Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 19/1 – Η πληθώρα αθλητικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr σε Super League 2, Football League και Γ Εθνική

10:15
Eurosport 2
Λίλεχαμερ, 1ος Γύρος Ανδρών
Λουτζ

11:05
Eurosport 1
Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος
Σκι

12:00
www.sportsup.gr
LIVE η Super League 2, Football League και Γ Εθνική

12:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο, Νόβε Μέστο
Σκι

12:45
ΕΡΤ Sports HD
Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης Άρτας
Super League 2

12:45
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο, Σεστριέρ
Σκι

13:00
COSMOTE SPORT 9 HD
TBF Super League
All Star Contests

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρουχπόλτινγκ
Δίαθλο

13:15
Novasports 3HD
Φένλο – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Ποδόσφαιρο

13:30
Novasports 1HD
Μίλαν – Ουντινέζε
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

13:55
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο, Νόβε Μέστο
Σκι

14:00
COSMOTE SPORT 9 HD
TBF Basketball Super League
All Star Game

14:00
Eurosport 1
Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος
Σκι

14:00
Novasports 2HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Λούτον
Αγγλικό Ποδόσφαιρο

15:00
ΕΡΤ3
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα 
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπέτις – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ Sports HD
Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Super League

15:00
Eurosport 2
Masters Λονδίνο
Σνούκερ

15:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρουχπόλτινγκ
Δίαθλο

15:30
Novasports 3HD
Άγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ
Ολλανδικό Ποδόσφαιρο

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι – Λέστερ
Πρέμιερ Λιγκ

16:00
Novasports 5HD
Μπολόνια – Βερόνα
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 4HD
Μπρέσια – Κάλιαρι
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 1HD
Λέτσε – Ίντερ
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:10
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο, Titiesee Neustadt
Σκι

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
ΕΡΤ Sports HD
Ατρόμητος – ΝΠΣ Βόλος
Super League

17:15
Novasports 2HD
ΑΕΚ – ΑΕΛ
Super League

18:00
Eurosport 2
Μόσχα, Aerials
Σκι

18:00
PAOK TV
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης
Super League

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Πρέμιερ Λιγκ

18:30
ΕΡΤ3
Ελλάδα – Ρωσία
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πόλο Γυναικών

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Πάντερμπορν – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
Novasports 3HD
Τζένοα – Ρόμα
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

19:15
ΕΡΤ Sports HD
Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός
Basket League

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Φαμαλικάο – Μαρίτιμο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπασκόνια
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπιλμπάο – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός – Άρης
Super League

20:45
Eurosport 1
Masters Λονδίνου
Σνούκερ

21:45
Novasports 2HD
Γιουβέντους – Πάρμα
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

22:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Σαν Αντόνιο Σπερς – Μαϊάμι Χιτ
NBA

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
Novasports 3HD
Λοριάν – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Ποδόσφαιρο

00:50
Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

01:55
Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντένβερ Νάγκετς – Ιντιάνα Πέισερς
NBA

04:00
Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

04:00
Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις