Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (5/5)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου  0-0
Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων  4-0
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών (6/5)

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 8 7 1 0 16 4 12 22
2 Αετός Οφρυνίου 8 6 1 1 15 4 11 19
3 Πανδραμαϊκός 8 6 1 1 11 3 8 19
4 Ηρακλής Αμπελοκήπων 8 5 1 2 18 5 13 16
5 Ένωση Αλεξ/πολης 8 4 1 3 10 10 0 13
6 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 8 4 1 3 9 12 -3 13
7 Απόλλων Παραλιμνίου 7 3 2 2 8 5 3 11
8 Νέστος Χρυσούπολης 8 3 2 3 8 7 1 11
9 Ελπίδα Σαπών 7 3 2 2 7 7 0 11
10 Άρης Αβάτου 8 3 1 4 11 8 3 10
11 Εθνικός Σοχού 8 2 4 2 9 8 1 10
12 ΑΕ Ευόσμου 7 1 4 2 8 11 -3 7
13 ΑΕ Αμπελοκήπων 8 2 1 5 7 16 -9 7
14 ΑΕ Διδυμοτείχου 8 2 0 6 9 11 -2 6
15 Αναγέννηση Θαλασσιάς 8 0 0 8 2 19 -17 0
16 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 7 0 0 7 2 20 -18 0

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΠΟ Ν.Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών  1-2

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 7 7 0 0 17 2 15 21
2 Αγροτικός Αστέρας 7 6 1 0 13 1 12 19
3 Θύελλα Σαρακηνών 7 5 2 0 12 4 8 17
4 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 7 4 1 2 11 6 5 13
5 Θερμαϊκός 7 4 1 2 12 8 4 13
6 Εδεσσαϊκός 8 3 2 3 9 12 -3 11
7 Μακεδονικός 8 2 5 1 9 5 4 11
8 Αναγέννηση Πλαγιάς 8 3 2 3 9 8 1 11
9 Αναγέννηση Γιαννιτσών 7 3 1 3 9 7 2 10
10 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 8 2 1 5 8 12 -4 7
11 Νίκη Αγκαθιάς 7 2 1 4 5 10 -5 7
12 ΠΑΟ Κουφαλίων 8 1 3 4 5 9 -4 6
13 Αετός Βαρβάρας 8 2 0 6 8 16 -8 6
14 Εθνικός Γιαννιτσών 8 1 1 6 5 14 -9 4
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 7 0 1 6 2 20 -18 1

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα  1-0
Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά  1-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 8 6 2 0 23 4 19 20
2 ΑΕ Καρίτσας 7 5 2 0 12 2 10 17
3 Αετός Μακρυχωρίου 8 5 1 2 13 4 9 16
4 ΠΟ Φήκης 7 4 1 2 8 6 2 13
5 Ατρόμητος Παλαμά 8 3 4 1 9 5 4 13
6 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 8 4 1 3 11 11 0 13
7 Κοζάνη 7 3 2 2 8 8 0 11
8 Ηρακλής Λάρισας 7 3 2 2 14 7 7 11
9 ΑΟ Σελλάνων 8 3 0 5 6 10 -4 9
10 Ερμής Αμυνταίου 7 2 3 2 8 9 -1 9
11 ΠΟ Ελασσόνας 7 2 2 3 7 10 -3 8
12 Οικονόμος Τσαριτσάνης 8 2 1 5 7 16 -9 7
13 Δίας Δίου 7 1 3 3 4 10 -6 6
14 ΑΣ Μετέωρα 7 0 2 5 2 10 -8 2
15 Μακεδονικός Φούφα 8 0 0 8 2 22 -20 0

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού  2-0
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου  0-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 7 5 1 1 13 4 9 16
2 Ηρακλής Ψαχνών 6 4 1 1 11 5 6 13
3 Αμβρυσσέας Διστόμου 7 3 2 2 5 4 1 11
4 ΑΟ Υπάτου 6 2 4 0 5 2 3 10
5 ΑΟ Νέας Αρτάκης 6 2 3 1 9 8 1 9
6 Φωκικός 7 2 2 3 6 8 -2 8
7 Θησέας Αγριάς 7 1 4 2 8 9 -1 7
8 ΑΠΟ Αταλάντη 6 2 0 4 7 7 0 6
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 6 1 3 2 3 5 -2 6
10 ΓΣ Αλμυρού 6 2 0 4 5 8 -3 6
11 Οπούντιος Μαρτίνου 6 1 0 5 1 13 -12 3

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  1-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 7 5 1 1 17 5 12 16
2 ΑΕ Λευκίμμης 7 5 1 1 11 5 6 16
3 Τηλυκράτης 7 5 0 2 10 4 6 15
4 Κτηνοτροφικός Αστέρας 7 4 1 2 11 6 5 13
5 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 7 4 1 2 10 7 3 13
6 Αναγέννηση Άρτας 7 3 2 2 7 6 1 11
7 Κέρκυρα 7 3 1 3 8 17 -9 10
8 Παναγρινιακός 7 2 3 2 10 6 4 9
9 Αμβρακικός Λουτρού 7 2 2 3 5 6 -1 8
10 ΑΕ Μεσολογγίου 7 1 2 4 2 7 -5 5
11 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 7 1 2 4 5 10 -5 5
12 ΠΑΣ Πρέβεζα 7 1 4 2 4 7 -3 4
13 Θύελλα Κατσικάς 7 1 1 5 4 13 -9 4
14 Θύελλα Μοναστηρακίου 7 1 1 5 10 15 -5 4

9ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου  1-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ζάκυνθος 7 3 4 0 11 6 5 13
2 Αίας Γαστούνης 7 3 2 2 12 8 4 11
3 Ναυπακτιακός 6 3 2 1 12 5 7 11
4 Παναιγιάλειος 7 3 2 2 8 7 1 11
5 ΑΟ Διαβολιτσίου 6 3 1 2 8 7 1 10
6 Εθνικός Σκουλικάδου 7 3 1 3 8 9 -1 10
7 ΠΑΟ Βάρδας 7 2 4 1 6 6 0 10
8 Αχαϊκή 6 2 3 1 4 4 0 9
9 Πάμισος Μεσσήνης 6 2 3 1 4 3 1 9
10 Διαγόρας Βραχνεΐκων 6 2 1 3 8 9 -1 7
11 Θύελλα Πατρών 6 1 2 3 5 9 -4 5
12 Παλληξουριακός 6 1 1 4 3 7 -4 4
13 ΑΟ Τσιλιβή 7 0 2 5 3 12 -9 2