Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική – Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των 10 ομίλων (9/5)

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης  1-0
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων  1-1
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Αμπελοκήπων  2-3
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Θαλασσιάς  0-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αετός Οφρυνίου  3-1
ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέστος Χρυσούπολης  0-0
Πανδραμαϊκός – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου  3-0 α.α.
Άρης Αβάτου – Ένωση Αλεξανδρούπολης  1-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 9 7 1 1 16 5 11 22
2 Πανδραμαϊκός 9 7 1 1 14 3 11 22
3 Αετός Οφρυνίου 9 6 1 2 16 7 9 19
4 Ηρακλής Αμπελοκήπων 9 5 2 2 19 6 13 17
5 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 9 5 1 3 12 13 -1 16
6 Απόλλων Παραλιμνίου 8 4 2 2 9 5 4 14
7 Άρης Αβάτου 9 4 1 4 12 8 4 13
8 Ένωση Αλεξ/πολης 9 4 1 4 10 11 -1 13
9 Νέστος Χρυσούπολης 9 3 3 3 8 7 1 12
10 Εθνικός Σοχού 9 2 5 2 10 9 1 11
11 Ελπίδα Σαπών 9 3 2 4 9 11 -2 11
12 ΑΕ Ευόσμου 9 2 4 3 9 12 -3 10
13 ΑΕ Αμπελοκήπων 9 3 1 5 10 18 -8 10
14 ΑΕ Διδυμοτείχου 9 2 1 6 9 11 -2 7
15 Αναγέννηση Θαλασσιάς 9 1 0 8 3 19 -16 3
16 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 8 0 0 8 2 23 -21 0

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Γιαννιτσών  1-3
Θύελλα Σαρακηνών – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  2-1
Αετός Βαρβάρας – Μακεδονικός  2-2
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Αναγέννηση Πλαγιάς  0-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Αγκαθιάς  2-1
Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  3-0
Ρεπό : Εδεσσαϊκός

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 7 7 0 0 17 2 15 21
2 Θύελλα Σαρακηνών 8 6 2 0 14 5 9 20
3 Αγροτικός Αστέρας 7 6 1 0 13 1 12 19
4 Θερμαϊκός 8 5 1 2 14 9 5 16
5 Αναγέννηση Γιαννιτσών 8 4 1 3 12 7 5 13
6 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 8 4 1 3 12 8 4 13
7 Μακεδονικός 9 2 6 1 11 7 4 12
8 Αναγέννηση Πλαγιάς 9 3 3 3 9 8 1 12
9 Εδεσσαϊκός 8 3 2 3 9 12 -3 11
10 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 9 2 2 5 8 12 -4 8
11 Νίκη Αγκαθιάς 8 2 1 5 6 12 -6 7
12 Εθνικός Γιαννιτσών 9 2 1 6 8 15 -7 7
13 Αετός Βαρβάρας 9 2 1 6 10 18 -8 7
14 ΠΑΟ Κουφαλίων 9 1 3 5 6 12 -6 6
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 8 0 1 7 2 23 -21 1

3ος όμιλος

Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης  2-1
ΑΕ Καρίτσας – Ερμής Αμυνταίου  6-0
ΑΟ Σελλάνων – Μακεδονικός Φούφα  2-0
Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα  0-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου  1-0
ΠΟ Φήκης – Κοζάνη  0-1
ΠΟ Ελασσόνας – Δίας Δίου  3-0
Ρεπό : Αναγέννηση Καρδίτσας

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 8 6 2 0 23 4 19 20
2 ΑΕ Καρίτσας 8 6 2 0 18 2 16 20
3 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 9 5 1 3 12 11 1 16
4 Ατρόμητος Παλαμά 9 4 4 1 11 6 5 16
5 Αετός Μακρυχωρίου 9 5 1 3 13 5 8 16
6 Κοζάνη 8 4 2 2 9 8 1 14
7 ΠΟ Φήκης 8 4 1 3 8 7 1 13
8 ΑΟ Σελλάνων 9 4 0 5 8 10 -2 12
9 Ηρακλής Λάρισας 8 3 2 3 14 8 6 11
10 ΠΟ Ελασσόνας 8 3 2 3 10 10 0 11
11 Ερμής Αμυνταίου 8 2 3 3 8 15 -7 9
12 Οικονόμος Τσαριτσάνης 9 2 1 6 8 18 -10 7
13 Δίας Δίου 8 1 3 4 4 13 -9 6
14 ΑΣ Μετέωρα 8 1 2 5 3 10 -7 5
15 Μακεδονικός Φούφα 9 0 0 9 2 24 -22 0

4ος όμιλος

Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός  0-3 α.α.
Αμβρυσσέας Διστόμου – Διαγόρας Στεφανοβικείου  1-0
ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Νέας Αρτάκης  0-0
Ηρακλής Ψαχνών – Δημήτρα Ευξεινούπολης  1-0
ΑΟ Υπάτου – ΑΠΟ Αταλάντη  2-0
Ρεπό: Θησέας Αγριάς

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 8 5 1 2 13 5 8 16
2 Ηρακλής Ψαχνών 7 5 1 1 12 5 7 16
3 Αμβρυσσέας Διστόμου 8 4 2 2 6 4 2 14
4 ΑΟ Υπάτου 7 3 4 0 7 2 5 13
5 Φωκικός 8 3 2 3 9 8 1 11
6 ΑΟ Νέας Αρτάκης 7 2 4 1 9 8 1 10
7 Θησέας Αγριάς 7 1 4 2 8 9 -1 7
8 ΓΣ Αλμυρού 7 2 1 4 5 8 -3 7
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 7 1 3 3 3 6 -3 6
10 ΑΠΟ Αταλάντη 7 2 0 5 7 9 -2 6
11 Οπούντιος Μαρτίνου 7 1 0 6 1 16 -15 3

5ος όμιλος

Αμβρακικός Λουτρού – Θύελλα Κατσικάς  0-1
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης  0-2
Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Μοναστηρακίου  4-2
ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης  0-2
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒΟΛΗ
Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Κέρκυρα  1-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 8 6 1 1 21 7 14 19
2 ΑΕ Λευκίμμης 8 6 1 1 13 5 8 19
3 Τηλυκράτης 8 6 0 2 12 4 8 18
4 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 8 5 1 2 11 7 4 16
5 Κτηνοτροφικός Αστέρας 7 4 1 2 11 6 5 13
6 Αναγέννηση Άρτας 7 3 2 2 7 6 1 11
7 Κέρκυρα 8 3 1 4 8 18 -10 10
8 Παναγρινιακός 7 2 3 2 10 6 4 9
9 Αμβρακικός Λουτρού 8 2 2 4 5 7 -2 8
10 Θύελλα Κατσικάς 8 2 1 5 5 13 -8 7
11 ΑΕ Μεσολογγίου 8 1 2 5 2 9 -7 5
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 7 1 2 4 5 10 -5 5
13 ΠΑΣ Πρέβεζα 8 1 4 3 4 9 -5 4
14 Θύελλα Μοναστηρακίου 8 1 1 6 12 19 -7 4

6ος όμιλος

Πανιώνιος – ΓΣ Ηλιούπολης  1-1
ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός  2-1
Φωστήρας – ΓΣ Μαρκό  2-0
ΑΕ Μυκόνου – Αήττητος Σπάτων  1-2
Πανναξιακός – Προοδευτική ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Χαραυγιακός

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 7 5 2 0 12 5 7 17
2 ΓΣ Ηλιούπολης 7 5 1 1 14 6 8 16
3 Φωστήρας 7 4 0 3 8 5 3 12
4 Προοδευτική 5 3 1 1 8 2 6 10
5 Χαραυγιακός 6 3 1 2 8 7 1 10
6 Αήττητος Σπάτων 6 2 2 2 3 6 -3 8
7 Πανναξιακός 5 2 0 3 6 9 -3 6
8 ΑΕ Μοσχάτου 6 1 3 2 3 6 -3 6
9 Εθνικός 6 1 2 3 4 7 -3 5
10 ΓΣ Μαρκό 7 0 3 4 1 8 -7 3
11 ΑΕ Μυκόνου 6 0 1 5 3 9 -6 1

7ος όμιλος

Παναρκαδικός – Πανναυπλιακός  1-0
ΠΑΟ Ρουφ – Πανγυθεατικός  1-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ερμής Μελιγούς  1-0
ΑΕ Ερμιονίδας – Κορωνίδα Κοιλάδας  3-1
Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Κηφισιάς  1-2
Μολαϊκός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  0-0
Ρεπό: Άρης Σκάλας

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 7 7 0 0 12 2 10 21
2 ΠΑΟ Ρουφ 8 6 0 2 13 6 7 18
3 Παναρκαδικός 7 5 0 2 7 4 3 15
4 Άγιος Ιερόθεος 7 4 1 2 12 5 7 13
5 ΑΕ Ερμιονίδας 8 3 3 2 8 7 1 12
6 Άρης Σκάλας 7 2 3 2 6 9 -3 9
7 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 7 2 2 3 7 12 -5 8
8 Ερμής Μελιγούς 7 2 1 4 5 9 -4 7
9 Πανγυθεατικός 8 2 1 5 6 7 -1 7
10 Μολαΐκός 7 1 3 3 6 10 -4 6
11 Πανναυπλιακός 8 1 3 4 7 9 -2 6
12 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 7 1 3 3 4 8 -4 6
13 Κορωνίδα Κοιλάδας 8 0 4 4 3 8 -5 4

8ος όμιλος

ΑΟ Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας  1-1
Αστέρας Βάρης – ΑΠΟ Κερατσίνι  1-1
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Αιολικός  0-2
Θύελλα Ραφήνας – Μικρασιατική Χίου  3-0
Αετός Λουτρών – Ακράτητος  1-1
Πανελευσινιακός – ΑΟ Πυλίου  0-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αίας Σαλαμίνας 8 5 2 1 15 5 10 17
2 Θύελλα Ραφήνας 8 4 4 0 12 5 7 16
3 Αιολικός 8 5 1 2 10 5 5 16
4 Αστέρας Βάρης 7 3 4 0 12 5 7 13
5 ΑΟ Πυλίου 8 4 1 3 11 7 4 13
6 ΑΟ Καραβά 8 3 3 2 11 7 4 12
7 Ακράτητος 8 2 3 3 8 12 -4 9
8 Αετός Λουτρών 8 1 5 2 9 11 -2 8
9 ΑΠΟ Κερατσίνι 8 2 2 4 6 12 -6 8
10 Πανελευσινιακός 6 2 0 4 9 5 4 6
11 Μικρασιατική Χίου 7 1 1 5 4 12 -8 4
12 Πυθαγόρας Κοντοκ. 8 0 2 6 8 29 -21 2

9ος όμιλος

Πάμισος Μεσσήνης – Παναιγιάλειος  0-1
Εθνικός Σκουλικάδου – ΑΟ Τσιλιβή  2-1
Παλληξουριακός – Αχαϊκή  1-0
Αίας Γαστούνης – ΠΑΟ Βάρδας  1-1
Θύελλα Πατρών – Διαγόρας Βραχνεΐκων  0-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Διαβολιτσίου  2-0
Ρεπό: Ζάκυνθος

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ναυπακτιακός 7 4 2 1 14 5 9 14
2 Παναιγιάλειος 8 4 2 2 9 7 2 14
3 Ζάκυνθος 7 3 4 0 11 6 5 13
4 ΠΑΟ Βάρδας 8 3 4 1 7 6 1 13
5 Εθνικός Σκουλικάδου 8 4 1 3 10 10 0 13
6 Αίας Γαστούνης 8 3 3 2 13 9 4 12
7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 7 3 1 3 9 9 0 10
8 ΑΟ Διαβολιτσίου 7 3 1 3 8 9 -1 10
9 Πάμισος Μεσσήνης 7 2 3 2 4 4 0 9
10 Αχαϊκή 7 2 3 2 4 5 -1 9
11 Θύελλα Πατρών 7 1 2 4 5 10 -5 5
12 Παλληξουριακός 7 2 1 4 4 7 -3 7
13 ΑΟ Τσιλιβή 8 0 2 6 4 14 -10 2

10ος όμιλος

Γιούχτας – Ρεθυμνιακός  2-0
Ηρόδοτος – ΑΟ Δαμάστας  4-1
Ατσαλένιος – ΑΟ Πόρου  1-0
Άρης Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης  0-3 α.α.
Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  4-1
Άρης Σούδας – Αλμυρός Γαζίου  0-5
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας  3-0 α.α.
Πλατανιάς – ΑΟ Αγίου Νικολάου  1-2

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ατσαλένιος 9 6 2 1 15 9 6 20
2 Ηρόδοτος 9 6 2 1 17 5 12 20
3 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 9 6 1 2 20 9 11 19
4 ΑΟ Αγίου Νικολάου 9 6 1 2 20 11 9 19
5 Αλμυρός Γαζίου 9 5 3 1 24 8 16 18
6 Γιούχτας 9 4 4 1 10 4 6 16
7 Άρης Σούδας 9 4 2 3 13 12 1 14
8 Αναγέννηση Ιεράπετρας 9 4 1 4 21 20 1 13
9 Ρεθυμνιακός 9 4 0 5 11 11 0 12
10 Αστέρας Ρεθύμνου 9 4 0 5 13 15 -2 12
11 ΑΟ Δαμάστας 9 3 2 4 13 11 2 11
12 ΑΕ Νεάπολης 9 3 1 5 9 13 -4 10
13 ΑΟ Πόρου 9 2 2 5 6 15 -9 8
14 ΑΟ Παλαιόχωρας 8 2 0 6 6 21 -15 6
15 Πλατανιάς 9 1 1 7 5 17 -12 4
16 Άρης Ρεθύμνου 8 0 0 8 1 20 -19 0