Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (24/11)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Οφρυνίου  2-1

Νέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός  0-5

Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου  1-2

Πανδραμαϊκός-Ένωση Αλεξανδρούπολης  1-0

Δόξα Κάτω Καμήλας-Κιλκισιακός  3-1

Ηρακλής Ζυγού-Κεραυνός Πέρνης  0-0

Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανσερραϊκός 10 7 3 0 27 7 20 24
2 Νέστος Χρυσούπολης 10 8 0 2 19 11 8 24
3 Πανδραμαϊκός 9 7 1 1 19 9 10 22
4 Απόλλων Παραλιμνίου 9 5 3 1 14 5 9 18
5 Αετός Οφρυνίου 10 4 3 3 15 11 4 15
6 Δόξα Κ.Καμήλας 9 4 1 4 16 15 1 13
7 Άρης Αβάτου 9 3 3 3 14 13 1 12
8 Κεραυνός Πέρνης 9 3 3 3 14 16 -2 12
9 Ένωση Αλεξ/πολης 9 3 1 5 9 14 -5 10
10 Ηρακλής Ζυγού 9 1 3 5 6 11 -5 6
11 Ορφέας Ξάνθης 9 1 3 5 5 12 -7 6
12 Κιλκισιακός 9 1 1 7 5 19 -14 4
13 Δόξα Θεολόγου 9 0 1 8 1 21 -20 1

 

2ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Εδεσσαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  2-0

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός  0-2

Αστραπή Μεσοποταμίας-Ποσειδών Μηχανιώνας  0-7

Θερμαϊκός Θέρμης-Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-1

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΣ Φλώρινα  2-0

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας 0-3 α.α.

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αλμωπός Αριδαίας 11 10 1 0 28 1 27 31
2 Μακεδονικός 11 8 2 1 16 2 14 26
3 Αναγέννηση Γιαννιτσών 11 7 2 2 14 5 9 23
4 Θερμαϊκός 11 6 3 2 18 7 11 21
5 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 11 5 4 2 20 11 9 19
6 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 12 5 2 5 11 12 -1 17
7 Εδεσσαϊκός 12 4 4 4 15 9 6 16
8 Αγροτικός Αστέρας 11 4 4 3 12 7 5 16
9 Ποσειδών Μηχανιώνας 11 4 3 4 18 11 7 15
10 Θύελλα Σαρακηνών 11 4 3 4 14 15 -1 15
11 Νίκη Αγκαθιάς 11 4 2 5 11 8 3 14
12 ΠΑΣ Φλώρινα 11 4 1 6 11 18 -7 13
13 Αστραπή Μεσοποταμίας 11 2 1 8 6 19 -13 7
14 Άρης Παλαιοχωρίου 11 0 0 11 0 33 -33 0
15 ΑΟ Σειρήνα 12 1 0 11 4 40 -36 0

 

3ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρός-ΑΣ Μετέωρα  1-2

Πιερικός-ΑΟ Σελλάνων  2-0

Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου  1-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Ποταμιάς  2-0

Θησέας Αγριάς-Διαγόρας Στεφανοβίκειου  3-0

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΠΟ Αταλάντη  1-0

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας  2-1

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πιερικός 10 8 1 1 17 1 16 25
2 Θησέας Αγριάς 10 6 1 3 19 10 9 19
3 Ηρακλής Λάρισας 10 6 1 3 14 13 1 19
4 ΑΕ Καρίτσας 10 5 3 2 20 8 12 18
5 Ατρόμητος Παλαμά 10 4 4 2 10 6 4 16
6 ΑΟ Σελλάνων 10 4 4 2 10 7 3 16
7 Οικονόμος Τσαριτσ. 10 3 5 2 9 9 0 14
8 ΑΠΟ Αταλάντη 10 4 1 5 11 14 -3 13
9 Διγενής Νεοχωρίου 10 2 5 3 16 14 2 11
10 ΓΣ Αλμυρού 10 3 2 5 10 12 -2 11
11 ΑΣ Μετέωρα 10 2 4 4 8 12 -4 10
12 Δίας Δίου 10 3 1 6 10 21 -11 10
13 Διαγόρας Στεφανοβ. 10 1 4 5 6 14 -8 7
14 ΑΟ Ποταμιάς 10 0 2 8 4 22 -18 2

 

4ος όμιλος

Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Λευκίμμης  0-2

Σούλι Παραμυθιάς-Τηλυκράτης  1-0

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Μεσολογγίου  2-1

Αναγέννηση Άρτας-Μακεδονικός Φούφα  1-0

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΟ Ανατολής  0-0

Αχέρων Καναλακίου-Θιναλιακός  1-0

ΑΕΠ Κοζάνης-Απόλλων Ευπαλίου  2-0

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 10 7 3 0 13 3 10 24
2 ΑΕΠ Κοζάνης 10 7 2 1 14 3 11 23
3 Αναγέννηση Άρτας 10 6 1 3 20 12 8 19
4 Θιναλιακός 10 5 2 3 11 4 7 17
5 ΠΑΣ Πρέβεζα 10 3 5 2 4 4 0 14
6 Μακεδονικός Φούφα 10 3 4 3 7 9 -2 13
7 Τηλυκράτης 10 3 3 4 7 8 -1 12
8 Σούλι Παραμυθιάς 10 3 3 4 6 7 -1 12
9 ΑΟ Ανατολής 10 3 2 5 10 13 -3 11
10 ΑΕ Λευκίμμης 10 2 5 3 5 10 -5 11
11 Ναυπακτιακός 10 3 2 5 6 12 -6 11
12 ΑΕ Μεσολογγίου 10 3 1 6 10 9 1 10
13 Απόλλων Ευπαλίου 10 2 2 6 10 20 -10 8
14 Αστέρας Ιτέας 10 1 3 6 6 15 -9 6

 

5ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου-Ακράτητος  4-3

Ηλυσιακός-Άνω Μερά  0-0

Ερμής Κορυδαλλού-Άγιος Ιερόθεος  1-2

Καλλιθέα-Πανθηραϊκός  0-1

Άγιοι Ανάργυροι-Φωστήρας  0-0

ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΕ Κηφισιάς  1-3

ΑΕ Μοσχάτου-Εθνικός  1-1

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Θύελλα Καμαρίου 10 7 2 1 17 9 8 23
2 Καλλιθέα 10 6 2 2 16 7 9 20
3 Άγιος Ιερόθεος 10 6 2 2 12 9 3 20
4 ΑΕ Μοσχάτου 10 5 3 2 16 9 7 18
5 ΑΕ Κηφισιάς 9 5 1 3 14 9 5 16
6 Πανθηραϊκός 10 4 4 2 7 4 3 16
7 Φωστήρας 10 3 4 3 10 10 0 13
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 10 2 5 3 7 9 -2 11
9 Άνω Μερά 10 2 4 4 6 8 -2 10
10 Ακράτητος 10 2 4 4 10 13 -3 10
11 Άγιοι Ανάργυροι 10 1 5 4 8 14 -6 8
12 Ηλυσιακός 10 1 5 4 6 12 -6 8
13 Εθνικός 9 0 5 4 4 9 -5 5
14 Ερμής Κορυδαλλού 10 1 2 7 6 17 -11 5

 

6ος όμιλος

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αιολικός  1-0

Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός  1-1

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΟ Υπάτου  2-2

ΓΣ Μαρκό-Κόρινθος 2006  0-0

ΑΟ Νέας Αρτάκης-Παναρκαδικός  2-1

Αχαρναϊκός-ΑΣ Ρόδος  0-3

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΣ Ρόδος 9 7 1 1 15 2 13 22
2 ΓΣ Μαρκό 9 5 3 1 12 5 7 18
3 ΑΟ Υπάτου 10 3 5 2 12 7 5 14
4 Κόρινθος 2006 9 4 2 3 11 7 4 14
5 Παναρκαδικός 9 4 2 3 12 9 3 14
6 Θύελλα Ραφήνας 8 3 3 2 7 6 1 12
7 ΑΟ Νέας Αρτάκης 9 3 3 3 9 9 0 12
8 Κιθαιρών Καπαρ. 9 3 3 3 8 9 -1 12
9 Αήττητος Σπάτων 9 3 3 3 8 14 -6 12
10 Παλληνιακός 10 2 5 3 11 12 -1 11
11 Αχαρναϊκός 9 3 1 5 7 12 -5 10
12 Αιολικός 8 2 2 4 5 7 -2 8
13 ΑΕΚ Τρίπολης 10 0 1 9 4 22 -18 1

 

7ος όμιλος

Θύελλα Πατρών-ΠΣ Σπάρτη  2-0

Πανγυθεατικός-Παναργειακός  0-1

Πανηλειακός-ΑΟ Διαβολιτσίου  1-0

Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή  1-3

ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας  1-1

Ναύπλιο 2017-Διαγόρας Βραχνεΐκων  3-0

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Αστέρας Βλαχιώτη  0-1

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ναύπλιο 2017 10 7 1 2 17 7 10 22
2 Αστέρας Βλαχιώτη 10 6 1 3 10 6 4 19
3 ΠΣ Σπάρτη 10 5 3 2 13 6 7 18
4 ΑΕ Ερμιονίδας 10 5 2 3 21 12 9 17
5 ΑΟ Τσιλιβή 10 4 3 3 19 16 3 15
6 Διαγόρας Βραχν. 10 4 2 4 9 11 -2 14
7 Ζάκυνθος 10 4 2 4 8 12 -4 14
8 ΑΟ Διαβολιτσίου 10 4 1 5 10 11 -1 13
9 Πανηλειακός 10 3 4 3 7 8 -1 13
10 ΠΑΟ Βάρδας 10 3 4 3 10 12 -2 13
11 Θύελλα Πατρών 10 4 1 5 12 17 -5 13
12 Πανγυθεατικός 10 3 1 6 7 12 -5 10
13 Παναργειακός 10 1 5 4 3 7 -4 8
14 Ολυμπιακός Ζαχάρως 10 1 2 7 7 16 -9 5

 

8ος όμιλος

ΑΟ Επισκοπής-Ατσαλένιος  2-0

Ηρόδοτος – Πανακρωτηριακός  1-1

ΑΟ Αγίου Νικολάου-Γιούχτας  0-1

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ρεθυμνιακός  1-1

Ρεπό: ΑΟ Πόρου

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Επισκοπής 9 7 2 0 17 6 11 23
2 Γιούχτας 9 5 2 2 14 8 6 17
3 Ηρόδοτος 9 5 2 2 13 7 6 17
4 ΑΟ Αγίου Νικολάου 9 4 0 5 11 13 -2 12
5 Πανακρωτηριακός 9 3 2 4 13 11 2 11
6 Ρεθυμνιακός 9 3 2 4 12 14 -2 11
7 Ατσαλένιος 9 2 4 3 10 13 -3 10
8 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 9 2 2 5 9 14 -5 8
9 ΑΟ Πόρου 8 0 2 6 4 17 -13 2
error: Protected