Κατηγορίες
Γ ΕΠΣ Ημαθίας

Οι παίκτες που αγωνίστηκαν στα έξι ματς της Γ Ερασιτεχνικής στην ΕΠΣ Ημαθίας (8/12)

Δείτε παρακάτω τους παίκτες που αγωνίστηκαν στις αναμετρήσεις της 5ης αγωνιστικής στη Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας.

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Νησαϊκός Αστέρας – ΑΟ Συκιάς  3-4 (Φλώρος, Μπρίνιας, Τριανταφυλλίδης / Μπράκα, Κακαγιάννης Η. 2, Βήτος Αν.)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Μαργαρίτης, με βοηθούς τους κ.κ. Μητρόπουλο και Ντόβα

Συνθέσεις

Νησαϊκός Αστέρας : Καψάλης Ε., Μάρκος, Κίτσας Θ., Κατράνας, Ηλιόπουλος, Μπράβος, Φιλιππίδης, Μπρίνιας, Τζέπης, Φλώρος (60′ Γκαρίπ), Μαντζουρίδης (46′ Τριανταφυλλίδης)

ΑΟ Συκιάς : Τσαπράνης Β., Μπράκα, Καλέμι (75′ Παράσχος), Κακαγιάννης Κ., Αργυρόπουλος, Κουρτέσης Α., Κουρτέσης Χ., Βήτος Αν., Μελιόπουλος Ι. (60′ Σιακαβάρας), Κακαγιάννης Η., Βήτος Αρ.


Δόξα Βρυσακίου – Αχιλλέας Νεοκάστρου  3-0 α.α.


ΑΕ Καβασίλων – ΑΕ Αλεξάνδρειας  0-2 (Λίτσι, Πιπιλιάρης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Γαβράς, με βοηθούς τους κ.κ. Παπαντώνη και Μουρατίδη

Συνθέσεις

ΑΕ Καβασίλων : Μαυρόπουλος, Πάτρας Γ. (80′ Θεοδωρόπουλος Ν.), Πιστικός, Πατρίκας, Τσίπης Κ., Κουτσιάδης, Μιμίνι (60′ Πανταζής), Δούμας (75′ Θεοδωρόπουλος Α.), Τσίπης Χ. (46′ Νούζι), Χασάν, Πάτρας Κ.

ΑΕ Αλεξάνδρειας : Τσολακίδης Κ., Μουταφίδης, Τσολακίδης Γ., Δουδούκης, Κίτσας Π., Τσορακλίδης, Λίτσι (70′ Ευαγγέλου), Παπαδόπουλος Α., Γερόπουλος, Πιπιλιάρης, Καραμήτσος (85′ Μιχαλακάκης)

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Αλεξάνδρειας 5 4 0 1 16 5 11 12
2 ΑΕ Καβασίλων 5 3 1 1 8 3 5 10
3 Δόξα Βρυσακίου 5 2 2 1 5 3 2 8
4 ΑΟ Συκιάς 5 2 2 1 7 6 1 8
5 Νησαϊκός Αστέρας 5 1 0 4 10 14 -4 3
6 Αχιλλέας Νεοκάστρου 5 0 1 4 2 17 -15 1

2ος όμιλος

Απόλλων Λυκογιάννης – Παλασίδειος Ακαδημία  5-0 (Σακαλής Μ. 2, Λευκόπουλος, αυτογκόλ, Κουΐρουκίδης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Παζαρτζικλής, με βοηθούς τους κ.κ. Ποζιάδη και Τασιώνα

Συνθέσεις

Απόλλων Λυκογιάννης : Σακαλής Α., Νικολόπουλος, Σακαλής Μ., Καλαϊτζίδης Κ., Λέκα Αλ., Λέκα Αγ., Αδαμόπουλος (77′ Λέκαμπι), Λευκόπουλος (60′ Γκουργκούτας), Κουϊρουκίδης (58′ Αμανετίδης), Παυλίδης, Κουτσούκης

Παλασίδειος Ακαδημία : Χαραλαμπίδης, Τσίλης, Φανάρας, Παπανάνος, Ρώσσιος, Δροσούνης, Μυλωνάς (53′ Μπιζίρης / 77′ Γκεντικίδης), Κουρκούτας (64′ Φίτου), Φετλής (46′ Μούτσος), Τσιγαρίδας, Ζιάνης


Δόξα Ασωμάτων – Ερμής Τριλόφου  3-3 (Καφετζής, Γαλάνης, Ρηγόπουλος / Αντωνίου, Γκουντάρας, Μπογιαννίδης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Ασβεστάρας, με βοηθούς τους κ.κ. Αργυρίου και Γκόγκο Α.Ν.

Συνθέσεις

Δόξα Ασωμάτων : Κρομμύδας (60′ Πατσιαβούρας), Μελικιώτης, Καβζανίδης (75′ Κοντογιάννης), Μιχαλόπουλος, Γαλάνης, Καφετζής, Τσιώμος, Ανδρεάδης, Αϊβάζης, Χρυσόπουλος, Ρηγόπουλος Β.

Ερμής Τριλόφου : Φύκατας, Αντωνίου, Μπογιαννίδης, Παπαδόπουλος Ε., Τσιτινίδης, Γκάνιος, Καρανάτσιος, Γκουντάρας, Μίχος, Κουϊρουκίδης (36′ Γκιουλέκας), Παπαδόπουλος Δ.


Ακαδημία Μακροχωρίου – Θύελλα Στενημάχου  1-3 ( ? / Σταμάτης Π. 3)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Μπακάλης, με βοηθούς τους κ.κ. Χαραλαμπίδη και Πέτρου

Συνθέσεις

Ακαδημία Μακροχωρίου : Παυλίδης, Σιδηρόπουλος (53′ Ηλιάδης), Κωνσταντινίδης, Ντρετσάι, Κυρατλίδης, Ψάλτης Ρ., Συμεωνίδης (67′ Τσαφαλής), Γιαννόπουλος (67′ Γρηγορόπουλος), Σαχίνι, Μήτσκας, Τσακαλίδης (65′ Ιορδανίδης)

Θύελλα Στενημάχου : Ζυγώνης, Γκουντάρας Γ., Κωστόπουλος, Αγγελίδης, Πετεινάρης, Γαλατσίδας Γ., Σιάπκας, Γαλατσίδας Η., Σακαλής, Τσιαούσκογλου, Σταμάτης Π.

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Απόλλων Λυκογιάννης 5 5 0 0 19 4 15 15
2 Παλασίδειος Ακαδημία 5 3 0 2 8 10 -2 9
3 Ερμής Τριλόφου 5 2 1 2 17 9 8 7
4 Δόξα Ασωμάτων 5 2 1 2 12 9 3 7
5 Θύελλα Στενημάχου 5 1 0 4 3 11 -8 3
6 Ακαδημία Μακροχωρίου 5 1 0 4 4 20 -16 3