Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 11/4 – Η πληθώρα αθλητικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr σε Super League 2 και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (11/4) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

11:30
www.sportsup.gr
LIVE η Super League 2 και η Γ Εθνική

13:00
COSMOTE SPORT 5 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Αστάνα
VTB United League

13:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπούρσασπορ – Φενέρμπαχτσε
Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 250 
Sardegna Open

14:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι – Νιουκάστλ
Premier League

14:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Φλένσμπουργκ – Λειψία
Liqui Moly Bundesliga

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ανόβερο – Χάιντενχαϊμ
Bundesliga 2

14:45
ΕΡΤ3
Ξάνθη – Διαγόρας
Super League 2

14:45
ERT Sports
Εργοτέλης – ΟΦ Ιεράπετρας
Super League 2

14:45
ERT Sports 2
Παναχαϊκή – ΠΑΕ Χανιά
Super League 2

14:45
ERT Sports 3
Τρίκαλα – Καραϊσκάκης Άρτας
Super League 2

15:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 
AnyTech365 Andalucia Open

15:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Οσασούνα
LaLiga

15:00
Novasports 1HD
Άρης – ΑΕΚ
Super League

16:05
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Λέστερ
Premier League

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

17:00
ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – Περιστέρι
Basket League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Ρεάλ Σοσιεδάδ
LaLiga

17:15
Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
Super League

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Λοκομοτίβ Μόσχας – Σπαρτάκ Μόσχας
Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Κολωνία – Μάιντς
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπράγκα – Μπελενένσες
Liga NOS

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
ACB Liga Endesa

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Γρανάδα
LaLiga

19:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
Super League

20:00
ΕΡΤ Sports 1
Προμηθέας – Μεσολόγγι
Basket League

20:00
ΕΡΤ3
Λάρισα – Ηρακλής
Basket League

21:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Άρσεναλ
Premier League

Ποδόσφαιρο
22:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντένβερ Νάγκετς – Μπόστον Σέλτικς
NBA

22:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Φαμαλικάο
Liga NOS

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντάλας Μάβερικς – Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA