Κατηγορίες
Basket

Σπουδαία ματς και δραματικά σε εξέλιξη παιχνίδια στη δεύτερη «στροφή» της Β Εθνικής (αποτελέσματα, φύλλα αγώνος, βαθμολογίες)

Με τη διεξαγωγή της δεύτερης αγωνιστικής σε 1ο, 2ο και 4ο όμιλο αλλά και της πρεμιέρας στον 3ο, συνεχίστηκε σήμερα το πρωτάθλημα της Β Εθνικής μπάσκετ ανδρών.

Θυμίζουμε πως ο ΓΑΣ Μελίκης δεν ταξίδεψε στη Θεσσαλονίκη, καθώς το ματς με τη ΜΕΝΤ αναβλήθηκε λόγω κρουσμάτων Covid-19 στους γηπεδούχους.

Αναλυτικά :

1ος όμιλος (2η Αγωνιστική)

Ο Εθνικός πήρε μεγάλη εκτός έδρας από την Κόρινθο στο ντέρμπι της 2ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Β’ Εθνικής, ενώ το Ληξούρι πέρασε από την έδρα της Νέας Κηφισιάς με τρίποντο στην εκπνοή του αγώνα.

Αποτελέσματα

Πεντέλη-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 80-78
Αχαγιά 82-Ένωση Ιλίου 65-60
ΚΑΟ Κορίνθου-Εθνικός Πειραιά 87-93
Αργοναύτης Ραφήνας-Έσπερος Καλλιθέας 90-96
Παπάγου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 73-81
Πανελευσινιακός-Ιωνικός ΝΦ 70-61
ΑΕ Ν. Κηφισιάς – ΝΕΟ Ληξούρι 75-76

Τα φύλλα αγώνος :

ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 75-76
Διαιτητές : Φάκαρος-Χριστινάκης-Αγγελής
Δεκάλεπτα : 20-26, 35-41, 48-58, 75-76
Νέα Κηφισιά (Λαδικός) : Δούβλης, Μοσχοβίτης 13(1), Μακρυγιάννης 18(4), Οικονόμου 10, Κουκάκης 1, Γούνης 2, Χατζηνικόλας 19(1), Μαλέλης 7, Μιχαλάκης 5, Φραγκιαδάκης, Μαλάμης.
ΝΕΟ Ληξουρίου : (Τζουγανάτος): Αντωνάτος 8(2), Ιωάννου, Μιχάλογλου 16(4), Λαμπρόπουλος Β. 23(5), Ψαρόπουλος 5(1), Μαρούλης, Τρυφωνόπουλος 2, Ρεκουνιώτης 16, Λαμπρόπουλος Δ. 6(2).

ΠΕΝΤΕΛΗ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ 80-78
Διαιτητές : Ρίζος-Λογοθέτης-Κατσαπράκακης
Δεκάλεπτα : 19-16, 34-30, 60-52, 80-78
Πεντέλη (Χαρτοματσίδης) : Ιωάννου 5 (1), Τσακίρης 2, Γιαννίκος 8 (2), Γραμματικός 19 (3), Νάσσης 4, Παπαπέτρου 2, Καστανιώτης 11 (1), Πασχαλίδης, Μαντζιώρης 18 (2), Ψαρόπουλος 11 (1).
ΑΠΑΣ (Ονάσογλου) : Πολίτης, Τσούκας 25 (5), Μάκαρης 3, Προδρόμου 14, Χάρος, Αγγελόπουλος 20 (1), Αναγνωστόπουλος 10, Βουτηρόπουλος, Βρέττας, Καραγιάννης 6.

ΠΑΠΑΓΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 73-81
Διαιτητές : Τσάτσης-Ζιώγας-Βελέντζας
Δεκάλεπτα : 23-20, 42-44, 56-63, 73-81
Παπάγου (Διαμαντόπουλος) : Μπάλας 7, Τσιτσιγιάννης 5, Τρίχας 2, Κωνσταντακόπουλος 15 (2), Χρυσός 30 (2), Καρακατσάνης, Καραβανλας 4, Παπαζήσης, Σοφρωνάς 2, Μπάλος 8.
ΦΕΑ (Καρατζάς) : Παπακώστας 2. Μπάρδας 11 (2), Δήμου 3 (1), Στεργιάκης 16 (2), Γκαιντάσοφ 11 (2), Ζήρος 9 (1), Λίτσιος 11, Πανουσόπουλος, Αφαλίδης, Καραλευθέρης 13, Γεωργοπαπαδάκος 5 (1)

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 87-93
Διαιτητές : Παντελίδης-Τσιμπούρης-Κανελλόπουλος
Δεκάλεπτα : 15-24, 47-50,72-72, 87-93
ΚΑΟ Κορίνθου (Σορώτος) : Γ.Μακρής 4 (1), Καπερώνης, Δ.Μακρής 9 (2), Πρεδάρης, Λιακόπουλος 28 (1), Φακοπουλίδης 15 (1), Περδικάρης 4, Λάκοβ, Αρσένης, 3 (1), Χαικάλης 6 (2), Ετζιάκα 6, Κωνσταντίνου 12 (4).
Εθνικός Πειραιά (Οικονομάκης): Ζαρκαδούλας 26 (6), Βασιλόπουλος 19 (3), Μαργέλης 21 (1), Λιβάνος 5, Μουστόπουλος 2, Μπαρμπαρής 10 (2), Καλής, Καραδημητρίου, Κατσαμπάνης 10 (2), Λεκάκης, Σαουλής.

ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 65-60
Διαιτητές : Κοντίλης-Λιότσιος-Ασημακάκη
Δεκάλεπτα : 15-14, 29-30, 47-47, 65-60
Αχαγιά 82 (Μπερδέσης) : Αποστολίδης 12 (1), Τάρναρης 3 (1), Οικονομόπουλος 10 (1), Δαβάνης 14, Σέρμπος Λυμπέρης 6 (2), Κασπίρης 11 (2), Καλογιάννης , Φραντζής 9 (2).
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας) : Γεροκώστας 4, Οδ. Μπέλλας 10, Μπολάτογλου 12 (1), Τσουμπρής 2, Σπυρόπουλος 11, Φούντας 8 (2), Ι. Μπέλλας 9 (2), Μανταλβάνος 4, Τσακίρης.

Η Βαθμολογία

1.Εθνικός Πειραιά 4 (2-0)
2.Έσπερος Καλλιθέας 4 (2-0)
3.ΦΕΑ 4 (2-0)
4.Πανελευσινιακός 4 (2-0)
5.Ένωση Ιλίου 3 (1-1)
6.Παπάγου 3 (1-1)
7.ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 3 (1-1)
8.ΝΕΟΛ 3 (1-1)
9.Πεντέλη 3 (1-1)
10.Αχαγιά 82 3 (1-1)
11.ΚΑΟ Κορίνθου 2 (0-2)
12.ΑΕΝ Κηφισιάς 2 (0-2)
13.Αργοναύτης Ραφήνας 2 (0-2)
14.Ιωνικός ΝΦ 2 (0-2)

Η επόμενη αγωνιστική (3η, 25/10)

Φανάρια Νάξου – Αχαγιά ‘82
Ένωση Ιλίου – ΚΑΟ Κορίνθου
Εθνικός – Αργοναύτης Τριγλίας
Έσπερος – Παπάγος
ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ. – Πανελευσινιακός
Ιωνικός Ν.Φ. – ΝΕΟΛ
ΑΕΝΚ – Πεντέλη

2ος όμιλος (2η Αγωνιστική)

Ο ΕΦΑΟΖ επιβεβαίωσε και μέσα στη Μάνδρα την δυναμική του κάνοντας το 2/2 στον 2ο όμιλο της Β’ Εθνικής, ενώ τις νίκες ζευγάρωσε και η Μεγαρίδα που επικράτησε του Πανιώνιου στο πρώτο δικό του ματς στην κατηγορία.

Αποτελέσματα

Αιγάλεω-Παλαιό Φάληρο 85-78
Μανδραϊκός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 64-87
ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 76-68
Δούκας-Άρης Νίκαιας 68-74
Χανιά-ΟΦΗ 82-80 (71-71 κ.αγ)
Πανιώνιος-ΝΕ Μεγαρίδας 60-81
Πρωτέας Βούλας-Ηλυσιακός (Αναβολή)

Η Βαθμολογία

(σε 2 αγώνες)

1.ΕΦΑΟΖ 4 (2-0)

2.ΝΕ Μεγαρίδας 4 (2-0)

3.ΚΑΟ Μελισσίων 4 (2-0)

4.ΑΟΚ Χανιά 3 (1-1)

5.Αιγάλεω 3 (1-1)

6.ΟΦΗ 3 (1-1)

7.Κρόνος Αγ.Δημητρίου 3 (1-1)

8.Άρης Νικαίας 3 (1-1)

9.Πρωτέας Βούλας* 2 (1-0)

10.Παλαιό Φάληρο 2 (0-2)

11.Δούκας 2 (0-2)

12.Μανδραϊκός 2 (0-2)

13.Πανιώνιος * 1 (0-1)

14.Ηλυσιακός ** 0

*Έχουν ένα αγώνα λιγότερο

*Έχει δύο αγώνες λιγότερους

Η επόμενη αγωνιστική (3η, 25/10)

Ηλυσιακός – Αιγάλεω
Παλαιό Φάληρο – Μανδραϊκός
ΕΦΑΟΖ – ΚΑΟ Μελισσίων
Κρόνος Αγ. Δημητρίου – Δούκας
Άρης Νίκαιας – ΑΟΚ Χανιά
ΟΦΗ – ΝΕ Μεγαρίδας
Πανιώνιος – Πρωτέας Βούλας

3ος όμιλος (1η Αγωνιστική)

Η Δόξα Λευκάδας και ο Ερμής Σχηματαρίου ξεκίνησαν με «το δεξί» το πρωτάθλημα του 3ου ομίλου της Β Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, καθώς ξεπέρασαν το εμπόδιο των Ίκαρων Τρικάλων η πρώτη και των Μαχητών, μέσα στα Πεύκα, ο δεύτερος, μετά από δυνατές αναμετρήσεις. Σπουδαία νίκη πήρε ο Έσπερος Λαμίας στην παράταση επί του Πρωτέα, όπως και η Νίκη Βόλου που επικράτησε δύσκολα της Χαλκίδας. Θετικό ξεκίνημα και για τον Αίολο που κέρδισε τα μαχητικά Ιωάννινα στα Τρίκαλα. Αναβλήθηκε ο αγώνας ΜΕΝΤ-Μελίκης.

Αποτελέσματα

Αίολος Τρ.-Ιωάννινα ΣΚ 74-68
Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών 80-78 (παρ.)
Μαχητές Πειραματικό-Ερμής Σχηματαρίου 61-72
Δόξα Λευκάδας-Ίκαροι Τρικάλων 74-63
Νίκη Βόλου-ΑΚ Χαλκίδας 73-69
ΜΕΝΤ-Μελίκη (Αναβολή 28/10)

Τα φύλλα αγώνος :

Αίολος Τρ.-Ιωάννινα ΣΚ 74-68
Διαιτητές: Σταματόπουλος-Δόλγυρας -Κοντογιάννης
Δεκάλεπτα: 18-22, 36-37, 62-49, 74-68
Αίολος Τρικάλων (Φόρος): Μπουργανός 22 (3), Ζωϊτσάκος 2, Μαυρογιάννης 15 (3), Χατζής, Σούλκο 2, Κολότσιος 5 (1), Θέος 15 (2), Δέσπος 8, Τεπετίδης 4 (1).
ΣΚ Ιωαννίνων (Παπαδόπουλος): Βάσης 8 (2), Ζαφειρούδης 5 (1), Χρυσής 16 (2), Γεωργάκης 10 (1), Σφουγγάρης, Ξιούρας 11 (3), Σταμπίρης 4, Μπαλλάς 12 (1)

Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών
Διαιτητές: Τσουμαχίδης-Παζώλης-Γεωργούλης
Δεκάλεπτα: 24-11, 39-24, 56-48, 70-70, 80-78 (παρ.)
Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Καζάνας 13(1), Παπαλέξης, Πάππος 14(3), Ρίκος, Παπασπύρος, Αργύρης, Μούτσα, Χαλάτσης, Παπαργυρόπουλος 18, Ψάλτου 9, Ρουμελιώτης 6(1), Λάππας 20(1)
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Κύρατζης, Τζουβάρας, Γαβρίδης, Στόλης 11, Κλωνάρας 8(1), Τσιμίδης 13, Παλάσκας 12(3), Μπόζιαρης 16(3), Ρούζιος 7(1), Μαλιούρας 11, Συλλάκος

Μαχητές Πειραματικού Πεύκων-Ερμής Σχηματαρίου 61-72
Διαιτητές: Φακίτσας-Μαραμής-Καρακώστας
Δεκάλεπτα: 13-21, 29-40, 46-54, 61-72
Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Χατζούλης): Γεωργίου Δ. 22(3), Ματενίδης 11, Στεφανίδης 4, Πετράκης 4, Νώτης 9, Κόκκιος 3, Πλεξίδας 8, Ντίτσιος, Βαϊντερλής, Βογιατζής
Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Κυριακόπουλος 7(1), Καλαμπάκας 5(1), Βεσκούκης 16(3), Ευαγγελούλης 2, Δημητριάδης 26(2), Μπακέας 11(3), Ζαρμακούπης 5(1), Παστήρας.

Δόξα Λευκάδας-Ίκαροι Τρικάλων 74-63
Διαιτητές: Καρακασης, Μακρόπουλος, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 17-17. 35-34-17. 58-49. 74-63
Δόξα Λευκάδας (Κασαπίδης-Βαφιάς): Βουκελάτος, Kοκόλης, Σιπητάνος 10, Κοντούδης 19(1), Πολυμένης, Λαζάρου 8, Τζακόπουλος 21(5), Ξενιτίδης 11(1), Κατσαούνης, Σταματέλος 2, Κωνσταντινόπουλος.
Ίκαροι Τρικάλων (Σδράκας): Μπαρμπαρούσης, Φρύδας 8(2), Βλάχος 5(1), Παπαχρήστος 4, Κατσαρές 12, Ντούρβας, Τριαντάφυλλου 12(2), Γκιουλέκας 20(1), Μπάρδας 2.

Νίκη Βόλου-ΑΚ Χαλκίδας 73-69
Διαιτητές: Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου
Δεκάλεπτα: 24-20, 42-33, 58-48, 73-69
Νίκη Βόλου (Μαύρος-Κοσμάτος): Κωστούλας 10(1), Κουτίνας 21, Κωτσόλης 2, Σαριμπαλίδης 13(2), Λόλας 9, Τάσσος 14, Διγενής 2, Βερτζάγιας 2, Ευτυχίδης, Φιλιππόπουλος, Μπουστολύτης, Δελεντζές.
ΑΚ Χαλκίδας (Ζαρονικόλας): Αποστολίδης 13(3), Πολιτόπουλος 16(2), Χριστοδούλου 6, Ντουιζίδης 5, Μιχαήλ 18(2), Δουρούκης 2, Μπρατσιάκος 7 (1), Γυφτάκης 2, Πέζος.

Η βαθμολογία

1. Δόξα Λ. 2 74-63

2. Ερμής Σχ. 2 72-61

3. Αίολος Τρ. 2 74-68

4. Νίκη Β. 2 73-69

5. Έσπερος Λ. 2 80-78

6. Πρωτέας 1 78-80

7. Χαλκίδα 1 69-73

8. Ιωάννινα ΣΚ 1 68-74

9. Μαχητές 1 61-72

10. Ίκαροι Τρ. 1 63-74

11. *ΜΕΝΤ – –

12. *Μελίκη – –

* Ο αγώνας ΜΕΝΤ-Μελίκη αναβλήθηκε.

Η επόμενη αγωνιστική (2η, 25/10)

ΑΚ Χαλκίδας-Δόξα Λευκάδας
Ικαροι Τρικάλων-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων
Ερμής Σχηματαρίου-Εσπερος Λαμίας
Πρωτέας Γρεβενών-Αίολος Τρικάλων
ΣΚ Ιωάννινα-ΜΕΝΤ
ΓΑΣ Μελίκης-Νίκη Βόλου

4ος όμιλος (2η Αγωνιστική)

Η Γέφυρα που νίκησε μέσα στην έδρα του Μακεδονικού και ο Αίας που λύγισε τη μαχητική Αρετσού έκαναν το «2 στα 2» στον 4ο όμιλο της Β Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών. Σημαντικά «διπλά» για τον Πανσερραικό, τη ΧΑΝΘ και τον Λεύκιππο, ενώ την πρώτη νίκη πήρε με καλή εμφάνιση και η Ευκαρπία καταβάλλοντας τον Ερμή Λαγκαδά.

Αποτελέσματα

ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Πανσερραϊκός 60-65
Αίας Ευόσμου-Αρετσού 80-71
Πολύγυρος-Λεύκιππος Ξάνθης 45-63
Ευκαρπία-Ερμής Λαγκαδά 86-74
Μακεδονικός-Γέφυρα 60-74
Ίκαροι Σερρών-ΧΑΝΘ 72-86
Ρεπό : ΓΑΣ Κομοτηνής

Τα φύλλα αγώνος :

ΚΑΟΧ – Πανσερραϊκός 60-65
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Κουκουλεκίδης-Καντερές
Δεκάλεπτα: 17-13, 28-30, 43-48, 60-65
KAOX (Παναγιωτόπουλος): Σερέτης, Bαζούκης, Bρασταμηνός, Kαραγιάννης, Φιλοξενίδης 9(1), Δήμου 2, Τύπος 2, Kόνσουλας 18, Kωνσταντίνου 5, Δεληγεώργης 24(4)
Πανσερραϊκός (Ποργιόπουλος): Ντίνος 10(1), Γεωργιανός 9(1), Πουλιανίτης 4(1), Δημητρακάς 2, Φώτογλου 4, Κουτσοκώστας 5, Φλιάτης 18, Κακιούζης 13

Αίας Ευόσμου – Αρετσού Καλαμαριάς 80-71
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Γραικός-Αναστασιάδης Βας.
Δεκάλεπτα: 24-15, 42-29, 66-62, 80-71
AIAΣ EYOΣMOY (Zαφειρούδης): Mήνου, Σεκαδάκης 3, Mπρουκς 3, Λαζαρίδης 5(1), Γαλανίδης 22(4), Περιστεράκης 4, Iατρίδης 2, Aναστασόπουλος 7, Κότσανος 13, Zώτος 17(2)
APETΣOY (Πετρόπουλος): Φλιώνης 23(5), Mητρόπουλος 6(2), Bούκα, Kολοκοτρώνης 9(3), Φλετούρης, Γουναρόπουλος 6, Φουρκιώτης, Θεοδοσιάδης 16(4), Παπαριζούλης, Xατζηβούρκογλου, Παπανικολάου 1, Kαραδήμας

Πολύγυρος – Λεύκιππος Ξάνθης 45-63
Διαιτητές: Θεοδώρου-Πράττος-Τσάνταλη
Δεκάλεπτα: 12-18, 25-37, 37-47, 45-63
Πολύγυρος (Τσούρμας): Αμπατζιδης 2, Παπαθανασίου, Βαλλιος 3(1), Κατιρτζιδης, Μυθιλλου 2, Ουλουσιδης 5(1), Αλεξιάδης 18(2), Καραγιαννακης 5(1), Πιπιλιάρης 4, Παντόπουλος 6, Τσοπουρίδης.
Λεύκιππος (Bαχαρίδης): Στύλας 3(1), Tσιαβές 9, Σαββίδης, Mακαρατζής, Mαραβέγιας 6(2), Παλλάκης 12, Σταμπουλής 2, Xρήστου 17(1), Zαμπάκης 2, Βοιβατόπουλος 12(1), Σχοινάκης, Παγανάς

Ευκαρπία – Ερμής Λαγκαδά 86-74
Διαιτητές: Μπακάλης-Σιταρίδης-Βασιλόπουλος
Δεκάλεπτα: 20-16, 41-31, 69-51, 86-74
Ευκαρπία (Νίκου): Τουλούπης 5, Μαχαιριανάκης 2, Χολέβας 10(1), Σιώπης 10(2), Βογιατζής 5, Φόρογλου 5(1), Γκαβέζος 21(1), Κυφωνίδης 5(1), Βαρίτης 17(3), Ψευτογκάς, Κρίτσικας 5(1), Χαρτόπουλος 2.
Ερμής (Κυρούδης): Γαϊτάνος, Καμπερης 10(2), Βλάχος 7(1), Ελευθεριάδης 6(1), Πεχλιβανίδης 12(3), Αβοκάτος, Καραθανάσης 3(1), Γκελιος 8 (1), Παπαδόπουλος 8(1), Φυλάκης 4, Ταουσάνης 16

Μακεδονικός – Γέφυρα 60-74
Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Τζιοπάνος Γ.-Θρασυβουλίδης
Δεκάλεπτα: 20-21, 37-42, 52-62, 60-74
Μακεδονικός (Γεροφώτης): Δημητριάδης 5, Χατζηκυριακίδης 8, Βαρδής 2, Τσαούσης, Αζίζης 16(1), Παλιαχάνης, Πλιούκας 2, Δασκαλόπουλος, Φλιάτης 4, Ζαχαρής, Τσιώγκας 9, Πρωτούλης 14(2)
Κ.Σ. Γέφυρας (Καραπιπερίδης): Κελεσίδης 11(3), Μπέγος 5(1), Μπρόζος 19(1), Μπάρμπας, Σαββίδης 8(2), Σαχμπατιάν, Βάννης, Βουρτζούμης 3(1), Κυριλής , Μπένας 14(1), Καλογιαννίδης 14, Σαμανδαράς

Ίκαροι Σερρών – ΧΑΝΘ 72-86
Διαιτητές: Ντόγκας-Μελανίδης-Χρυσάφης
Δεκάλεπτα: 15-20, 34-46, 59-72, 72-86
Ίκαροι Σερρών (Πέρκος): Νικολόπουλος 15(4), Φραγκούλης 6, Σιδερίδης 4, Μπίλλιος, Δαλαγκόζης 3(1), Χατζόπουλος, Μανούσος 19, Γκούτζιας, Θεοδωράκος 21(5), Παρχαρίδης, Δημάδης 4.
ΧΑΝΘ (Κεραμεύς – Κοκκινόπουλος): Βλάσιος 23(3), Μαργαριτόπουλος, Απαζίδης 13(1), Μαρκόπουλος 7(1), Αλτίνης 8(2), Ιωαννίδης 2, Συμεωνίδης 11, Χαβαλές, Μερμίγκης, Κουτουξίδης 18(1), Τσιριλάκης 4, Ντίαθ.

Η επόμενη αγωνιστική (3η, 25/10)

Πανσερραϊκός -Αίας Ευόσμου
Αρετσού Καλαμαριάς-ΑΟ Πολυγύρου
Λεύκιππος Ξάνθης-ΠΣ Ευκαρπίας
Ερμής Λαγκαδά-Μακεδονικός
ΚΣ Γέφυρας-Ικαροι Σερρών
ΧΑΝΘ-ΓΑΣ Κομοτηνή
Ρεπό: ΚΑΟ Χαλκιδικής

Η βαθμολογία

1. Αίας Ευόσμου 4 151-123

2.ΚΣ Γέφυρας 4 147-123

3.ΧΑΝΘ 3 161-154

4.ΠΣ Ευκαρπίας 3 149-147

5.Αρετσού Καλαμαριάς 3 143-144

6.Λεύκιππος Ξάνθης 3 115-116

7.Μακεδονικός 3 142-149

8 Ερμής Λαγκαδά 3 123-131

9.Ικαροι Σερρών 3 149-160

10.Πανσερραϊκός 2 65-60

11.ΚΑΟ Χαλκιδικής 2 124-137

12.ΑΟ Πολυγύρου 2 90-112

13.ΓΑΣ Κομοτηνή 1 74-77

*Πανσερραϊκός και ΓΑΣ Κομοτηνή έκαναν το ρεπό τους.