Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 27/2 – Η πληθώρα των αθλητικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr στη Super League 2

Δείτε το σημερινό (27/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:05
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC
SS3 Mustalampi 1 – Αρκτική Φινλανδία

10:30
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC
SS4 Kaihuavaara 1 – Αρκτική Φινλανδία

12:05
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC
SS5 Siikakama 1 – Αρκτική Φινλανδία

13:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Open Sud de France

14:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ούνιξ Καζάν – Νίζνι Νόβγκοροντ
VTB United League

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπόχουμ – Βίρτσμπουργκερ Κίκερς
Bundesliga 2

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ
Premier League

14:45
www.sportsup.gr
LIVE η 11η αγωνιστική της Super League 2

14:45
ΕΡΤ3
Εργοτέλης – Παναχαϊκή
Greek Super League 2

14:45
ΕΡΤ3
Χανιά – Ιωνικός
Greek Super League 2

15:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Ουέσκα
LaLiga

15:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ζενίτ – Ροστόφ
Ρωσικό Πρωτάθλημα

15:35
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 
SS6 Mustalampi 2 – Αρκτική Φινλανδία

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ιγκόρ Γκερασίμοφ – Νταβίντ Γκοφάν
Open Sud de France

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ντόρτμουντ – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Κολωνία
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 
SS7 Kaihuavaara 2 – Αρκτική Φινλανδία

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Γουέστ Μπρομ – Μπράιτον
Premier League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη – Μπαρτσελόνα
LaLiga

17:15
Novasports 1HD
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ
Super League

18:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Λοκομοτίβ Μόσχας – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ρωσικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ρομπέρτο Μπαουτίστα – Πέτερ Γκογιόβτσικ
ATP 250

18:35
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 
SS8 Siikakama 2 – Αρκτική Φινλανδία

19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Τόφας – Γαλατάσαραϊ
Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Γκλάντμπαχ
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λιντς – Άστον Βίλα
Premier League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Οσασούνα
LaLiga

19:30
Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
Super League

20:00
ΕΡΤ3
Μεσολόγγι – Περιστέρι
Basket League

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Σάντα Κλάρα – Πάσος Φερέιρα
Liga NOS

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπούργκος
ACB Liga Endesa

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ – Γουλβς
Premier League

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Βαλένθια
LaLiga

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Liga NOS

23:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Φλόριντα – Βόρεια Καρολίνα
NCAA

01:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Λούισβιλ – Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς
NCAA

03:00
COSMOTE SPORT 7 HD
UFC Fight Night
Γιαρίνιο Ρόζενστρουίκ – Σίριλ Γκέιν

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπρούκλιν Νετς – Ντάλας Μάβερικς
NBA