Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (19/1)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Κεραυνός Πέρνης-Αετός Οφρυνίου  1-5

Κιλκισιακός-Ηρακλής Ζυγού  2-1

Ένωση Αλεξανδρούπολης-Δόξα Κάτω Καμήλας  0-0

Πανσερραϊκός-Ορφέας Ξάνθης  5-2

Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης  1-1

Άρης Αβάτου-Δόξα Θεολόγου  1-0

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανσερραϊκός 15 12 3 0 43 10 33 39
2 Νέστος Χρυσούπολης 15 10 2 3 25 16 9 32
3 Πανδραμαϊκός 14 9 3 2 24 12 12 30
4 Άρης Αβάτου 15 7 5 3 22 16 6 26
5 Απόλλων Παραλιμνίου 15 7 5 3 22 13 9 26
6 Δόξα Κ.Καμήλας 15 7 3 5 26 17 9 24
7 Αετός Οφρυνίου 15 6 4 5 24 17 7 22
8 Ένωση Αλεξ/πολης 15 5 3 7 14 20 -6 18
9 Ορφέας Ξάνθης 15 4 3 8 15 28 -13 15
10 Κεραυνός Πέρνης 15 3 6 6 20 28 -8 15
11 Κιλκισιακός 14 3 1 10 11 31 -20 10
12 Ηρακλής Ζυγού 14 1 4 9 7 17 -10 7
13 Δόξα Θεολόγου 15 0 2 13 4 32 -28 2

2ος όμιλος (20η αγωνιστική)

ΠΑΣ Φλώρινα-Θερμαϊκός Θέρμης  1-1

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αστραπή Μεσοποταμίας  5-1

Αλμωπός Αριδαίας-Θύελλα Σαρακηνών  2-0

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός  1-0

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-0

Νίκη Αγκαθιάς-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Ποσειδών Μηχανιώνας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αλμωπός Αριδαίας 19 16 2 1 44 5 39 50
2 Αναγέννηση Γιαννιτσών 19 12 5 2 29 8 21 41
3 Μακεδονικός 19 11 5 3 27 6 21 38
4 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 19 8 8 3 30 14 16 32
5 Θερμαϊκός 18 9 4 5 31 17 14 31
6 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 19 9 4 6 21 15 6 31
7 Εδεσσαϊκός 19 8 6 5 28 13 15 30
8 Ποσειδών Μηχανιώνας 18 9 3 6 32 20 12 30
9 Θύελλα Σαρακηνών 19 8 3 8 26 26 0 27
10 Νίκη Αγκαθιάς 18 7 4 7 20 14 6 25
11 ΠΑΣ Φλώρινα 18 6 3 9 18 27 -9 21
12 Αγροτικός Αστέρας 17 5 6 6 20 15 5 21
13 Αστραπή Μεσοποταμίας 19 3 1 15 10 45 -35 10
14 ΑΟ Σειρήνα 19 1 0 18 1 58 -57 -6
15 Άρης Παλαιοχωρίου 18 0 0 18 0 54 -54 -6

3ος όμιλος

ΑΕ Καρίτσας-ΑΣ Μετέωρα  0-0

ΑΠΟ Αταλάντη-Διγενής Νεοχωρίου  3-0

Διαγόρας Στεφανοβίκειου-Ατρόμητος Παλαμά  0-0

ΑΟ Ποταμιάς-Θησέας Αγριάς  0-2

Δίας Δίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης  1-0

ΑΟ Σελλάνων-Ηρακλής Λάρισας  1-0

ΓΣ Αλμυρός-Πιερικός  1-1

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πιερικός 16 12 3 1 31 4 27 39
2 Θησέας Αγριάς 16 10 1 5 32 20 12 31
3 ΑΟ Σελλάνων 16 7 6 3 20 16 4 27
4 Ηρακλής Λάρισας 16 8 3 5 20 18 2 27
5 ΑΕ Καρίτσας 16 7 5 4 25 12 13 26
6 Ατρόμητος Παλαμά 16 7 5 4 19 14 5 26
7 ΑΠΟ Αταλάντη 16 7 1 8 19 24 -5 22
8 ΓΣ Αλμυρού 16 5 4 7 14 18 -4 19
9 Δίας Δίου 16 6 1 9 15 26 -11 19
10 Διαγόρας Στεφανοβ. 16 4 6 6 12 17 -5 18
11 ΑΣ Μετέωρα 16 4 6 6 17 17 0 18
12 Διγενής Νεοχωρίου 16 4 6 6 27 27 0 18
13 Οικονόμος Τσαριτσ. 16 4 5 7 13 18 -5 17
14 ΑΟ Ποταμιάς 16 0 2 14 7 40 -33 2

4ος όμιλος

ΑΕ Λευκίμμης-Αναγέννηση Άρτας  0-1

Απόλλων Ευπαλίου-Τηλυκράτης  1-1

Θιναλιακός-ΑΕΠ Κοζάνης  0-1

ΑΟ Ανατολής-Αχέρων Καναλακίου  1-1

Μακεδονικός Φούφα-ΠΑΣ Πρέβεζα  4-1

Σούλι Παραμυθιάς-Ναυπακτιακός Αστέρας  3-2

ΑΕ Μεσολογγίου-Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α.

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΠ Κοζάνης 16 11 4 1 25 7 18 37
2 Αχέρων Καναλακίου 16 9 5 2 22 9 13 32
3 Αναγέννηση Άρτας 16 10 2 4 29 15 14 32
4 Σούλι Παραμυθιάς 16 9 3 4 16 11 5 30
5 Τηλυκράτης 16 5 7 4 15 13 2 22
6 Μακεδονικός Φούφα 16 6 4 6 18 19 -1 22
7 Θιναλιακός 16 6 3 7 16 14 2 21
8 ΑΟ Ανατολής 16 5 5 6 21 22 -1 20
9 ΠΑΣ Πρέβεζα 16 4 7 5 10 15 -5 19
10 Ναυπακτιακός 16 5 3 8 15 22 -7 18
11 ΑΕ Μεσολογγίου 16 5 2 9 18 15 3 17
12 ΑΕ Λευκίμμης 16 3 7 6 11 18 -7 16
13 Απόλλων Ευπαλίου 16 3 3 10 17 30 -13 12
14 Αστέρας Ιτέας 16 2 3 11 11 32 -21 9

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-Άγιοι Ανάργυροι  2-0

Άνω Μερά-Θύελλα Καμαρίου  0-2

Εθνικός Πειραιά-Άγιος Ιερόθεος  1-2

Ακράτητος-ΑΕ Μοσχάτου  2-1

ΑΕ Κηφισιάς-Ηλυσιακός  2-0

Φωστήρας-ΑΠΟ Κερατσίνι  5-0

Ερμής Κορυδαλλού-Καλλιθέα  0-1

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Θύελλα Καμαρίου 16 12 2 2 32 15 17 38
2 Καλλιθέα 16 10 4 2 26 10 16 34
3 Άγιος Ιερόθεος 16 9 3 4 20 17 3 30
4 Πανθηραϊκός 16 8 5 3 17 7 10 29
5 ΑΕ Κηφισιάς 16 9 1 6 22 17 5 28
6 ΑΕ Μοσχάτου 16 7 4 5 23 18 5 25
7 Φωστήρας 16 6 6 4 23 15 8 24
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 16 5 6 5 13 18 -5 21
9 Άνω Μερά 16 5 5 6 11 12 -1 20
10 Εθνικός 16 4 6 6 15 15 0 18
11 Ακράτητος 16 3 6 7 15 22 -7 15
12 Ηλυσιακός 16 1 6 9 7 22 -15 9
13 Άγιοι Ανάργυροι 16 1 5 10 10 26 -16 8
14 Ερμής Κορυδαλλού 16 1 3 12 10 30 -20 6

6ος όμιλος

ΑΣ Ρόδος-Κιθαιρών Καπαρελλίου  1-0

Παναρκαδικός-Παλληνιακός  3-0

Αιολικός-ΑΟ Νέας Αρτάκης  1-0

Κόρινθος 2006-Αήττητος Σπάτων  0-6

ΑΟ Υπάτου-ΓΣ Μαρκό  0-1

Θύελλα Ραφήνας-ΑΕΚ Τρίπολης  2-0

Ρεπό: Αχαρναϊκός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΣ Ρόδος 15 12 2 1 29 6 23 38
2 ΓΣ Μαρκό 15 9 3 3 27 13 14 30
3 Παναρκαδικός 15 8 2 5 26 15 11 26
4 Αήττητος Σπάτων 15 7 4 4 20 17 3 25
5 ΑΟ Υπάτου 15 6 6 3 20 11 9 24
6 Θύελλα Ραφήνας 15 6 5 4 13 14 -1 23
7 Κιθαιρών Καπαρ. 15 5 5 5 15 13 2 20
8 Αιολικός 14 5 4 5 16 12 4 19
9 ΑΟ Νέας Αρτάκης 14 4 4 6 14 15 -1 16
10 Παλληνιακός 15 3 6 6 14 21 -7 15
11 Κόρινθος 2006 15 4 2 9 11 28 -17 14
12 Αχαρναϊκός 14 4 1 9 10 19 -9 13
13 ΑΕΚ Τρίπολης 15 0 2 13 6 37 -31 2

7ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΠΣ Σπάρτη  2-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ολυμπιακός Ζαχάρως  2-0

ΠΑΟ Βάρδας-Ναύπλιο 2017  4-1

ΑΟ Τσιλιβή-ΑΕ Ερμιονίδας  2-1

ΑΟ Διαβολιτσίου-Ζάκυνθος  1-1

Παναργειακός-Πανηλειακός  0-1

Θύελλα Πατρών-Πανγυθεατικός  1-1

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Βλαχιώτη 16 11 2 3 24 7 17 35
2 Ναύπλιο 2017 16 10 1 5 25 17 8 31
3 ΠΣ Σπάρτη 16 8 5 3 20 11 9 29
4 Ζάκυνθος 16 8 4 4 19 16 3 28
5 ΑΟ Τσιλιβή 16 7 4 5 27 24 3 25
6 ΑΕ Ερμιονίδας 16 7 3 6 31 20 11 24
7 Διαγόρας Βραχν. 16 7 2 7 19 18 1 23
8 ΠΑΟ Βάρδας 16 5 6 5 19 21 -2 21
9 ΑΟ Διαβολιτσίου 16 5 5 6 16 16 0 20
10 Θύελλα Πατρών 16 6 2 8 23 28 -5 20
11 Πανηλειακός 16 4 5 7 10 17 -7 17
12 Πανγυθεατικός 16 4 3 9 11 21 -10 15
13 Ολυμπιακός Ζαχάρως 16 3 3 10 13 25 -12 12
14 Παναργειακός 16 1 7 8 7 23 -16 10

8ος όμιλος (17η αγωνιστική)

Ηρόδοτος-Ατσαλένιος  0-0

Πανακρωτηριακός-Γιούχτας  2-1

ΑΟ Πόρου-Ρεθυμνιακός  1-0

ΑΟ Επισκοπής-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-1

Ρεπό: ΑΟ Αγίου Νικολάου

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Επισκοπής 15 10 5 0 32 10 22 35
2 Γιούχτας 15 8 4 3 24 15 9 28
3 Ηρόδοτος 15 7 4 4 18 12 6 25
4 Πανακρωτηριακός 15 6 4 5 22 18 4 22
5 Ατσαλένιος 16 3 8 5 14 18 -4 17
6 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 15 4 4 7 14 19 -5 16
7 ΑΟ Αγίου Νικολάου 15 4 3 8 16 24 -8 15
8 ΑΟ Πόρου 15 4 2 9 14 26 -12 14
9 Ρεθυμνιακός 15 3 4 8 15 27 -12 13