Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική – Τα αποτελέσματα των εξ αναβολής αγώνων και οι βαθμολογίες (5/5)

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου  0-0
Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων  4-0
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών (6/5)

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 8 7 1 0 16 4 12 22
2 Αετός Οφρυνίου 8 6 1 1 15 4 11 19
3 Πανδραμαϊκός 8 6 1 1 11 3 8 19
4 Ηρακλής Αμπελοκήπων 8 5 1 2 18 5 13 16
5 Ένωση Αλεξ/πολης 8 4 1 3 10 10 0 13
6 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 8 4 1 3 9 12 -3 13
7 Απόλλων Παραλιμνίου 7 3 2 2 8 5 3 11
8 Νέστος Χρυσούπολης 8 3 2 3 8 7 1 11
9 Ελπίδα Σαπών 7 3 2 2 7 7 0 11
10 Άρης Αβάτου 8 3 1 4 11 8 3 10
11 Εθνικός Σοχού 8 2 4 2 9 8 1 10
12 ΑΕ Ευόσμου 7 1 4 2 8 11 -3 7
13 ΑΕ Αμπελοκήπων 8 2 1 5 7 16 -9 7
14 ΑΕ Διδυμοτείχου 8 2 0 6 9 11 -2 6
15 Αναγέννηση Θαλασσιάς 8 0 0 8 2 19 -17 0
16 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 7 0 0 7 2 20 -18 0

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΠΟ Ν.Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών  1-2

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 7 7 0 0 17 2 15 21
2 Αγροτικός Αστέρας 7 6 1 0 13 1 12 19
3 Θύελλα Σαρακηνών 7 5 2 0 12 4 8 17
4 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 7 4 1 2 11 6 5 13
5 Θερμαϊκός 7 4 1 2 12 8 4 13
6 Εδεσσαϊκός 8 3 2 3 9 12 -3 11
7 Μακεδονικός 8 2 5 1 9 5 4 11
8 Αναγέννηση Πλαγιάς 8 3 2 3 9 8 1 11
9 Αναγέννηση Γιαννιτσών 7 3 1 3 9 7 2 10
10 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 8 2 1 5 8 12 -4 7
11 Νίκη Αγκαθιάς 7 2 1 4 5 10 -5 7
12 ΠΑΟ Κουφαλίων 8 1 3 4 5 9 -4 6
13 Αετός Βαρβάρας 8 2 0 6 8 16 -8 6
14 Εθνικός Γιαννιτσών 8 1 1 6 5 14 -9 4
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 7 0 1 6 2 20 -18 1

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα  1-0
Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά  1-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 8 6 2 0 23 4 19 20
2 ΑΕ Καρίτσας 7 5 2 0 12 2 10 17
3 Αετός Μακρυχωρίου 8 5 1 2 13 4 9 16
4 ΠΟ Φήκης 7 4 1 2 8 6 2 13
5 Ατρόμητος Παλαμά 8 3 4 1 9 5 4 13
6 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 8 4 1 3 11 11 0 13
7 Κοζάνη 7 3 2 2 8 8 0 11
8 Ηρακλής Λάρισας 7 3 2 2 14 7 7 11
9 ΑΟ Σελλάνων 8 3 0 5 6 10 -4 9
10 Ερμής Αμυνταίου 7 2 3 2 8 9 -1 9
11 ΠΟ Ελασσόνας 7 2 2 3 7 10 -3 8
12 Οικονόμος Τσαριτσάνης 8 2 1 5 7 16 -9 7
13 Δίας Δίου 7 1 3 3 4 10 -6 6
14 ΑΣ Μετέωρα 7 0 2 5 2 10 -8 2
15 Μακεδονικός Φούφα 8 0 0 8 2 22 -20 0

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού  2-0
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου  0-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 7 5 1 1 13 4 9 16
2 Ηρακλής Ψαχνών 6 4 1 1 11 5 6 13
3 Αμβρυσσέας Διστόμου 7 3 2 2 5 4 1 11
4 ΑΟ Υπάτου 6 2 4 0 5 2 3 10
5 ΑΟ Νέας Αρτάκης 6 2 3 1 9 8 1 9
6 Φωκικός 7 2 2 3 6 8 -2 8
7 Θησέας Αγριάς 7 1 4 2 8 9 -1 7
8 ΑΠΟ Αταλάντη 6 2 0 4 7 7 0 6
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 6 1 3 2 3 5 -2 6
10 ΓΣ Αλμυρού 6 2 0 4 5 8 -3 6
11 Οπούντιος Μαρτίνου 6 1 0 5 1 13 -12 3

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  1-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 7 5 1 1 17 5 12 16
2 ΑΕ Λευκίμμης 7 5 1 1 11 5 6 16
3 Τηλυκράτης 7 5 0 2 10 4 6 15
4 Κτηνοτροφικός Αστέρας 7 4 1 2 11 6 5 13
5 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 7 4 1 2 10 7 3 13
6 Αναγέννηση Άρτας 7 3 2 2 7 6 1 11
7 Κέρκυρα 7 3 1 3 8 17 -9 10
8 Παναγρινιακός 7 2 3 2 10 6 4 9
9 Αμβρακικός Λουτρού 7 2 2 3 5 6 -1 8
10 ΑΕ Μεσολογγίου 7 1 2 4 2 7 -5 5
11 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 7 1 2 4 5 10 -5 5
12 ΠΑΣ Πρέβεζα 7 1 4 2 4 7 -3 4
13 Θύελλα Κατσικάς 7 1 1 5 4 13 -9 4
14 Θύελλα Μοναστηρακίου 7 1 1 5 10 15 -5 4

9ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου  1-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ζάκυνθος 7 3 4 0 11 6 5 13
2 Αίας Γαστούνης 7 3 2 2 12 8 4 11
3 Ναυπακτιακός 6 3 2 1 12 5 7 11
4 Παναιγιάλειος 7 3 2 2 8 7 1 11
5 ΑΟ Διαβολιτσίου 6 3 1 2 8 7 1 10
6 Εθνικός Σκουλικάδου 7 3 1 3 8 9 -1 10
7 ΠΑΟ Βάρδας 7 2 4 1 6 6 0 10
8 Αχαϊκή 6 2 3 1 4 4 0 9
9 Πάμισος Μεσσήνης 6 2 3 1 4 3 1 9
10 Διαγόρας Βραχνεΐκων 6 2 1 3 8 9 -1 7
11 Θύελλα Πατρών 6 1 2 3 5 9 -4 5
12 Παλληξουριακός 6 1 1 4 3 7 -4 4
13 ΑΟ Τσιλιβή 7 0 2 5 3 12 -9 2