12
12 Νίκη Αγκαθιάς 10 3 2 5 9 8 1 11
13 Αστραπή Μεσοποταμίας 10 2 1 7 6 12 -6 7
14 ΑΟ Σειρήνα 11 1 0 10 4 37 -33 3
15 Άρης Παλαιοχωρίου 10 0 0 10 0 30 -30 0

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός  0-1

ΓΣ Αλμυρός-Ηρακλής Λάρισας  3-2

ΑΟ Σελλάνων-Οικονόμος Τσαριτσάνης  0-1

Δίας Δίου-Θησέας Αγριάς  3-1

ΑΟ Ποταμιάς-Ατρόμητος Παλαμά  0-2

Διαγόρας Στεφανοβίκειου-Διγενής Νεοχωρίου  1-1

ΑΕ Καρίτσας-ΑΠΟ Αταλάντη  2-0

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΙΑΦ Β
1 Πιερικός 9 7 1 1 15 1 14 22
2 ΑΕ Καρίτσας 9 5 3 1 19 6 13 18
3 Θησέας Αγριάς 9 5 1 3 16 10 6 16
4 ΑΟ Σελλάνων 9 4 4 1 10 6 4 16
5 Ηρακλής Λάρισας 9 5 1 3 13 13 0 16
6 Ατρόμητος Παλαμά 9 3 4 2 9 6 3 13
7 ΑΠΟ Αταλάντη 9 4 1 4 11 13 -2 13
8 ΓΣ Αλμυρού 9 3 2 4 9 10 -1 11
9 Οικονόμος Τσαριτσ. 9 2 5 2 7 9 -2 11
10 Δίας Δίου 9 3 1 5 10 20 -10 10
11 Διγενής Νεοχωρίου 9 1 5 3 14 13 1 8
12 ΑΣ Μετέωρα 9 1 4 4 6 11 -5 7
13 Διαγόρας Στεφανοβ. 9 1 4 4 6 11 -5 7
14 ΑΟ Ποταμιάς 9 0 2 7 4 20 -16 2

4ος όμιλος

Απόλλων Ευπαλίου-Θιναλιακός  0-3

ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Πρέβεζα  0-0

Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας  1-1

Σούλι Παραμυθιάς-Αστέρας Ιτέας  2-0

ΑΕ Μεσολογγίου-Αναγέννηση Άρτας  3-1

Μακεδονικός Φούφα-Αχέρων Καναλακίου  0-0

ΑΟ Ανατολής-ΑΕΠ Κοζάνης  0-1

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΙΑΦ Β
1 Αχέρων Καναλακίου 9 6 3 0 12 3 9 21
2 ΑΕΠ Κοζάνης 9 6 2 1 12 3 9 20
3 Θιναλιακός 9 5 2 2 11 3 8 17
4 Αναγέννηση Άρτας 9 5 1 3 19 12 7 16
5 ΠΑΣ Πρέβεζα 9 3 4 2 4 4 0 13
6 Μακεδονικός Φούφα 9 3 4 2 7 8 -1 13
7 Τηλυκράτης 9 3 3 3 7 7 0 12
8 ΑΕ Μεσολογγίου 9 3 1 5 9 7 2 10
9 ΑΟ Ανατολής 9 3 1 5 10 13 -3 10
10 Σούλι Παραμυθιάς 9 2 3 4 5 7 -2 9
11 Ναυπακτιακός 9 2 2 5 4 11 -7 8
12 ΑΕ Λευκίμμης 9 1 5 3 3 10 -7 8
13 Απόλλων Ευπαλίου 9 2 2 5 10 18 -8 8
14 Αστέρας Ιτέας 9 1 3 5 6 13 -7 6

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-ΑΠΟ Κερατσίνι  0-0

Άγιος Ιερόθεος-Καλλιθέα  0-0

Ερμής Κορυδαλλού-Άγιοι Ανάργυροι  1-0

Φωστήρας-Ηλυσιακός  0-1

ΑΕ Κηφισιάς-Θύελλα Καμαρίου  1-2

Εθνικός Πειραιά-Ακράτητος  1-1

Άνω Μερά-ΑΕ Μοσχάτου  (17/11)

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΙΑΦ Β
1 Καλλιθέα 9 6 2 1 16 6 10 20
2 Θύελλα Καμαρίου 9 6 2 1 13 6 7 20
3 ΑΕ Μοσχάτου 8 5 2 1 14 6 8 17
4 Άγιος Ιερόθεος 9 5 2 2 10 8 2 17
5 ΑΕ Κηφισιάς 8 4 1 3 11 8 3 13
6 Πανθηραϊκός 9 3 4 2 6 4 2 13
7 Φωστήρας 9 3 3 3 10 10 0 12
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 9 2 5 2 6 6 0 11
9 Ακράτητος 9 2 4 3 7 9 -2 10
10 Άγιοι Ανάργυροι 9 1 4 4 8 14 -6 7
11 Ηλυσιακός 9 1 4 4 6 12 -6 7
12 Άνω Μερά 8 1 3 4 4 7 -3 6
13 Ερμής Κορυδαλλού 9 1 2 6 5 15 -10 5
14 Εθνικός 8 0 4 4 3 8 -5 4

6ος όμιλος

Παλληνιακός-ΑΕΚ Τρίπολης  2-0

Θύελλα Ραφήνας-ΓΣ Μαρκό  0-3

ΑΟ Υπάτου-Αήττητος Σπάτων  5-0

Κόρινθος 2006-Αχαρναϊκός  1-0

ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Νέας Αρτάκης  1-0

Παναρκαδικός-Αιολικός  (17/11)

Ρεπό: Κιθαιρών Καπαρελλίου

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΙΑΦ Β
1 ΑΣ Ρόδος 8 6 1 1 12 2 10 19
2 ΓΣ Μαρκό 8 5 2 1 12 5 7 17
3 ΑΟ Υπάτου 9 3 4 2 10 5 5 13
4 Κόρινθος 2006 8 4 1 3 11 7 4 13
5 Αήττητος Σπάτων 9 3 3 3 8 14 -6 12
6 Παναρκαδικός 7 3 2 2 9 6 3 11
7 Θύελλα Ραφήνας 7 3 2 2 6 5 1 11
8 Παλληνιακός 9 2 4 3 10 11 -1 10
9 Αχαρναϊκός 8 3 1 4 7 9 -2 10
10 ΑΟ Νέας Αρτάκης 8 2 3 3 7 8 -1 9
11 Κιθαιρών Καπαρ. 8 2 3 3 7 9 -2 9
12 Αιολικός 6 2 2 2 4 4 0 8
13 ΑΕΚ Τρίπολης 9 0 0 9 2 20 -18 0

7ος όμιλος

Παναργειακός-Ζάκυνθος  0-0

ΠΣ Σπάρτη-Πανγυθεατικός  1-1

Θύελλα Πατρών-Πανηλειακός  0-0

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΕ Ερμιονίδας  1-0

ΑΟ Τσιλιβή-Ναύπλιο 2017  2-2

ΠΑΟ Βάρδας-Ολυμπιακός Ζαχάρως  2-1

Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνεΐκων  1-1

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΙΑΦ Β
1 Ναύπλιο 2017 9 6 1 2 14 7 7 19
2 ΠΣ Σπάρτη 9 5 3 1 13 4 9 18
3 ΑΕ Ερμιονίδας 9 5 1 3 20 11 9 16
4 Αστέρας Βλαχιώτη 9 5 1 3 9 6 3 16
5 Διαγόρας Βραχν. 9 4 2 3 9 8 1 14
6 Ζάκυνθος 9 4 2 3 7 9 -2 14
7 ΑΟ Διαβολιτσίου 9 4 1 4 10 10 0 13
8 ΑΟ Τσιλιβή 9 3 3 3 16 15 1 12
9 ΠΑΟ Βάρδας 9 3 3 3 9 11 -2 12
10 Πανηλειακός 9 2 4 3 6 8 -2 10
11 Πανγυθεατικός 9 3 1 5 7 11 -4 10
12 Θύελλα Πατρών 9 3 1 5 10 17 -7 10
13 Παναργειακός 9 0 5 4 2 7 -5 5
14 Ολυμπιακός Ζαχάρως 9 1 2 6 7 15 -8 5

8ος όμιλος

ΑΟ Πόρου-ΑΟ Αγίου Νικολάου  0-1

Πανακρωτηριακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-0

Ρεθυμνιακός-Γιούχτας  1-4

Ηρόδοτος-ΑΟ Επισκοπής  2-2

Ρεπό: Ατσαλένιος

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΙΑΦ Β
1 ΑΟ Επισκοπής 8 6 2 0 15 6 9 20
2 Ηρόδοτος 8 5 1 2 12 6 6 16
3 Γιούχτας 8 4 2 2 13 8 5 14
4 ΑΟ Αγίου Νικολάου 8 4 0 4 11 12 -1 12
5 Πανακρωτηριακός 8 3 1 4 12 10 2 10
6 Ατσαλένιος 8 2 4 2 10 11 -1 10
7 Ρεθυμνιακός 8 3 1 4 11 13 -2 10
8 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 8 2 1 5 8 13 -5 7
9 ΑΟ Πόρου 8 0 2 6 4 17 -13 2