Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 7/3 – Φουλ η αθλητική δράση στην TV, ένα ακόμη LIVE του sportsup.gr στη Super League 2

Δείτε το σημερινό (7/3) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

11:00
ΕΡΤ3
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου
Μέρα 3η

13:15
Novasports 3HD
Άγιαξ – Γκρόνιγκεν
Eredivisie

13:30
www.sportsup.gr
LIVE η 13η αγωνιστική της Super League 2

13:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μούρθια – Ρεάλ Μαδρίτης
ACB Liga Endesa

13:30
ΕΡΤ Sports 4
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας
Super League 2

13:30
Novasports Extra 1
Ρόμα – Τζένοα
Serie A

13:45
ΕΡΤ Sports 3
Καραϊσκάκης Άρτας – ΟΦ Ιεράπετρας
Super League 2

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Γουέστ Μπρομ – Νιουκάστλ
Premier League

14:15
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπελεντίγεσι – Αναντολού Εφές
Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Νυρεμβέργη
Bundesliga 2

14:45
ΕΡΤ Sports 1
Χανιά – Λεβαδειακός
Super League 2

14:45
ΕΡΤ Sports 2
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα
Super League 2

15:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Ουέσκα – Θέλτα
LaLiga

15:00
Novasports 1HD
Ολυμπιακός – Λαμία
Super League

15:30
Novasports 4HD
Φορτούνα Σιτάρντ – Αϊντχόφεν
Eredivisie

15:30
ΕΡΤ3
Κολοσσός – Παναθηναϊκός
Basket League

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Λίβερπουλ – Φούλαμ
Premier League

16:00
Novasports Extra 1
Κροτόνε – Τορίνο
Serie A

16:00
Novasports 5HD
Φιορεντίνα – Πάρμα
Serie A

16:00
Novasports 3HD
Βερόνα – Μίλαν
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 
ABN AMRO World Tennis Tournament

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Κολωνία – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

17:00
Novasports 24 HD
Κλαμπ Μπριζ – Ζούλτε Βάρεγκεμ
Jupiler League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης
LaLiga

17:15
Novasports 2HD
Παναιτωλικός – Βόλος
Super League

18:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Σπαρτάκ Μόσχας – Κρασνοντάρ
Ρωσικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ3
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου
Μέρα 3η

18:00
Novasports 4HD
Τρέντο – Αρμάνι Μιλάνο
Lega Basket Serie A

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

19:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Φενέρμπαχτσε – Τουρκ Τέλεκομ
Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga

19:00
Novasports 3HD
Σαμπντόρια – Κάλιαρι
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λεβάντε
LaLiga

19:30
Novasports 1HD
ΠΑΟΚ – Άρης
Super League

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250 
Argentina Open

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ομπραντόιρο – Μπασκόνια
ACB Liga Endesa

20:00
ΕΡΤ Sports 1
Ιωνικός – Λαύριο
Basket League

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ομπραντόιρο – Μπασκόνια
ACB Liga Endesa

20:30
ΕΡΤ3
Παναχαϊκή – Διαγόρας
Greek Super League 2

21:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Κρίσταλ Πάλας
Premier League

21:45
Novasports 2HD
Νάπολι – Μπολόνια
Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπιλμπάο – Γρανάδα
LaLiga

22:00
Novasports 5HD
Κανέ – Μαρσέιγ
Κύπελλο Γαλλίας

23:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Texas Tech – Μπέιλορ
NCAA

01:30
COSMOTE SPORT 4 HD
2021 NBA All Star Taco Bell Skills Challenge
Διαγωνισμός Τριπόντων

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
2021 NBA All Star Game
Team LeBron – Team Durant