Κατηγορίες
Γ ΕΠΣ Ημαθίας

Οι παίκτες που αγωνίστηκαν στα έξι ματς της Γ Ερασιτεχνικής στην ΕΠΣ Ημαθίας (19/1)

Δείτε παρακάτω τους παίκτες που αγωνίστηκαν στις αναμετρήσεις της 8ης αγωνιστικής στη Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας.

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

ΑΕ Καβασίλων – Δόξα Βρυσακίου  2-0 (Πάτρας Ρ., Πάτρας Κ.)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Μπακάλης, με βοηθούς τους κ.κ. Κιρμανίδη και Παπαντώνη

Συνθέσεις

ΑΕ Καβασίλων : Μαυρόπουλος Ι., Πάτρας Γ., Τσιρέλης, Τσίπης Κ., Πιστικός, Πάτρας Κ., Ψαλίδας, Πάτρας Ρ. (89′ Σαρηκυριακίδης), Μπρίνιας (78′ Θεοδωρόπουλος Ν.), Χασάν (87′ Μαυρόπουλος Σ.), Νούζι

Δόξα Βρυσακίου : Μαρτσέλος Π., Κίτσας Ε., Μαραγκός Κ., Κίτσας Χ., Τζέπης Χ., Βασιλείου Χ. (46′ Βασιλείου Η.), Μαραγκός Α., Τζέπης Ι., Στεργιόπουλος (65′ Αναστασόπουλος), Κάτσι (80′ Φλώρος), Κίτσας Σ.


Αχιλλέας Νεοκάστρου – ΑΟ Συκιάς  2-5 (Βενιόπουλος Σ., Φεζουλάς / Αργυρόπυλος 2, Κακαγιάννης Η., Βήτος Χ., αυτογκόλ)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Νησελίτης, με βοηθούς τους κ.κ. Σιουκιούρογλου και Δεβετζίδη

Συνθέσεις

Αχιλλέας Νεοκάστρου : Καμπούρης, Ράπτης, Τσαουσίδης, Μηλιώτης, Πιτσάβας, Βενιόπουλος Β., Γκριτζαλιώτης (26′ Φεζουλάς), Χασάν, Αθανασίου, Βενιόπουλος Σ. (88′ Αραπάκης), Μπαρτζώκας

ΑΟ Συκιάς : Τσαπράνης Β., Ντέντα, Μπράκα, Κουρτέσης Α., Κουρτέσης Χ., Μελιόπουλος Ι. (63′ Σιακαβάρας), Καλέμι (48′ Τέτος), Αργυρόπουλος, Κακαγιάννης Κ. (26’΄Βήτος Αν.), Κακαγιάννης Η., Μελιόπουλος Δ. (82′ Βήτος Χ.)


ΑΕ Αλεξάνδρειας – Νησαϊκός Αστέρας  2-1 (Πιπιλιάρης 2 / Μπράβος)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Μαργαρίτης, με βοηθούς τους κ.κ. Γκόγκο και Γκαλαΐτση

Αποβολή : Κίτσας Θ. (μετά τον αγώνα)

Συνθέσεις

ΑΕ Αλεξάνδρειας : Μαυρίδης, Τσολακίδης (86′ Παπακωνσταντίνου), Μυλώσης, Τσορακλίδης, Δουδούκης, Παπαδόπουλος Α., Δεμερτζίδης (50′ Ευαγγέλου), Γερόπουλος, Πιπιλιάρης, Τσιώμος (63′ Παπαδόπουλος Χ.), Μουταφίδης (57′ Μιχαλακάκης)

Νησαϊκός Αστέρας : Καψάλης, Κατράνας, Μπράβος, Μπρίνιας (54′ Γκαρίπ), Φιλιππίδης, Δελιόπουλος, Τζέπης, Μάρκος, Μαντζουρίδης, Κίτσας Θ., Τριανταφυλλίδης (46′ Τεντσογλίδης)

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Αλεξάνδρειας 8 6 1 1 23 9 14 19
2 ΑΕ Καβασίλων 8 6 1 1 21 6 15 19
3 Δόξα Βρυσακίου 8 4 2 2 10 8 2 14
4 ΑΟ Συκιάς 8 3 3 2 14 11 3 12
5 Νησαϊκός Αστέρας 8 1 0 7 14 26 -12 3
6 Αχιλλέας Νεοκάστρου 8 0 1 7 8 30 -22 1

2ος όμιλος

Ακαδημία Μακροχωρίου – Δόξα Ασωμάτων  1-4 ( ? / Γαλάνης 2, Τσιώμος, Καφετζής)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Λαζάρου, με βοηθούς τους κ.κ. Ντόβα και Μητρόπουλο

Συνθέσεις

Ακαδημία Μακροχωρίου : ενημερώνεται…

Δόξα Ασωμάτων : ενημερώνεται…


Ερμής Τριλόφου – Παλασίδειος Ακαδημία  2-1 (Παπαδόπουλος Δ., Κοτσαγκόγκος / Μυλωνάς)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Ζαχαριάδης, με βοηθούς τους κ.κ. Τασιώνα και Πέτρου

Συνθέσεις

Ερμής Τριλόφου : Παπαδόπουλος Δ., Αντωνίου, Μπογιαννίδης, Παπαδόπουλος Ε., Καρανάσιος (46′ Κουπίδης), Κουϊρουκίδης, Κοτσαγκόγκος, Πετεινάρης, Γκάνιος, Τσιτινίδης, Φύκατας

Παλασίδειος Ακαδημία : Χαραλαμπίδης, Τσίλης, Φανάρας, Παπανάνος, Ρώσσιος, Δροσούνης, Μυλωνάς, Γερμανόπουλος (46′ Φετλής), Κελεσίδης, Βλαχοδήμος, Μπισίρης


Θύελλα Στενημάχου – Απόλλων Λυκογιάννης  0-3 α.α.

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Απόλλων Λυκογιάννης 8 8 0 0 29 5 24 24
2 Ερμής Τριλόφου 8 5 1 2 26 11 15 16
3 Δόξα Ασωμάτων 8 4 1 3 19 14 5 13
4 Παλασίδειος Ακαδημία 8 4 0 4 15 16 -1 12
5 Θύελλα Στενημάχου 8 1 0 7 6 23 -17 3
6 Ακαδημία Μακροχωρίου 8 1 0 7 5 31 -26 3