Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 8/12 – Η πληθώρα των τηλεοπτικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr σε Super League 2, Football League και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (8/12) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

12:00
www.sportsup.gr
LIVE η Super League 2, η Football League και η Γ Εθνική

12:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Άλιμπεκ Κασμάνοφ – Μπόρις Ποκοτίλοφ
Lyttos Beach ITF World Tour 2019

13:00
ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Αερωπός Έδεσσας
Κύπελλο Ελλάδας Χάντμπολ Ανδρών

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:15
Novasports 2HD
Φίτεσε – Φέγενορντ
Ολλανδικό Ποδόσφαιρο

13:30
Novasports 1HD
Λέτσε – Τζένοα
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

14:00
Novasports 5HD
Γουέστ Μπρομ – Σουόνσι
Αγγλικό Ποδόσφαιρο

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ρέγκενσμπουργκ – Σανκτ Πάουλι
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Lyttos Beach ITF World Tour 2019
Τελικός Διπλού Ανδρών

15:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Μπέτις – Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ3
Καβάλα – Ιωνικός
Football League

15:00
ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – ΟΦΗ
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Άστον Βίλα – Λέστερ
Πρέμιερ Λιγκ

16:00
Novasports 4HD
ΣΠΑΛ – Μπρέσια
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 3HD
Σασουόλο – Κάλιαρι
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 1HD
Τορίνο – Φιορεντίνα
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Κολωνία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ3
Άρης – Πανιώνιος
Basket League

17:15
Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ
Super League 2

17:30
ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Δόξα Δράμας
Super League 2

18:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Βολάλτο Καζέρτα – Μπέργκαμο
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Γουλβς
Πρέμιερ Λιγκ

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης – Πάντερμπορν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
Novasports 3HD
Σαμπντόρια – Πάρμα
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

19:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Μανρέσα – Μπαρτσελόνα
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

19:30
ΕΡΤ Sports HD
Ατρόμητος – Άρης
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
Novasports 1HD
ΝΠΣ Βόλος – Παναθηναϊκός
Super League

21:45
Novasports 2HD
Μπολόνια – Μίλαν
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

22:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπρούκλιν Νετς – Ντένβερ Νάγκετς
NBA

22:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπελενένσες – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
Novasports 3HD
Μαρσέιγ – Μπορντό
Γαλλικό Ποδόσφαιρο

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Φιλαδέλφια 76ερς – Τορόντο Ράπτορς
NBA